• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עולם חדש ומסוכן- חופשיטה בתקופת המושבות האמריקאיות עץ משחק

OUT
אין לי כל כך מה לעשות....אני נחשב אזרח ואין לי נשק מכסף, ואין מצב שייתנו לי נשק משלהם כדי להילחם בו.
אני מניח שאני פשוט בורח :)
IN
קונור קם ומתחיל לרוץ מאחורי חומת החיילים לראות מה קורה כשהוא במרחק בטוח.

גלסיוס מוציא נוצה כסופה לגמרי מהכיסים הוא מלמל ונושף על הנוצה שהופכת ליונה כסופה שמתעופפת לעבר היצור הקטן-האנושי למחצה.היונה מתפוצצת כמה סנטימטרים מהיצור ונהפכת לעשרות מיני קליעים כסופים.
תיעול
[dice seed=35129 secure=f81d8807_0]1d6+6[/dice]

In
"אם נתפוס אחד בחיים, נוכל להבין מה זה! המחלה המוזרה הזו כבר לא תהיה בעיה שלנו לעולם!" אומר הרופא שהוא יוצא מעט מהאוהל, הוא עדיין בכניסה, אבל צועק את זה בחוץ כדי שכולם ישמעו. דגימות חיות יהיו הרבה יותר טובות מיצור מת.

הוא מסמן לקפטן אדאמס לבוא אחריו החוצה "לבד אני לא בטוח שתוכל לנצח את היצור הזה, קפטן" הוא אומר לו.

סליחה על העיכוב.... צה"ל.....

לעניין (למעשה אני מחכה לתגובה של דרגוניין) יכול להיות שלא הייתי בורר, אבל הוא הקצין שנזרק מתוך אוהל המרפאה.

דינר
תתאפס קצת על סוג הקסם שלך.... יוסודות ומגננה זה בסדר, יוני כסף שהופכות לקליעים? זה כבר אלכימיה, לא קסם קודש.
אני מחליק את זה, אבל הקסמים שלך צריכים להיות מתוך מה שציינת.

בעוד היצור הראשון לכוד בתוך כלוב אנרגיה, אשר אף על פי שהוא מנוע ממנו לזוז, נראה כי מאבד מכוחו ככל שהוא מכא בו, יורה גלסיוס מטח של קליעי קסף בצורת יונים, אשר פוגועת ביצור השני, וגורמות לו לסגת מעט.

הלילה קצת מקשה על הנוחכים להבחין בו, אבל קליע של אור שחור בגודל אדם נורא לעבר היצור השני, כשהקליע פוגע ביצור, כשענן האבק מתפזר, אתם יכולים לראות זרועות-ציד עשוית צללים מרתקות את היצור השני לרצפה, ועל חזהו עומד לוק, אשר מנופף בידו חרב עתיקה למראה.

הוא מביט לעבר קפטן אדאמס "הוא חלש נגד כסף, אבל פלדה יכולה להרוג אותו, אם אזוז אשבור את הנעילה, חסל אותו" הוא צועק.

מוריד
זה שאתה אזרח לא אומר שאתה לא חמוש ולא ידוע להגן על עצמך... למקרה שלא הבחנת אף אחד מהחיילים לא השתמש בנשק כסוף עדיין, והם כן נלחמים.

ליאור
הכתוונתי שהם כסופות לא עשויות באמת מכסף אלא מקסם טהור.
גלסיוס משתמש בזמן שלוק קנה לכולם כדי להתארגן.הוא מלמל מילים ומכניס ידיים לכיסים.אם היצור יברח הוא כבר יגיב אבל בנתיים הוא מחכה.
meta
מכין פעולה

In
הרופא נראה מעט כעוס, יודע שאין לו יכולת לגרום לאנשים האלו להקשיב לו. הוא יפנה לאחד מהמפקדים אחר כך ויעלה בפניו את האפשרות לתפוס את המטרות בחיים. כרגע כולם יותר מידי בפאניקה.

הוא מתרחק בזהירות, לא עושה שום תנועות חדות, יוצא מטווח הסכנה.

דרגוניין- אם אתה תוקף גלגל התקפה, זה כוח + D6, כמו שכבר עניתי לך, אני מחשב את היתרונות שלכם ואת המיומנות שלכם מחוץ למשוואה, ולא בתור בונוסים.

מוריד, אתה מגיע לנשקים שלך.

עוג- קצת קשה בלילה הזה לדעת איפה את בטוח ואיפה לא, אבל את מצליח לאתר לך פינה שכנראה לא תוקף בה.

דינר- אתה בפעולת הכנה.

אף אחד מכם לא עשה פעולה אקיטיבית באופו מיוחד, כך שבינתיים לא קורה כלום

קונור רץ אל המפלץ עם החרב שלו מוכן ומנסה להכות במפלץ.
[dice seed=43117 secure=3ef63f4c_0]1d6[/dice]

OUT
אני צריך להוסיף משהו להתקפה? לא הייתי בטוח אז לא הוספתי כלום

קונור מוריד בכוח את הלהב שלו על היצור המשותק, בייחד עם מכת החרב של קפטן אדאמס, היצור הקטן שואג בפעם האחרונה כשהוא מת.

גופו משנה לאט לאט צורה חזרה לגוף אנושי רגיל, וצלקת מנשיכה מוזרה נראת היטב במותן שלו.

היצור הגדול ממשיך לשאוג ולנסות לפרוץ את מחסום הכוח, בינתיים ללא הועיל.

"אתה חושב שזה יחזיק?" שואל לוק את גלסיוס, "לא בא לי שהוא ישתולל."

חזרה