• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מפגש פונדקאים בדרקוניקון

רציתם לקבל את תג פונדקאי מפגשים המאגניב, אבל לא יצא לכם להצטרף למפגש אמיתי לפני?
אז איזה מזל שדרקוניקון מגיע עוד שבוע!

נפגש ביום שישי בשתיים בצהריים, נדבר, נצחק, נחבר שמות לפרצופים, ואולי אפילו נשחק קצת במשהו.
אשמח לראות אותכם :)

רציתם לקבל את תג פונדקאי מפגשים המאגניב, אבל לא יצא לכם להצטרף למפגש אמיתי לפני?
אז איזה מזל שדרקוניקון מגיע עוד שבוע!

נפגש ביום שישי בשתיים בצהריים, נדבר, נצחק, נחבר שמות לפרצופים, ואולי אפילו נשחק קצת במשהו.
אשמח לראות אותכם :)
אין מפגש בחמישי?
אני אשמח מאוד להגיע, אבל מגיע רק בחמישי ולא בשישי (שומר שבת אז זה קצת בעייתי לי בשישי...).

כמובן.
לא בטוח שאגיע, תלוי אם יהיה משחק בסוף או לא (אני לא אגרור אחרי עוד ארבעה ילדים רק לדיבורים עם אנשים שהם לא פגשו אפילו באינטרנט).

כמובן.
לא בטוח שאגיע, תלוי אם יהיה משחק בסוף או לא (אני לא אגרור אחרי עוד ארבעה ילדים רק לדיבורים עם אנשים שהם לא פגשו אפילו באינטרנט).
אז הפתרון שהם יצטרפו לפורום ויתחילו לכתוב 😎
אבל ברצינות, גם לקפוץ להגיד שלום לכמה דקות זה אחלה. בנוגע למשחקים, כל אחד מוזמן להביא משחק קצר למפגש

אז הפתרון שהם יצטרפו לפורום ויתחילו לכתוב 😎
אבל ברצינות, גם לקפוץ להגיד שלום לכמה דקות זה אחלה. בנוגע למשחקים, כל אחד מוזמן להביא משחק קצר למפגש
לא להרבה שחקנים, אבל אני אביא Dungeon Mayhem. אם למישהו יש הרחבות, אז זה יהיה ליותר מארבעה.
אבל אפשר לעשות טורניר קצר גם.
אלא אם כן אבא שלי יחליט שנוסעים אחרי, ואז הוא יאסוף אותנו ב13:30 ולא אוכל לבוא... נראה.

עריכה אחרונה:
אויש, זה משחק מצוין. בדיוק קניתי את ההרחבה, אבל לצערי אני לא אוכל להגיע למפגש.
אכן משחק אדיר.
חבל, רציתי ממש לנסות פייטן או בוהה (לא יודע איזו הרחבה זו).

חזרה