• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסע צלב חדש- משחקעל בעולם אפל- עץ הרשמה (0/4)

ואו..יאי!!!

אהה.. בחרתי בדמות עם כוח שעלול להיות מעורפל.. מה נסים כוללים?
בגדול הוא אמור להיות כמו רב שאתה שומע עליו סיפורי מעשיות בימינו.

השכלה אם למשל "קפיצת הדרך" )מעין.. מהירות על, אבל לא בדיוק( נחדב נס?
לרפא אנשים?
גירוש שדים?
ידע על טבעי? )כמו הסיפורים על רבנים שהסבירו בטלפון איזה ניתוח לעשות..(

ניסים/קסמים וכל זה נחשב ככוח על יחיד. כשאתה מפצל את היכולות שלו בסולם בהתאם.
לדוגמה- נגיד אני משחק דמות שיש עם כוח על קסם ברמת כוח 5 (משמע השקעתי 5 נקודות מתוך ה12, מזכיר כי 6 הוא ההגבלה נכון לעכשיו.)
עכשיו אני רוצה שהיא תדע גם לרפא, אבל גם לעשות נזק, אז אני יכול לחלק את זה ככה
הסולם שלנו נע מ5-1
הכי חושב לי שהוא ידע לרפא, אז 5- ריפוי
אחרי זה אני רוצה שיהיה לו קסמים שמשנים את הסביביה (יוצרים גשרים,בורות, וכדומה) אז 4
אמרתי שהוא גם יהיה תוקף, ונגיד שהקסם שלו מקורו ביסודות, אז נגיד תקיפה ביסודות 3 (
אני רוצה גם שיהיה לו קסמים שמשנים את הגוף שלו עצמו אבל הוא לא ממש טוב בזה, אז 2
ולבסוף אני רוצה שהוא יוכל לנסות לשנות יסוד אחד לשני, אז תמרון יסודות 1.

כל זה נכנס בתוך כוח על אחד, שנפתח כמו תרשים זרימה לX תתי כוחות, רק כוחות של קסם וכדומה עובדים ככה, נכון שזה נותן קצת יותר אפשרויות, אבל בסופו של דבר, הדמות שלי שיודעת לשנות את הגוף שלה עושה את זה לא משהו, בעוד שדמות שהכוח שלה הוא מניפולציה של הגוף ברמת כוח 4 תהיה הרבה יותר טובה בזה.

אם נעשה דוגמה בשביל דרגונין, אז בוא נגיד שהוא נתן לעצמו 5 רמת כוח בניסים
הדבר שהוא עושה הכי טוב זה לקבל הנחיות מלעמה (הכל דוגמה) אז ניתן נס שנקרא כיוון שמישי בדרגה 5
אחרי זה הוא רוצה לדעת לרפא, אז 4
גירוש שדים היא יכולת חשובה בישבילו מספיק כדי לקבל 3
היכולת שלו לקצר מרחקים באמצעות קפיצת הדרך היא לא בדיוק הכי חזקה שלו אז 2
ולבסוף כשהוא כותב דברי קודש, הוא יכול להפוך אותם לחפצים קצת יותר חזקים, אז הוא יתן לזה את ה1 שנשאר.

ככה כל כוח מעורפל שאמור לעשות כמות לא ברורה של דברים עובד, אם הכוח שלכם הוא גוף שנמצא מעל לגבול האנשוי, אז אין צורך לפצל את זה לזריזות כוח וכל זה, אבל קחו בחשבון שהבחור עם כוח על יהיה הרבה יותר חזק מכם מבחינה פיזית (זה כבר נכנס לרמת הד"ק של דברים, ויותר קשור לשיקולים פנימיים שלי.)

טופס
תכונות (אני מקווה של זה התכוונת...)
תלמיד מצטיין ומקובל, טוב בלהתחבר לאנשים, מחנאי מומחה, טוב בקרבות, בעל חוש שישי ותמיד דרוך לאחר מה שעבר עליו. יש לו ידע של איך להסתדר בשטח, מעט על עולם הקסם, ומעט באומנויות לחימה.
דברים טובים:
חוש שישי: ג'ונתן תמיד ידע מתי הוא בסכנה
זיכרון צילומי: זוכר כל מה שראה
מחנאי ואיש שטח, יודע איך מסתדרים בטבע
מהירות
כריזמה
עושר: (ג'ונתן תמיד ידע שלא חסר להם כסף, אבל הם תמיד חיו כמי משפחה רגילה. רק שהוא יצא לטיול הוא גילה שהוא יכול לקנות... טוב, כל מה שהוא צריך)
תומך: סבא. חזק ועם ידע, אבל רחוק...
תכונה מיוחדת: 'יהיה בסדר': ג'ונתן אף פעם לא ישן בחוץ כשהוא לא רוצה, תמיד מקבל טרמפ שהוא צריך, דברים שנאבדים לו מתגלים מתחת לאף.. הוא רק צריך להמשיך לחיות, ודברים טובים יקרו.
דברים רעים:
נקודת תורפה: 1- כריזמה (למנהיגות) חסר ניסיון
נקודת תורפה: 1- יוזמה )במפגש עם אנשי זאב, עדיין פוחד מעט)
כוחות:
מהירות על: 4
חוזק על 2
טלקינזיס 5
טלפורטציה 1
3 נקודות מזל

eubrs phi
תכונות זה כוח זרזירות מהירות קשיחות וכו'
מחנאי ואיש שטח יכול להיכנס תחת מינומנות.
מהירות וכריזמה הם תכונות, מה הכוונה שהם תחת דברים טובים?

והתכונה המיוחדת לא בדיוק כוללת את התיאור של הדבר טוב, אם אתה רוצה שתמיד תמצא טרמפ מגורים ותמצא דברים שאיבדת בכל רגע נתן זה כבר גרסת על, גרסה רגילה תעזור לך למצוא טרמפ ושינה ברוב המקומות, אבל אם תיקתע באמצע סוריה אני בספק שמישהו יתן לך טרמם

אז הכוחות שחשבתי עליהם הם:
כישופי/טקסי דם: ניגריאל יכול לדוגמא במקרה שהוא עייף לשתות דם ולקבל כוח: 4
תעופה: ניגריאל יכול לעוף עם כנפיו: 4
קסמים: ניגריאל משתמש בקסמים שפועלים על כוח נשמתו (כלומר מחלישים אותו כל פעם שהוא משתמש בהם, בעיקר קסמי אשליה): 4
לא הצלחתי לחשוב על דבר רביעי אז אפשר להיות רק עם 3 אלו?
מיומנויות: (כמה מותר לבחור? אני רושם פה כמה שנראו לי מתאימים
מהיר מחשבה
טקטיקן
דברים טובים ורעים: (כאן אני גם רושם למה
צבא של איש אחד: מיומן בלחימה:
ידע מיוחד: היה בעולם בני האנוש מאז המהפכה הצרפתית, הוא הספיק ללמוד קצת:
חוש שישי: שרד הרבה זמן בעולם בני האנוש, ולמד כיצד להזהר:
מחלה רצינית: מחלה לא ידועה שהופעלה עקב העסקאות שלו עם השדים, היא גורמת לו מדי פעם לצנוח על הקרקעבלי שליטה וגורמת לו ייסורים עזים, עסקאות השדיםשלו הן הדבר היחיד שנותן לו עוד זמן עד שהמחלה תהרוג אותו, ולכן הואתלוי בשדים, זה יכול להיות קטלני בזמן קרב או טיסה לדוגמה

טופס
אני מקווה שעכשיו זה בסדר...
תלמיד מצטיין ומקובל, טוב בלהתחבר לאנשים, מחנאי מומחה, טוב בקרבות, בעל חוש שישי ותמיד דרוך לאחר מה שעבר עליו. יש לו ידע של איך להסתדר בשטח, מעט על עולם הקסם, ומעט באומנויות לחימה.
דברים טובים:
עושר: (ג'ונתן תמיד ידע שלא חסר להם כסף, אבל הם תמיד חיו כמי משפחה רגילה. רק שהוא יצא לטיול הוא גילה שהוא יכול לקנות... טוב, כל מה שהוא צריך)
תכונה מיוחדת: 'יהיה בסדר': ג'ונתן אף פעם לא ישן בחוץ כשהוא לא רוצה, תמיד מקבל טרמפ שהוא צריך, דברים שנאבדים לו מתגלים מתחת לאף.. הוא רק צריך להמשיך לחיות, ודברים טובים יקרו.
תכונות:
כריזמה 1+
קשיחות 1+
דברים רעים:
כוחות:
חוזק על 2
טלקינזיס 5
טלפורטציה 1
3 נקודות מזל

הל
לא, אתה לא יכול להיות רק עם 3, הרעיון שיש לך 3 נקודות על כל כוח על שישך לך, אם יש לך רק 3 כוחות אז יש לך רק 9 נקודות (ולא, אתה לא יכול להתחיל עם פחות כוחות בשביל בונס.)
הכוח של כישוף לא ברור מספיק, תראה מה שרשמתי לדרגוניין על לחשים ותפצל את הכוח לסלום בהתאם.

מה זה המחלה? דבר רע בגרסה רגילה? גרסת על? חולשה? (אם חולשה אז באיזה דרגה?)

eubrs phi
שוב, איזה תכונה יש לך בה 2?
קראתי את מה שכתבתי על היכולת שנתת לעצמך?

שם: ג'ונתן (ג'וני) איירווד
גזע: אנושי
רקע: קוני הוא גיבור, עם כל הסט. למעשה, בזמנו הוא היה לו הכל. שרירן אימתני, שיער בלונדני ועיניים כחולות, חיוך שניצוצות ניתזים ממנו עד שכמעט אפשר לשמוע אותם. הוא היה הגיבור בחזק ביותר, לפחות לפי דעתו. הצרה היחידה היא, שזמנו עבר מזמן, והיחיד שירש ממנו משהו הוא הנכד שלו, ג'ונתן. הצרה היא שחוץ מהירושה שלו, ג'ון הוא ילד רגיל לגמרי. משפחה ממעמד חברתי בינוני-גבוה, בית בפרברים, מספר חברים, שיחק בנבחרת הפוטבול, אבא עורך דין מצליח ואמא מנהלת בבית הספר היסודי ליד. רגיל לגמרי. עד לטיול התרמילאים שלו במדבר. באחד הלילות, ג'ון התרחק מהשאר. המדבר והכוכבים תמיד שבו את ליבו, ובשמי המדבר הצלולים הכוכבים נצצו מעל, זוהרים יותר ורבים יותר מאי פעם. אז הוא התרחק משאר החברים שלו, וישן לילה לבד. הוא התעורר רק כששמע את הצרחות. הוא התגלגל משק השינה ורץ לבדוק מה קורה עם החברים שלו, וראה אותם קרועים לגזרים ע"י מה שראה כזאבים ענקיים שהולכים על שתיים. הוא לא יכל להגיב,והתחבא בצללים, הפחד לופת את ליבו. הוא היה צריך ללכת עשרים ק"מ כדי להגיע למקום עם קליטה ולהזעיק את הרשויות, כולו מלא בדם, מטונף ומבועת.כשהוא הגיע לביתו, הוא לא הצליח לדבר. עבר שבוע, עברו שבועיים, והעולם הצטמצם לקיום צר של אכילה שתייה ושינה, ללא יכולת לעשות שום דבר אחר. ואז סבא שלו נכנס. את האמת, הוא לא זוכר הרבה מהשיחה הזאת עד היום, אבל לאחר השיחה הזאת הוא התקלח, החליף בגדים, ארז תיק ונסע עם סבא שלו "לטיול מרגיע". סבא שלו סיפר לו על הכוחות שירש, ועל העולם החדש שנגלה לעיניו: עולם של כישוף ומסתורין, עולם יפה ומכוער, מקסים ומפחיד כאחד. הוא התאמן על שימוש בכוחות שלו, ואז הוא חזר לביתו. הוא ארז תיק ויצא לנדוד ברחבי אמריקה בטרמפים והליכה ברגל, לגלות עוד על העולם החדש שנגלה לנגד עיניו. ההורים שלו לא אהבו את העובדה שהוא נודד שוב, אך שניהם נדדו מס' שנים לאחר סיום הלימודים, וזה נחשב מעין 'טקס התבגרות' במשפחה של אביו, אז הם קיבלו את זה. לאחרונה הגיע לניו המפשיר לאחר שעקב אנשי עכברוש (או יותר נכון, הלך בכיוון מה שהם ברחו ממנו) וקיבל טרמפ מעניין ביותר ממכשפה שבנוסף הייתה נהגת משאית, אחת היחידות. היא סיפרה לו כמה סיפורים מעניינים, והורידה אותו בניו המפשיר עם סלסלת עוגיות וקמע מעניין ביותר. הוא הספיק להצטייד, ולטייל קצת ביערות הצפון ובאגמים הגדולים, וכנראה הוא יעזוב עוד כמה ימים, לאחר שלא נתקל בדבר מעניין במיוחד.
כוחות: יכול להגביר את כוחו ומהירותו ולהזיז דברים (טלקינזיס). יכול טכנית להשתגר ולשגר דברים במרחב (טלפורטציה), להרגיש אירועים גדולים קורים וכ'ו, אבל עדיין לא הצליח. סבא שלו פשוט חייך והבטיח לו "שזה יקרה מתי שהוא" . יש לו ידע מספק על קסם כי להגן על מוחו וגופו אך לא יותר מזה. אם זה OP תגיד לי, רק השתמשתי בכוחות שיש להם כמה רמות (למשל טלקינזיס זה יכול להיות מה אני יכול להרים ומאיזה מרחק, מהירות כמה מהיר אני יכול להיות וכ'ו)
השארתי את מקור הכוחות שלו נסתר, כדי שיתגלה במהלך המשחק וכ'ו, אני משאיר זאת לבחירתך.
מראה: יחסית גבוה (1.85) ורחב כתפיים, שיחק בנבחרת הפוטבול ובנוי בהתאם. יש לו שיזוף בגוון חום עדין מטיוליו הרבים. מסתובב עם כובע רחב שוליים ופשמינה, מעיין צעיף דק להגנה מהשמש כשחם מספיק. הפנים שלו רגילים לגמרי, שיער חום ו עיניים חומות. בגדול, הוא לא מכוער, אבל לא היית מעיף בו מבט שני, אפילו עם התיק הענק שהוא סוחב, אבל הוא מקרין מעין אווירה של סמכות וכוח, מעין ביטחון עצמי שהוא רחש לא מזמן, כך שהוא ממש... לא רגיל. אבל הביטחון הזה עלול להעלם בקלות בזמני משבר
אופי לחימה: עדיין לא הספיק לאמץ סגנון מועדף, אבל מעדיף בעיקרון להשתמש במהירותו כדי לשמור על מרחק ביטחון בזמן שהוא משתמש בכוח הטלקינזיס כדי לתקוף במתקפות מטווח בינוני קרוב ולרתק את היריב, למרות שבזכות מגוון הכוחות שלו שיכולים לשמש כמעט לכל טווח הוא יכול לסגל מגוון סגנונות משתנים, מקפ"א עד לעמידה מרחוק ולהמטיר על היריב ברד של חפצים אקראיים.
ציוד:
עליו: ארנק, טלפון (תמיד כבוי, רק למקרה חירום) אולר רב שימושי, נעלי הליכה, מכנסים מותאמים. תלבושת משתנה בהתאם למזג האוויר.
תיק: אוהל ל-1, שק שינה, 2 מכנסיים, 3 חולצות, גזיה קטנה וסיר קטן, אוכל למס' ימים, מים, גרביים להחלפה, תיק כלי רחצה, חבלים, מצפן ומפות מפורטות של האיזור ומדריך תיירים קטן, שבמבט ראשון נראה רגיל, אבל מפרט את כל האתרים הרגילים המעניינים ובנוסף גם את כל האתרים 'הבאמת מעניינים'.
דברים טובים:
תכונות:
כריזמה 1+
תפיסה 1+
קשיחות 2
דברים רעים:
כוחות:
חוזק על 2
טלקינזיס 5
טלפורטציה 1
3 נקודות מזל

תכונות: כוח: 1, קשיחות: 1+, זריזות: 1, מהירות: 2, תבונה: 1, ערנות: 1, כריזמה: 1, רצון: 1 (מתחיל עם 2 במהירות)
דברים טובים: הטבעת, קשרים (יכול לבקש טובה קטנה מהמשטרה/ מדינה), עשיר, נשק ממוזל, ראיית חושך, קשיחות משופרת, צבא של איש אחד, מיומנות בכלי נשק חמים..
דברים רעים: צמא לדם, רגישות לאש, סוד אפל (ערפד).
כוחות על: כוח על: ר"כ 3, זריזות על: ר"כ 2, שליטה באופל: ר"כ 5 (זימון אל- מתים: ר"כ 5, חישה בדברים: ר"כ 4, תעופה: ר"כ 3, קרני אופל [טווח]: ר"כ 2, התחדשות: ר"כ 1), להב צל: ר"כ 3 (חודר חומרים מוצקים: ר"כ 3, קשה לשבירה: ר"כ 2, דיבור עם הלהב: ר"כ 1)
מיומנויות: שימוש בכלי נשק, ידע על העולם העל טבעי (במיוחד ערפדים), טיפוס, התגנבות, השרדות בשטח (מיומנויות שלמד במהלך הכשרתו כסוכן ופיתח בשטח), נהיגה, איום, תובנה (להבין ולנתח התנהגות של יצורים אחרים, לדוגמא: לבדוק האם מישהו משקר).
נק"נ: 4

חזרה