• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נשקים שריונות... קסומים

Lionhart אמר/ה:
יש לי רעיון: חרב דו ידנית+5!!!
לא סתם.
מכירים את נייטקרולר מאקסמן?
אז אותו דבר רק בגלימה (מומלץ הקטע עם העשן), אם אתם לא מכירים אז תגידו (זה הגרמני הכחול למי שלא טוב בשמות).
זה נראה לי די קטלני אם משתמשים בזה נכון, אני הייתי שם את זה ב major wonderous.

השם הוא קורט ואגנר. שנל!

הנה טוטוריאל:

030508.jpg

(ד"א זה SPOOF לפרסומת הענקית של איקאה נראה לי...)

Lionhart אמר/ה:
יש לי רעיון: חרב דו ידנית+5!!!
לא סתם.
מכירים את נייטקרולר מאקסמן?
אז אותו דבר רק בגלימה (מומלץ הקטע עם העשן), אם אתם לא מכירים אז תגידו (זה הגרמני הכחול למי שלא טוב בשמות).
זה נראה לי די קטלני אם משתמשים בזה נכון, אני הייתי שם את זה ב major wonderous.

הרעיון מגניב
זה יכול להיות כמו Blink Dog, שהוא מקפיץ אותך ל Astral Plane ו אז צריך להסתכל בקסם Blink כדי לראות מה הוא עושה בדיוק

ואם עושים גלימה אפשר כזאת כמו של artamis entereri ב dark elf legacy
משהו ממש ממש מגניב

ושוב אני נותן חפצים שאני יוצר בעולם המערכה שאני כותב עבור דמויות אפיות חשובות שם כי נראה לי הגיוני בפילוסופיה שלי של איך אמור להיות חפץ קסום אשר נעשה והוזמן למטרה ספציפית.

אחת הדמויות שלי הוא צייד ראשים (אבל דמות כמעת אפית בדרגה 16)
1/2 האלף האפל קרונק (כינוי שהודבק לו על שם המחלה) הוא צייד ראשים אשר אימו האלפית נאנסה ע"י כבוצה של בני אדם שכרתו ברית אם כוהנת אחרת של האלה כדי להשפיל את האשה, מכיוון שבתרבות האלפים האפלים אשה שכזאות מאבדת את כל מעמדה היא זרקה את הילד בהגיעו לגיל 7 לגובלינים, הם חשבו שלא כדי לחסל אותו ומחרו אותו כעבד בידיים של גמדים אפלים שזיהוא מייד את הפוטנצייל שבעבד שכזה עד גיל 20 הוא היה עבד אצלהם והם התייחסו אליו רע מאוד, בגיל 20 הוא ברח ממעמקי האדמה והרגיל את עצמו לאור השמש בהדרגה והתפרנס משוד של הרפתקנים שנכלאו לדרכו הוא התקדם טוב במיומנויות הנשק השונות ומכיוון שחי בגפו הוא למד את הצמחים השונים מה מותר לאכול ומה לא ואפילו התקדם טוב בצמחים שלא (יענו רעלים) הוא שונא את כל דמויי האנוש בני האדם שאנסו את אימו האלפים שזרכו אותו בגלל הכודים שלהם הגולינואידים הבוגדניים שמחרו אותו כגוש בשר הגמדים שהתנהגו כמו שהתנהגו ושאר הגזעים נראים שכנראה הם כמו כולם, הוא נהנה מהרג דמויי אנוש והוא הגיע למסכנה שעליו להתפרנס מזה הוא הציע את שרותיו למרבה במחיר וצבר שם של המתנקש הטוב ביותר בעולם הידוע הוא משליו את הכוחות הקסומות שיש לו מצד האלף האפל עם תעצומות הנפש של צידו האנשי הוא חיי באחוזה ענקית בלב העיר (כדי לנקר עיינים) והוא מחזיק רק משרתים ולא עבדים כי הוא רגיש לנושא שני חביריב הטובים ביותר הם עכברוש איימים שהכיר במכלאות העבדים של הגמדים ורב המשרתים שלו שהוא 1/2 אורק מכשף (שהוא כבר סיפו ליום אחר)
ואלה החפצים שברשותו.

חרב להב השנאה חרב +3 (+7 נגד דמויי אנוש) + מגן אנטרופיה 3 פעמים ביום + מגע ממית 2 בחודש + שיגור בתוח 1 לשבוע.

טבעת הדממה והצללים טבעת כסומה זואת נותנת +3 לדרג"ש ומחילה שני כוחות :
דממה אישית : גופו ,ציודו, רגליו וכל אשר עליו אינו עושה שום רעש, הוא הולך בדממה מוחלטת ואיש אינו שומע דבר פרט לדיבורו (כשהנל' מדבר וזה נדיר) כל שאר הרעשים כולל צליל נשימתו ואפילו כאשר חרבו פוגעת בחרב אחרת או פיגיונו חודר לוחות שיריון שם רעש אני נשמע כלל, הוא אפוף בדממה מוחלטת.
הצללה +10 להחבאות בצללים (או +45 % במוד"מ) דבר אשר גורם לאשליה שהוא תמיד בתוךצללים גם כאשר הוא נכנס לחדר מואר נראה כאילו הצללים מתקשים לסגת ממנו דבר הגורם לכך שכשה מאוד לראות את פניו וכאשר הוא יושב בפינה האפלה שלו בפינת המסבאה הוא בקושי מובחן .

צמיד הפריזמה כאשר הוא נרדם גופו נעטף בבועה פריזמתית בצבע שחור המגינה עליו מפני מתנקשים הבועה מתפוגגת ברגע שהוא מתעורר.

עגיל השפות המרובות הוא מבין כל ספה קיימת וגם מדבר ויחול לקרוא ולכתוב זוהיא יכולת קסומה אשר נעלמת עם הסרת העגיל וחוזרת עם לבישתו כמו כן העגיל נותן +5 לשמיעת רעשים

שריון עור + 5

עגיל של אמון כריזמה +5 , חסינות לכל לחשי גילוי האמת בלחש גילוי נתייה הוא יכול לקבוע איזה תוצאה המטיל יקבל, חסינות לגילוי רוע/טוב/תוהו/סדר.

קודם כל הסבר לזה:

כף האווז אמר/ה:
חרבות השאול אבי-סער ותאומתה להב-אבל.

דבר שני בקשר לאקס-מן הגלימה רעיון טוב ו-ניטכרולר (אין לי כוח לכתוב באנגלית)
הוא אדיר!!!

דבר שלישי תודה DM אל הדברים המגניבים אבל אתה באמת לא צריך לתת הסבר אל הדמות
רק החפצים

תמשיכו להזרים חפצים מגניבים (חוץ מאלה שמקשקשים שטויות)

יש זכה דבר חרב מסנוורת?
כי אם לא אז אפשר לעשות חרב שמפיצה אור חזק שרק פאלאדינים לא מסתנוורים ממנו, אפשר לעשות 2- ל AC ולהתקפות כשמסונוורים ממנו, והוא גם עושה D10 נזק לundead!

God אמר/ה:
קודם כל הסבר לזה:

כף האווז אמר/ה:

חרבות שנוצרו מתוהו כדי ללחום בתוהו.
אבי-סער קצת יותר מפורסמת מלהב-אבל, אבל בעיקרון הן אמורות להיות זהות.
אם אני זוכר נכון, אז הכללים שלהן למהדורה שלישית נראים בערך ככה:
חרב דו ידנית שחורה, מעוטרת ברונות מוזרות, 11+ לפגיעה, נזק 2ק6+ 4ק10 +ניקוז 1ק100 נקודות כושר, 5+ ליוזמה, מעלה את הכוח ל25 ואת הכושר ל20.

עם אחת כזאת ביד, אתה יכול לקצץ לך נתיב דרך מפלצים, שדים, דרקונים, אלים, ומה לא.
כמובן שיש לחרבות השאול משמעות מעבר לתוספות לנזק, וחשיבות קוסמית בעלילה, אבל לא נראה לי שזה מעניין אותך...

כף האווז אמר/ה:
God אמר/ה:
קודם כל הסבר לזה:

כף האווז אמר/ה:

חרב דו ידנית שחורה, מעוטרת ברונות מוזרות, 11+ לפגיעה, נזק 2ק6+ 4ק10 +ניקוז 1ק100 נקודות כושר, 5+ ליוזמה, מעלה את הכוח ל25 ואת הכושר ל20.

כמובן שיש לחרבות השאול משמעות מעבר לתוספות לנזק, וחשיבות קוסמית בעלילה, אבל לא נראה לי שזה מעניין אותך...

במילים אחרות: קרא את סדרת אלריק של מייקל מורקוק.

Ogmios אמר/ה:
כף האווז אמר/ה:
God אמר/ה:
קודם כל הסבר לזה:

כף האווז אמר/ה:

או את שיטת המשחק (המקורית והטובה, או ההמרה הסבירה למו"ד)

כף האווז אמר/ה:
Ogmios אמר/ה:
כף האווז אמר/ה:
God אמר/ה:
קודם כל הסבר לזה:

כף האווז אמר/ה:

או את שיטת המשחק (המקורית והטובה, או ההמרה הסבירה למו"ד)

גם נכון.
ואם כבר הזכרת את השיטה, הופיעה עליה סקירה בגיליון האחרון של האורק

חזרה