• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עונת הכנסים של 2021 בסימן הקורונה - סנונית ראשונה מג'נקון

אז מצד אחד, בישראל אנחנו מגיעים כבר לגל השלישי ובעולם בתהליכי אמצע/סיום התמודדות עם הגל השני. על-פניו, לא נראה שבקרוב לא בארץ ולא בעולם יאשרו אירועים של מאות אנשים בחלל סגור, בטח לצרכי בידור.
מצד שני, יש חיסון (ביידן התחסן, מייק פנס התחסן וגם בארץ אוטוטו מתחילים בהצגה) וזה אומר שאמנם לא יצאנו מזה, אבל רואים את האור בקצה המנהרה. אז יש סיכוי סביר שעד שעונת הכנסים מתחילה (מאי-יוני ככה עד ספטמבר-אוקטובר) הקורונה כבר תהיה מאחורינו.

אני מודה שבדרקוניקון אנחנו ממש לא התחלנו לחשוב עדיין איך/כיצד יראה דרקוניקון 2021, אבל לי אישית יש אופטימיות זהירה שנצליח לקיים אותו השנה באותה מתכונת שתכננו ל-2020 (מלון אמיתי, יאי!).
עכשיו גם קראתי שבג'נקון שומרים על אופטימיות, על-אף שהם דחו את תחילת הרישום לכנס - בכנס שלהם הרישום כבר מתחיל עכשיו, בטח למלונות שזה בינואר/פברואר (וכל המלונות המוזלים לרוב היו נחטפים תוך ימים בודדים).
אני ממש אשמח אם במאי אוכל לסוע לאנגליה להשתתף ב UK Games expo במקום לעשות את זה:
Keep Your Distance Reaction GIF by Robert E Blackmon

חזרה