• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסעות היין והיאנג- שילוב של חופשיטה עם ניהול [0/6]

בעולם הרחוק של פטיש המלחמה, שם כל יום מועבר בקרבות קשים ונוראיים, לצבאות השונים אין ברירה אלא להתאחד למלחמה. הטוב נגד הרע, הלבן נגד השחור, היין נגד היאנג. ובמלחמה, כמו במלחמה, רק צד אחד מנצח.

בגלל שלא היו משתתפים למשחק הקודם שלי, אני פותח את זה, רק שהוא בעולם של וורהאמר פנטזי. בעיקרון אתם מתחלקים לשתי קבוצות, הרעים והטובים, אתם עוברים הרפתקאות במטרה לנצח אחד את השני ובדרך מאמנים חיילים ויוצרים צבא. הצבא נבחר ע"י האתר של גיימס וורקשופ- הכנסו לדף הצבא הנבחר, ובחרו יחידות לפיו. היחידות עולות כמו באתר- רק במטבעות זהב, אותם תסיגו במהלך המשחק.
הטובים- ברטוניה, אלפים רמים, אלפי יערות, האימפריה, הגמדים ואנשי הלטאה
הרעים- ערפדים, לוחמי הכאוס, שדים, אנשי חיה, אנשי עכברוש (סקייבן), אורקים ואלפים אפלים
נטרליים- עוגים ומלכי הקבר. נטרליים יכולים לבחור איזה צד שבא להם, במקרה שיהיה יותר מדי מצד אחד אעביר אותם לצד השני.
דרוש ידע בסיסי על משחק המיניאטורות.
דף צבא:
שם הצבא-
צד (כאן אתה כותב אם אתה טוב או רע חשוב בעיקר אם אתה נטרלי)-
רקע (קצת על הגזע, היסטוריה, מנהגים, אישיות וכו)-
יחידה התחלתית (כל אחד מתחיל עם יחידה אחת, שעליו לבחור אותה מבין יחידות הבסיס (core) בצבאו)-
מנהיג- (אני בוחר סוג מנהיג לכל צבא, אך אתם בוחרים את השם והרקע)
דברים נוספים-

העמוד בגיימס וורקשופ- http://www.games-workshop.com/gws/catalog/landing.jsp?catId=cat440007a&rootCatGameStyle=wh
אני יודע שלא הרחבתי פה הרבה אז מי שרוצה לשאול משהו שישלח הודעה פרטית. אני ממש מבקש שתרשמו! (פשוט אין לי מה לעשות כרגע ואני כבר חולם להשלים משחק אחד בפורום הזה.)
תודה!

חזרה