• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סיכום ההתפעלות ביגור

asaf

פונדקאי ותיק
שכל אחד יכתוב פה את מה שהיה לו בביגור (בהנחה שהוא היה בביגור) ויספר איך הוא התרשם.

טוב אז ככה: קודם כל פגשתי את אוגמיוס בדוכן של פלדה ואש ונראה לי שיש הבדל משמעותי בהתכתבות בפורום כשאתה יודע בגדול עם מי אתה מדבר.
2. אני קניתי ראשון את המדריך לשליט המבוך ;) :lol: :eek: :) :D :twisted: ואפילו לא קיבלתי חתימה :mad: :( :cry: :devilish:
לסיום אני אומר שמאוד נהנתי ואני מחכה לכנס הבא אבל מה שקצת אכזב אותי זה שרוב הפעילויות היו לגילאים גבוהים.

saruman אמר/ה:
מכרתי למיכאל קלפים .
וראיתי איך הוא רימה את שכן שלי.
ואיך הוא והחברים שלו יודעים לעשות באלגן.
איזה ימים
בתור חלק מ-"החברים שלו" אני חייב לשאול- איזה באלגן? מה עשינו?

ובקשר לנושא: שבאה מישהי וראתה אותנו משחקים טאקי ואמרה שזה הדוכן הכי מעניין שהיא ראתה עד עכשיו והצטרפה.

אני נהנתי עד מאוד ואני חושב להתחיל ללמוד warhammr
כי ראיתי שרוב הכנס היה סביב זה !
נ.ב
אני זה זה שעזר לאלה ששיחקו בה חיזרים האלה פשוט שחכתי את השם

יייייפפפפייי... 8)

חוויות! השד חזר ו.. שכח להביא לכם מזכרות.. לא נורא, אני אזכור בביגור הבא 8) .

כשהגעתי לשם אני חייב להודות.. היה מאוד מפחיד, אף אחד בקבלה לא התייחס אלי, בקושי פגשתי אנשים שאני מכיר.. המקום כולו הוא מבוך אחד ענק, ובסוף גם קבוצת המשחק שהייתי אמור להשתתף בה התבטלה, והייתי צריך להיכנס למשחק שלא ממש נהנתי בו.. בקיצור אחה"צ ראשון בביגור היה נפילה..
אבל מה אומר לכם, אחרי שיצאתי לשאוף קצת אוויר הכל הלך הרבה יותר טוב! פגשתי מלא אנשים מהפונדק ומקומונת יצורי רשת ובכלל! יצא לי להוציא לאוויר העולם את המיניאטורות שלי, להילחם קצת ווראהמר, לראות אנשים משחקים. למחרת בבוקר אחרי שחברי הקומונה של יצורי רשת קיבלו אותי אל חיקם למרות שלא נרשמתי או שילמתי... אז הרצתי את ההרפתקה 'סיוט מעץ' היה מאוד מאוד מהנה, רק בסוף לא הספקנו לסיים אותה והייתי צריך לספר להם מה קורה בסוף.. וכמובן שיחקתי עוד קצת ווראהמר, התלהבתי מהגמדים שלי, ומהליזרד-מן של shay ובכלל היה שווה ושולת!!!11

אתה אוסף וורהמר o_O
פעם הבאה שדון קטנטון אני הולך להילחם נגדך.
יש לי צבא בריטוניה ענק ! ( טוב , 8 רוכבים שהם כולם כמעט צבועים , אבל שמעו , עד אז יהיה לי צבא שולת!!!11

אתה אוסף וורהמר o_O
יש לי צבא בריטוניה ענק ! ( טוב , 8 רוכבים שהם כולם כמעט צבועים , אבל שמעו , עד אז יהיה לי צבא שולת!!!11 )

saruman אמר/ה:
אתה אוסף וורהמר o_O
יש לי צבא בריטוניה ענק ! ( טוב , 8 רוכבים שהם כולם כמעט צבועים , אבל שמעו , עד אז יהיה לי צבא שולת!!!11

למען האמת גם לי אין הרבה, אין הרבה בכלל, אבל שיחקתי פה ושם.. מה לעשות גמדים עולים הרבה.

איזה כיף היה בביגור מההתחלה עד הסוף!
כשהגעתי לא ממש התלהבתי מהמקום בהתחלה חשבתי שטעיתי (הוא לא כמו שציפיתי) אבל נכנסתי רק לכל מקרה פגשתי את Ogmios קניתי את האורק אחר כך פניתי ישר למיניאטורות פגשתי את Crouzios ו Weng ואת אנדר היה מגניב! למדתי איך לשחק 40K פגשתי את
-ELF- קצת שוחננו אחר כך Crouzios הפגיש אותי עם Frenhait ו Silverstars
ואז קניתי כמה קומיקסים ב קומיקום (שווים לאללה) וזהו.

קיצר היה חוויות משהו משהו כאלו שלא שוכחים.
אני מקווה שבביגור 5 אני אשן שם כי אני מקווה לפתוח צבא מינאטורות :twisted: .

אלף סייר אמר/ה:
זה נשמע מפחיד אם אתה לא מכיר אף אחד מי הפרום בחיים האמתיים אז לא יהיה כל כך מעניין
היה מעניין לא היית כמה מעניין כי זה פשוט מסקרן לראות את הבנאדם שמתכתב איתך ויכול אפילו לדעת איזו מיניאטורות תאהב (וונג ;) ).

אני פגשתי את אוגמיוס, פרנהייט, סליברסטארז, ועוד מלא מהפורום. ראיתי הרבה וורהאמר, טוב, ראיתי רק וורהאמר (יותר 40K). קניתי את הספר "שכירי חרב" של AEG, וקוביות.

בסה"כ היה לי ממש ממש ממש כיף שם, ושנה הבאה אני שם (כנראה) עם מיניאטורות וסק"ש!

הרגע חזרתי.
וואו, זאת הייתה פשוט חוויה בלתי רגילה.הגעתי לשם עם דקסטר הישן, נרשמתי, יצאתי החוצה וראיתי רק מינאטורוסטים. זה היה קצת משעמם, אז נכנסתי לתוך הבניין ופשוט הלכתי שם לאיבוד. חצי שעה אני מסתובב בבניין הזה ולא מוצא את עצמי. בסוף מצאתי איזה יציאה קטנה החוצה וראיתי שכל הדוכנים נפתחו. הלכתי וסרקתי קצת כל דוכן, אבל לא הבאתי הרבה כסף, אז לא קניתי הרבה. כעבור איזה שעה-שעתיים פגשתי את קרוזיוס, וואנג, ודימון האנטר (שנראה לגמרי אחרת ממה שאתם חושבים שהוא נראה), והיה די כיף לראות איך האנשים שאתה מתכתב איתם נראים. הסתובבתי בדוכנים, קניתי כמה קומיקסים, ושיחקתי קצת מייג'נייט. בשעה 4 התחילה הסדנה להכנת נשקים של חברת בתל"ן שנרשמתי אליה, אבל גיליתי שיש גם חלק ב' ביום שבת, אז התחלתי להכין חרב ובסוף גיליתי שאני לא אוכל לבוא מחר כדי להלשים את ההכנה. שיט.
לא נורא, היה סבבה לאללה, ראיתי כמה חברה מהתעשייה הגובלינית, דיברתי עם אנשים, וראיתי גם איזה בחור עם נונצ'אקו (שמיד רציתי לדעת איך מכינים, הוא הסביר לי ולא הבנתי מילה)
היה פשוט כיף, אני כבר מצפה לכנס הבא.

חזרה