• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מלחמת הכוכבים The Book of Boba Fett

צפיתי אתמול בערב בשלושת הפרקים הראשונים של הסדרה.
מודה שלא שמעתי עליה כמעט, אבל ציפיתי למשהו טוב מכיוון זה גם בובה פט וגם אותו יוצר של המנדולריאן.

הפרק הראשון היה קצת מוזר, ודל בעלילה. הפרק השני היה שיפור משמעותי, בעיקר בגלל שהקשר עם הטוסקאן התחזק והפך למגניב.
אז הגיע הפרק השלישי, שהוא אחד הפרקים הגרועים ביותר בכל בסדרה שראיתי - לא מספיק שיש רביעיית אופנוענים מוזרה ומעצבנת, הם די לקחו את כל מה שקרה בפרק הראשון והשני וזרקו אותו לפח.
ויש דברים לגמרי צ׳יזי מעבר לאופנוענים, למשל הרנקור או ראש העיר המעצבן.

בגלל שאין הרבה פרקים, אני ממשיך, אבל בינתיים התחלה פשוט גרועה לסדרה בטח בהשוואה למנדולריאן. ובניגוד לארקיין, שם ההתחלה היא איטית ולא מובנית, כאן זה פשוט נדמה כגרוע.
ותכלס, זה מבאס
Fanning Star Wars GIF by Disney+

כן, אפשר להגיד שהסדרה הזו התחילה לא ואו, ואני לא בטוח שאפשר להגיד שהיא ממשיכה טוב. בכללי מרגיש כמו סדרת פלייסהולדר שנועדה להגיע בין סדרות אחרות.
מה שכן, כהרגלם בקודש יש פה כמה דמוית שסוף סוף זוכות לLive action, אז יאי.

הגעתי עד לפרק השישי ומה אני אגיד.....
הפרק הרביעי בינוני לחלוטין, בפרק החמישי והשישי יש שיפור משמעותי - אבל למרות ההפתעה, ואולי בזכות, אין כמעט זמן מסך לבובה פט בפרקים הללו. זה קצת משעשע/הזוי שהדמויות שאמורות לככב כמעט ולא מופיעות בשני פרקים שלמים ובמקומם אנחנו מקבלים את המנדולריאן ואת גרוגו, שזה גם קצת מוזר - כאילו, אם מישהו רוצה לצפות בעונה השלישית של המנדולריאן הוא יהיה חייב לראות את הפרקים הללו כדי להבין מה קורה?

חזרה