• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי מכיר tony hawk

deamon-hunter אמר/ה:
אבל פשוט בטוני הוק רוב המשמימות הם לך לנקודה א' ואז לב' אבל הדרך לב' רצופה המון קפיצות ומכשולים ונהר לבה באמצע
ואולי להציל מישהו שהלשון שלו קפאה על עמוד באמצע החורף
יכול להיות שזה מאתגר אבל זה פשוט לא מעניין זאת אומרת אתה לא יכול לבחור את סיגנון הגלישה שלך (מהיר,יציב וכו') ואת סוג הסקייטבורד (גלגלי סיליקון,משטח עץ כבד\קל)
אז אני לא אומר שאני מוכן לשרוף את טוני הוק אני פשוט לא אוהב את כל הדברים האלו
אם היה אין סוף דרכים לגמור שלב ובניית הסקייטבורד ורוכב וסיגנון גלישה אז אני מניח הייתי משחק בזה אבל זה פשוט לא מעניין עד כדי כך בשבילי

בוא ותקשיב ידידי,
מה זה מהיר? או יציב? זה מה שאתה קובע בסטטים שלך, אני רוצה להיות מהיר אז לשם אני אשקיע את הסטטים שלי, ובקשר לסקייטבורד: א. לא משתמשים יותר בגלגלי סיליקון, אני לא זוכר איך קוראים לחומר של היום, סילקון נותן לך "פידבאק" שאתה נוחת, זה רע.
ובקשר לכובד, :confused:, לא לא לא ידידי, אתה בחיים בתור סקייטר לא תקבע את כובד הקרש (הדאק) שלך, יש רוחב וארוך אך הם קבועים, ואני מבטיח לך שאין אדם שיבחר בסקייטבורד כבד, זה פשוט מטומטם.

חזרה