• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הבגרויות-קיץ 2008

זה היה סיום מרהיב ומוחלט ללימודים שלי.

007 הלך מצויין. גמרתי את שאלה 2 ב-20 דקות, ועד שעברה שעה כבר סיימתי גם את 5. 1 הלך לא ממש מוצלח, אבל מילא.

006 היה סביר. האינדוקציה שלו הייתה מ-כ-ו-ע-ר-ת, אבל השאלות האחרות היו בסדר (בעיקר 3 ו-4).

gromp אמר/ה:
^מקנא מקנא מקנא בבחור שמעלי.
היה לי כישלון גמור ב07 - רציתי לבכות :cry: :cry: :cry:

לא משנה, תמיד אפשר השלמת בגרויות. צבא here I come!
תראה, אני מניח שזה מאוד תלוי. לדוגמה, אם התכוננת בעיקר על מספרים מרוכבים, אז המבחן הזה נראה רע מאוד עבורך.
חוץ מזה, אם הלך לך סביר במועד א', ויש ציון הגשה טוב, אז יש לך סיכוי ממש לא רע שלא לחזור לבית ספר לעשות את המבחן שוב.

Mek31 אמר/ה:
דג אמר/ה:
אוי לא!
נרוב, עכשיו גם אתה תעלם לצבא ולא נשמע ממך שנתיים? בחיים לא יהיה לפורום מו"ד שני משגיחים פעילים :cry:
חכה שבועה שבועיים, שאישמאל יחזור, יש לו מה לומר בנידון. (ואני לא הגנוב לו את התפקיד)
בפעם האחרונה שבדקתי, הצבא רוצה אותי לשלוש שנים, לא שנתיים. בנוסף, תאריך הגיוס הנוכחי עומד על אוקטובר, ואני מבטיח לך שאם יהיה לי תפקיד שמערב מחשב ו\או סופישבוע מסודרים, אז אני אבוא לבקר.
לא, אני לא אתן לישמעאל את התפקיד שלי :twisted:

לא אמרתי כבר שאני עשיתי 07... זה אומר צבא. בסדר, אני דתי, אבל אחד חריג - אחד שמתגיס ישר לצבא.

וציון ההגשה שלי לא היה מזהיר בלשון המעטה - 68 :cry: :cry: :cry:

חזרה