• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמתו של הגמד - הרפתקת פאת'פיינדר 6\2 ואולי שלוש] עץ הרשמה ומשחק.

בקשר לדף הדמות שלך, יש לך מספר טעויות:
1: ב"אלת ברזל" אני אניח שאתה מתכוון ל"אלה קלה" או "אלה כבדה" הכבדה עושה 1ק8 (קטן 1ק6) וקלה עושה 1ק6 (קטן 1ק4), בהחלת לא 1ק12.
2: חרב קצרה 1ק6 (קטן 1ק4) לא 1ק10.
3: פגיונות 1ק4 (קטן 1ק3) לא 1ק6
4: ברצון קשיחות ותגובה אמור להיות לך פלוס (או מינוס) לא דרג"ש
5: מה לגבי מגע ונטוע ?
6: תקרא את הפרק של הכישרונות
7: מאיפה יש לך את היכולות מיוחדות והתמרה?
8:תסדר בבקשה כמו שצריך את הלחשים שלך
9: איך יש לך כל כך הרבה הרבה נק"פ?

מליאדקר אמר/ה:
יפה אחי!
הנה דפ'"ד מורכב יותר שיש לי באוגדן שחקן:
/שם: אלפיריט ליימנסוק
גזע: בן מחצית
מקצוע: כהן של איומדה
נק"פ:36/36
יוזמה:+4
קשיחות:+7
תגובה:+5
רצון:+4
ד"ש:15
כוח:16
זרז:15
חסן:16
תבנ:12
חכמ:12
כרז:14
מיומנויות: ידע דת: +4 ידע מאגיה: +3 אמנות הבריחה:+5 אקרובטיקה: +5
ציוד: תיק קטן שבתוכו: לחם מסע אלפי,צנים גמדים,חבל פשתן 15 מ',פטיש עבודה קטן וגרזן קטן,נאד מים, אבן משחזת.,סמל קדוש ,מפה בתוך נרתיק.שק רעלים,"ארנק"עשבי מרפא,ותיק לשריונות.
נשקים: אלת ברזל-טווח: סמוך 1ק8
חרב קצרה: טווח: סמוך 1ק6?
4 פגיונות עם עיטורים של איומדה: טווח: סמוך 1ק4 כל אחד
לבוש:שריון קשקשים עם עיטורים של איומדה,קסדה מתכת עם עיטורים של איומדה,4 טבעות בכל יד עם אבן אודם קסומה.
יד שמאל: אלת ברזל
יד ימין: חרב קצרה
חגורה: פגיונות ונדן לחרב
רקע: אלפיריט הוא בנו של אלפיריו ליימנסוק , שומר המקדש של איומדה- כשהמלחמה הגדולה פרצה גייסו את אלפיריו והוא נעלם ,מאז אלפיריט גדל לבד , עד שמצא משפחת אומנה אשר אימצה אותו כשהיה בן 4 ,וכשגדל ,החליט לעזור בהקמת הממלכה המאוחדת ולהפוך להיות אחד הכהנים החזקים ביותר בממלכה ולנקום בגמדים אף על פי שיש חשש אביו עדיין חי.
שפות: מחצית,מדוברת,אלפית,סולארינג
כישרונות:אלפיריט יודע לתפור שריונות עור וחולצות ועוד,לחזק ולשדרג שריונות וטיפה לייצר שריונות.
יכולות מיוחדות: ריפוי פצעים קשים: כשאלפיריט נוגע בבן בריתו , הוא מטיל 3ק8 ריפוי.הוא למד את היכולת הזאת מאמו המאמצת..

לאלפיריט יש תיק שמיועד לשריונות שהוא תופר:שריון עור[5] , שריון מרופד[3]שריון עור מחוזר[5]שריון פרווה[5]
לאלפיריט יש שק עם כמה רעלים:שמן תרדמה,עשב דם[15] דמעות נחשים.וגם סוג של ארנק עם משחות ועשבי מרפא
,
. אלפירט יכול ליצר שלד שאול בלי בעיה ולגרום לו לסחוב את תיקו,זה מה שקורה כרגע....את זה הוא למד מאביו לפני שיצא למלחמה ונעלם....
אלפיריט סחוב תיק אחר מהתיק המתואר בסעיף ,"ציוד" הוא סחוב תיק מלא בכלי תפירה,והמון המון עורות..
וכמה מנות ברזל

אני שוקל אם לתת אותו למישהו או להשתמש בו בתור דב"ש?
כתבתי, שאני אתן אותו כדב,ש וארח כך כתבתי ישיש מצב שאשחק בעצמי..אני מעדיף בתור דב"ש.

חזרה