• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מי יכול לעזור לי - מתחילה

שחר עולה

פונדקאי חדש
הי אנשים! אני רוצה לקנות מבוכים ודרקונים ולהתחיל לשחק עם המשפחה (ילדים מתבגרים) אבל חש הרבה מהדורות ואין לי מושג מה לקנות, והאם לוח המשחק מגיע בנפרד מספר החוקים? בקיצור מה להזמין? (כולנו דוברי אנגלית טובה, ו"בוגרי" משחקי לוח ואסטרטגיה אחרים)

שלום,
מה שאתה מחפש הוא כנראה D&D Starter Set או D&D Essentials Kit, אלו ערכות שהוכנו במיוחד עבור שחקנים חדשים והן יתאימו במיוחד אם אין לכם מישהו שכבר מכיר את החוקים ויוכל לעזור בהתחלה.
למבוכים ודרקונים אין ממש לוח משחק כמו למשחקי אסטרטגיה אחרים ומרביתו מתרחש בדמיונם של השחקנים.

ש שחר עולה
אולי גם הפוסט הבא בבלוג שלי בעברית יוכל לסייע:

זה קישור לאתר בתוך הפונדק, עם ספר החוקים של מהדורה 5 להורדה בעברית (כולל המפלצות והשה"ם והשחקן).
את זה גם לא צריך להזמין וגם לא צריך אנגלית (ברור לי ששניהם זה לא בעיה אבל זה לא יכול לגרוע. התרגום טוב).

מהדורות יש הרבה, אבל מהד' 5 חדשה, וממש פשוטה. אם נשווה אותה לדוגמה לפאת'פיינדר (אחת המהדורות המובילות בארץ), זה פחות מ300 עמודים גם למנחה וגם לשחקן, לעומת כמעט 600 בפאת'פיינדר.

חזרה