• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

פאת'פיינדר 2 פאת'פיינדר 2 - בטא, דפי דמות לדוגמא

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
פאיזו אישרו ל Enworld להתחיל לפרסם את דפי הדמות שהם השתמשו בהם בפלייטסט, והראשון פורסם כבר כעת - הגובלין האלכימאי פומבוס. אישית אני לא אוהב גובלינים וגם לא אוהב אלכימאים (הטכנומאג שכתב [mention]the Nerubian[/mention] לגיבורי הסערה הרבה יותר מגניב), אבל דף הדמות עצמו הוא אחלה וממש עושה חשק לנסות את פאת'פיינדר 2.
מאוד אהבתי את ההצגה של הנתונים הרלוונטיים למשחק, ולא כל המספרים שנדרשים כדי ליצור איתו, כולל הצד האחורי של העמוד שמכיל תיאור של היכולות הרלוונטיות. בעיניי, זה הכי מזכיר את מבוכים ודרקונים 4 מבחינת ה"לוגיקה" והאחידות של הנתונים, למרות שזה בהחלט נאמן לרוח השיטה.
אני מחזיק אצבעות שתהיה דרך קלה ופשוטה ליצור דפי דמות כאלו גם לשחקנים, בדמות תוכנה או אתר שיוצרת אותם... כי דפי הדמות הרגילים יותר מסורבלים, עקב הצורך לעקוב גם אחרי מידע "הבסיס"

ולפני שאשכח, מוזמנים להנחות את פאת'פיינדר 2 בדרקוניקון, ממתינים לכם - כל מה שצריך הוא לשלוח לי הודעה כאן/בפרטי :coffee:
P2-Fumbus.jpg
P2-Fumbus-rules.jpg
 

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
מזכיר לי את דפי הדמות של ערכת ההתחלה של מו"ד 5. לא רואה הרבה יותר מדי להתלהב מזה. דפי דמות רגילים לערכת התחלה, אני לא מאמין שהעיצוב הסופי יהיה אפילו קרוב לזה.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קודם כל, אם זה מזכיר את מבוכים ודרקונים 5 מבחינת הפשטות, זה כבר מצוין ;)
אבל כמו שכתבתי, אם תהיה אופציה לחולל דפי דמות בסגנון הזה באמצעות תוכנה/אתר - נהדר. (אפילו אם זה לא רלוונטי לתרגומים / מוצרי צד ג')
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ועכשיו דף הדמות של Kyra - הכוהנת.
Kyra-playtest.jpg
Kyra-playtest-back.jpg
המבנה של דפי הדמות לפלייטסט ממש סבבה. נכון שזה לא יהיה האמיתי, אבל אני בקלות רואה איך בכנס מסבירים איך זה עובד. לא זוכר איך זה כרגע, אבל זה ש Stablize זה קנטריפ, זה אחלה. אמנם יכול ליצור הרבה נחום תקום, כי זה לוקח 2 פעולות. ד"א גם דיד ברור בלחשים בדיוק כמה פעולות הם לוקחים. הרבה יותר נורמלי מהטלה: S,M
בנוסף, ריפוי הופך להיות נטו כח של תיעול קדושה.

למרות, שבשורה התחתונה - זה עוד גרסה של מבוכים ודרקונים, ולכן כנראה שאבן הבוחן העיקרית שלי לבחירת שיטה, זה בחירת הרפתקה/ת'מה שאני רוצה להעביר.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אתה מתכוון לכך שמדובר באותם דב"שים? התשובה היא כן, הדמויות האייקוניות הן אותן דמויות, וגם המקצועות הזמינים למשחק בספר החוקים הבסיסי הם זהים, בתוספת האלכימאי (ופומבוס הגובלין). לטעמי, לא מקצוע מעניין במיוחד, אבל ניחא.
בכל מקרה, הנה דף דמות של ואלרוס, הלוחם. שנראה חביב אם כי כלוחם טיפוסי, לא עם המון אופציות. מה שכן, הנושא של ניהול הפעולות נראה משופר בהחלט - ובעל פוטנציאל לפתוח אופציות טקטיות חדשות.
Valeros-P2.jpg
Valeros-P2-back.jpg
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
והגיעה הפאלאדינית - בכנות, לא ממש מבין מה ההבדל הגדול מהלוחם, רק שהיא קצת יודעת לרפא. כבר אמרתי את זה פעם, אבל זה ממחיש לי לפחות שלא ברור למה בכלל צריך פלאדין כמקצוע ולא כמקצוע יוקרה / ארכיטיפ / בילד של הלוחם.
P2-Seelah.jpg
P2-Seelah-back.jpg
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ושני דפי הדמות האחרונים... ראשית merisiel האלפית: יש לה כשרון גזע אלפי מגניב מחד, מאידך התקפת פתע עדיין נראה מוגבל במהדורה ודורש Flat Footed...
P2-merisiel.jpg
P2-merisiel-back.jpg
ועכשיו Ezren האשף, שמדגים את האשפים בשיטה - לא נראה שונה מהותית מהראשונה, מה שכן להערכתי שלוש הפעולות בסיבוב ממש מוסיף עושר של בחירות למשחק:
P2-ezren.jpg
P2-ezren-back.jpg
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
כל הלחשונים שלו דורשים שתי פעולות, מלבד מגן שדורש פעולה אחת.

נראה שהטקטיקה ההגיונית עבורו היא להטיל בכל סיבוב מגן בצירוף לחשון התקפה.
 

אביעד

פונדקאי ותיק
זה רק נדמה לי או שדפי הדמות האלה לא תואמים לחוקים של פאת'פיינדר 2? כהן לא אמור לקבל כישרון כללי ברמה 1, לדוגמא.
עריכה - רק נדמה לי. בן אנוש יכול לבחור כשרון של רמה 1 במקום כשרון גזע :eek:
 

אביעד

פונדקאי ותיק
כאמור כן, יש לבן אנוש כשרונות גזע שמאפשרים לו לבחור כישרון כללי או כישרון מקצוע.
ד''א, לא שמתי לב עד עכשיו, לא מצאתי השפעה תוך משחקית שנובעת מהגודל של הדמות. לא תוסף להתקפה, לא הגדלת קוביות הנזק, לא דרג''ש, רק הישג לדמות גדולה, מה שאני לא בטוח שיהיה קביל בשיטה. בכלל, מרגיש די דומה ל4.
 

matande1

פונדקאי מהשורה
לא ממש, המקצועות שהם הוציאו נועדו להמחיש את סוגי הדמויות השונים במשחק. אמנם לשאר המקצועות יש יכולות שונות, אבל אני מניח שהם די דומים לשאר בשלב 1, לפני כל המגוון ופיתוח הדמות. בכל מקרה, עכשיו אתה כבר יכול לבנות דמות בעצמך, מאחר שהפלייטסט יצא לפני כמעט חודש
 
Top Bottom