• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נאגאש ואנגליה

Furyhound

פונדקאי ותיק
סיימתי את המודל.
אני אוהב אותו מאד, אבל אני לא חושב שהוא ייקח מקום אני אהיה כן אתכם. יש בו טעויות פיסול חמורות לקנה מידה מיניאטורי שלא הצלחתי להתמודד איתן, זה פוסל אותו פשוט.
הצילום לא משהו (כרגיל) והVarnish עושה אפקטים מוזרים עם הניצוצות בתמונה אבל זה לא ככה במציאות.
P1000162.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v412/Furyhound/P1000163.jpg
P1000165.jpg

טוב זהו, מחר על הבוקר אני ואבישי נוסעים לשדה תעופה.
נבלה יום בנוטינגהם ויומיים בבירמינגהם: יום אחד ברור מה יהיה, אני מקווה לפגוש את הישראלים אחרים, לא כאילו שקבענו נקודת מפגש.
ביום השני סתם נבלה ברחובות העיר, אולי נלך לסרט הצגה או משהו כזה.
England! Beware, we are coming!

עמרי - קינוורט וצביעה מדהימים! כל הכבוד.
בהצלחה בתחרות, ואני בטוח שחרב השוחט תגיע לידיך בשנים הקרובות - הרמה שלך עולה כל הזמן.

תודה חברה על התגובות :D

טוב אז אני אספר לכם על כל הטיול בהקשר המיניאטורי ועל הגיימס דיי:
היום הראשון - רק נסיעות בין ערים, בסוף היום הגענו לנוטינגהם.
היום השני - נוטינגהם! הגענו לוורהממר וורלד, צילמנו את כל הטריינים המדהימים שהיו שם כולל כמובן את מינס טיריט'. זה מה שטוב בLOTR המבנים שהם מבססים מהסרט.
אחר כך הקטע הכי מגניב, הלכנו למוזיאון אבי מטאל.....זה היה מדהים!
קיבלתי השראה פשוט.
אז אני ואבישי עשינו קרב 2000 הוא כיסח אותי.
לקחנו כמה דברים בחנות (באמת שלא יותר מדי) ואז הלכנו כמובן לבאגמן. שם קנינו את הכוסות, אבל רק לאח שלי יש בגודל של פיינט. אכלתי שם את הנאצ'וס הצ'יזי הכי מפחיד בחיים.
בסוף היום אמרו לנו שיש בטירת נוטינגהם תערוכה של הציורים המקוריים של GW.
ביום השני הלכנו לטירה, שבעצמה לא הייתה מרשימה אבל הסביבה שלה הייתה מדהימה, השתלבה מאד יפה עם הטבע. ראינו את כל הציורים המדהימים של האמנים הדגולים כולל החדש של האורקים. היה גם מבחר מיניאטורות אבי מטאל ואיזה שלישיית זוכי גולדן דמונס שהופיעו שמה.
פשוט מדהים. אבי מטאל שולטים! הצטלמנו עם ספייס מארין שהוצב במוזיאון.
אחר כך נסענו לבירמינגהם וסתם בילינו בעיר.
גיימס דיי!
באנו עמדנו בתור בחוץ בגשם. אחרי שעה נכנסנו, שמתי את המודל בארון תצוגה.
הלכנו לווייט דוורף וקנינו את אחד אחרוני הגמד הלבן בעצמו. אחר כך הלכנו למקום של משחקי המחשב והספרייה השחורה שבה קנינו קצת שטויות. המשחק של וור הממר מדהים פשוט. מזל שאין לי מחשב שעומד בדרישות אחרת הייתי שורף לעצמי את החיים...
היו טריילרים בומבסטיים למארק אוב כאוס ווורהממר אונליין.
אחר כך הלכנו והסתובבנו הלוך ושוב בין שולחנות המשחק הפעילים של מגה באטלס ומשחקים מיוחדים ובין הגולדן דמונס שהתערמו. מהר מאד היה ברור שהמודל לא לוקח כלום. :|
אני מאמין שפעם הבאה המודל הבא שלי ייקח, אבל עדיין מגניב, יש לי נאגאש משלי עכשיו :cool:
פגשתי את אבי מטאל! במשך היום הצקתי להם מדי פעם עם שאלות, אם הבנתי מה שהסבירו לי העתיד טוב, אבל עדיין לא יצא לי ליישם.
כשהלכנו בין שולחנות המשחק הרועשים פגשנו את מאיר ותאו עם חולצות עם מגן דויד של קהילת המיניאטורות או במלים אחרות Hit me I'm jewish ;)
הסתובבנו איתם קצת ואז הם גילו לנו שיש עוד אולם, באמת התפלאתי איפה כל הברינג אנד באטל והמודלים החדשים כמו סרקסניק וגובלה...
אז מצאנו את האולם הנוסף שגם היה הומה, שיחקנו אחד מול השני ואז עוד קרב של 1000 בני ברית עם 2 בריטים שמצאנו. הפעם אני זה שניצח את אח שלי.
כל המודלים החדשים כבר נמכרו מזמן אבל לא נורא, בטח מאילא היה צפוף להשיג אותם. היו כמה חולי נפש שקנו את המנטה...שיהיהו בריאים.
חזרנו להסתובב הלוך ושוב וראינו לאט לאט את צמצום המודלים הזוכים לשלישיות הפותחות. זה האכזבה של האירוע. ראיתי עשרות מודלים ששברו את המודל שלי, כל כך מקוריים ומדהימים ועוצרי נשימה.....אבל השופטים המעפנים האלה דווקא יחסית שמים את המקוריות בצד וכנראה יש הפרש עצום בדרישות הצביעה לכל שאר הקריטריונים כי חלק גדול מהזוכים היו מעפנים ומשעממים לעומת כאלה שיכלו לקחת מקומות...
המודל שהכי אהבתי לקח זהב, מעין בלאקור מדהים, בחור הולנדי שצבע 8 חודשים כל החיים שלו זכה בזה! זה מה שנקרא כשרון טבעי! אני שאלתי אותו שוב ושוב, אם הכוונה לא ל8 חודשים על המודל. אז לא. הצביעה בכללי. כשלקחתי את המודל פגשנו את תאו שוב, ואז הלכתי לשאול עצות מאבי מטאל על מה לשפר מה לא טוב בלה בלה. אמרו צריך יותר קונטרסט זה היה העיקר. דווקא הם די התרשמו. הבעיה שנפל לו הראש אחרי שאספתי אותו מהארון, עדיין לא הדבקתי חזרה.
אז בסוף כל מי שנשאר התיישב באולם המשחקים שם היו הרבה מושבות והציגו את כל זוכי הגולדן דמון וחילקו פרסים, היה טקס די שומם, חוץ מכל פעם שהספרדים זכו במשהו, והזוכה הכללי היה ספרדי.
כשעמדנו לצאת קלטנו את אלסיו כבטור, מחבר ספרי חוקים רבים של GW ורעיונות במשחק. אבל לא אמרנו לו כלום. את שני זוכי הגולדן דמון הגדולים לא ראיתי בכלל וגם המודלים שלהם לא היו בין הזוכים. אז הם לא היו.
הבעיה העיקרית עם גולדן דמון זה הצפיפות, אירוע מגניב חבל על הזמן אבל כל דבר צפוף ודורש תור. אני הכי אוהב את נוטינגהם שם יש אווירה מדהימה ומאד שקט.
ביום האחרון שהיה כולו נסיעות עד השדה תעופה הייתי מוצלח מספיק בשביל לאבד את המצלמה שלי. אז אין תמונות ממני, אח שלי אבל יש לו כשהוא יחזור הביתה נראה מה אפשר לעשות.

שוב תודה על התגובות, אני גאה להיות חלק מקהילת המיניאטורות הישראלית וגאה להיות בין הראשונים שייצגו אותנו באנגליה יחד עם אח שלי מאיר ותאו.
ואגב פרוקסי זה בינלאומי :devilish: :lol:

חזרה