• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי מחברי נירוונה אתם?

Dragon_Master

פונדקאי ותיק
http://contvertedwnm.tripod.com/

אני:
krist.jpg

Krist Novoselic!

You are a gigantic, jumping bass player who's out for kicks!
Are you interested in adding this to your LiveJournal? Just copy and paste the code to it and make it known which Nirvana member you are!

Krist Novoselic!

You are a gigantic, jumping bass player who's out for kicks!
Are you interested in adding this to your LiveJournal? Just copy and paste the code to it and make it known which Nirvana member you are!

GD!! I Play The Guitar!

Congratulations, you are...

Kurt Cobain!

You are a shy, sensitive punk rocker, the most artistic of them all.
Are you interested in adding this to your LiveJournal? Just copy and paste the code and make it known which Nirvana member you are!

באמת הכי אהבתי אותו, מגניב להיות הוא

Dave Grohl!

You are a hard hitting drummer with a soft, silly side!

אני מתופף איזה כיף!!!!!

לאו: אם תמות מסיבה מסתורית זה יהיה בגללי ובגלל שלמרות הפצרותיי אתה לא מקשיב למוזיקה נורמלית.

נ"ב- בוב מרלי ואייס ונילה זה לא מוזיקה נורמלית....

Dragon_Master אמר/ה:
לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
Kurt Cobain!
איזה כיף! אני אמות מסיבה מיסתורית, אישתי תתמכר לסמים ויאשימו אותה בחוסר יכולת לגדל ילדים!
סתם, לא כל כך אכפת לי מי להיות מביניהם.

מה מיסתורי בשאט-גן?

עריצים עדיין לא בטוחים בזה, כנראה באו חייזרים ולקחו אותו למקום שבו נמצא אלוויס, אולי הממשל חטף אותו, "קל לזייף קלטת", אולי אשתו עשתה זאת וכ"ד.

לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
Dragon_Master אמר/ה:
לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
Kurt Cobain!
איזה כיף! אני אמות מסיבה מיסתורית, אישתי תתמכר לסמים ויאשימו אותה בחוסר יכולת לגדל ילדים!

מה מיסתורי בשאט-גן?

עריצים עדיין לא בטוחים בזה, כנראה באו חייזרים ולקחו אותו למקום שבו נמצא אלוויס, אולי הממשל חטף אותו, "קל לזייף קלטת", אולי אשתו עשתה זאת וכ"ד.
בן אדם, אתה חי בסרט מצויר.
עוד מעט תגיד לי שטו-פאק באמת מת!

Dragon_Master אמר/ה:
לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
Dragon_Master אמר/ה:
לאו ירוק הגלימה אמר/ה:
Kurt Cobain!

מה מיסתורי בשאט-גן?

בן אדם, אתה חי בסרט מצויר.
עוד מעט תגיד לי שטו-פאק באמת מת!
טופאק מת והוא חוזר לחיים מהקבר כל שנה, מוציא לבום חדש עם רמזים לרוצח.
"האיש באדום ירה בי!" שיר 4.

חזרה