• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספרים שכדאי לקנות

סטטוס
נעול לתגובות.
או שהוא בכלל לא קיים

בוא נאמר את זה ככה: אלף סייר, משתמש כמעט אלמוני, רושם שהוא שמע על חנות (ולא מזכיר שם) שמוכרת ספרים של מו"ד.. בתל אביב. ואללה יופי. מהימן למדי...

שניה למה אין שם חנות או אפילו מקום בו היא קיימת...

דבר שני הרי כוכבי כסף מוכר את הספר בסכום מסויים למוכר ואם המוכר מוכר אותו בסכום נמוך יותר אז הפסד של המוכר, אם אכן מדובר בעותק לא חוקי אז באמת צריך לתבוע את החנות כי מדובר בפגיעה בזכויות.

בנתיים אף אחד עוד לא אמר היכן החנות הזו נמצאת, מה בדיוק היא מוכרת, מה שמה של החנות.

כלום.

אנחנו בטוחים שיש כזו חנות בכלל ?

יש חנות כזאת ואני לא אגיד איפה למזלי הכול זול ואני יכול לקנות איזה ספר שאני רוצה כבר קניתי את הספר לכהן ב 50 שקל אני אקנה את הספר לשחקן 3.5 ב 50

תנו לי לקחת את הדיון הזה למקום שייצג את הכותרת קצת יותר בכבוד:
הרשו לי להמליץ לכולכם על מבצע אשר מוצע בימים אלו ב - booknet. שלושה ספרים של סטיפן קינג (אתם בוחרים 3 מתוך רשימה לא קצרה) ב - 120 ש"ח.
עכשיו אלו ספרים שכדאי לקנות...

א) אני מניח שאם זה קיים מדובר בספרים מודפסים מ PDF

ב) אם זה המקרה ומדובר בספרי אנגלית - ניתן ורצוי לשלוח אימייל לספורטל- היבואן (לא המתרגם :) ) של ספרי מו"ד לארץ - [email protected]

אלף סייר אמר/ה:
יש חנות כזאת ואני לא אגיד איפה למזלי הכול זול ואני יכול לקנות איזה ספר שאני רוצה כבר קניתי את הספר לכהן ב 50 שקל אני אקנה את הספר לשחקן 3.5 ב 50

:devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: . :devilish: .

אם זה בעברית - :devilish:

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה