• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכונים וחדשות על עולם המערכה מלסטרה - פברואר 2024

החודש הראשון של 2024 נגמר, עם רשימה מכובדת של עדכונים - כולל:
  • השלמת כתיבת העוצמות הגבוהות של שני מקצועות.
  • הגרסה המתוקנת של ספר השחקן המתחיל של מלסטרה עלה לרשת, ובפעם הראשונה - גם יצא במהדורה מצומצמת של 20 חוברות מודפסות מהודרות.
  • תקצירים ל-2 הרפתקאות חדשות שהרצתי לקבוצות שלי במסגרת 'ליגת ההרפתקנים של מלסטרה'.
  • פרויקט התרגום לאנגלית של מלסטרה התקדם עם תרגום גרסה מתוקנת של פרק הגזעים השלם.
  • והחשוב מכל: תמה ונשלמה עונה 2 של הפודקאסט 'אחרי ההתנפצות!'
מעבר לזה, יש עבודה שלמה ולא פשוטה שמתנהלת מאחורי הקלעים בכדי לספק מוצרים חדשים ומוגמרים של מלסטרה - ושהפעם, בניגוד למה שקרה בשנים קודמות, הפרויקט לא יעצר או יגווע דווקא בישורת האחרונה.

מה מצפה בחודש הבא?

מחר יפורסם עדכון קטן אבל חשוב בספר החוקים.

בהמשך החודש - בתקווה, חדשות טובות על המוצרים החדשים של מלסטרה; התקדמות עם התרגום לאנגלית של פרק 3 של ספר הבסיס של עולם המערכה; השלמת כתיבת העוצמות הגבוהות של המקצוע האחרון שעוד לא עודכן מעל לדרגה 12 (כוהן הפארליל), תקצירי הרפתקאות חדשים, ועוד הרחבה של נמל ראלסורם, או לחלופין יער וארתארון.

יש גם רעיון - שאני לא יודע מתי יצא לי להתחיל, של כתיבת מיני חוברת של "מדריך לדמויות עוגים" - שיעבה וירכז את הרקעים והקלאנים של העוגים שמומלצים לדמויות שחקן; הרחבה של איזור 'מקדש החתול המטפטף', ועוד מקומות רלוונטיים לעוגים 'ידידותיים' (בערך) בסביבות בקעת קיירן, ועוד.

זה גם המקום בשבילכם/ן - הקוראים שעוקבים אחרי מלסטרה, לרשום כאן דברים שתרצו לראות בעדכוני החודש הבא או החודשים הקרובים. לא מבטיח כלום, כי הרבה תלוי בהשראה ובעוד גורמים, אבל כמו תמיד, אני אשתדל.

עריכה אחרונה:
מצוין. אני אוהב את העוגים כל עוד הם לא הופכים לאורגי ערפל קודרים ודכאוניים. אני מניח שאשמח לשמוע עוד על יער וארת'רון.

אולי הרחבה על מסדרי האבירים של האימפריה האנ'מירית שרלבנטיים למערכה.

לגבי האנ'מירים, אני משער שניתן להרחיב על העמים האנ'מירים (המנטליות של ערי המדינה השונות שלהם) לעומת הגזע האנ'מירי.

הייתי רוצה לראות את הלחשים המגניבים מהמקצועות הופכים חלק מעדכון עומק על העולם אבל זה יכול להיות בכל עדכון שהוא.

עריכה אחרונה:
מסכים עם כל מה שהלדין ציין, ובנוסף, הייתי שמח לראות עדכון שמשווה בין מסדרי אבירים שונים מתרבויות שונות במלסטרה ומרחיב עליהם (אולי במסגרת מחקר תוך-עולם שעורך מלומד כלשהו). עדכון על קרבות, צבאות ושלטון במלסטרה גם הוא מעניין. באופן כללי, אני מתחיל לאחרונה להסתכל על הרבה עולמות מערכה מהפריזמה של 'מהו כוח?' ואשמח לראות משהו דומה במלסטרה.
בהצלחה בעדכונים של החודש!

חזרה