• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מישחק תפקידים און ליין- פור-מינורוס ודרקון הזהב

Heavenly Fire

פונדקאי מהשורה
תנו למישחק התפקידים און ליין הזדמנות אחרונה !
יש לי נסיון במישחקים מוצלחים ורבים בפורום גיימר.
למדתי הרבה מטעויות.
אם אתם וצים לתת למישחק התפקידים און ליין היזדמנות אחרונה תמשיכו ליקרוא:
אז ככה... דבר ראשון והכי חשוב:
ליקרוא ! להפנים ! להבין ! ליקרוא שוב ! לנתח תחבירית מילולית ורעיונית ורק אז להמשיך ליקרוא !
המישחק הזה מיועד רק לשחקנים רציניים משקיעים שמבקרים בפורום לעיתים דחופות !
המישחק דורש אנשים שמבקרים לפחות פעמיים ביום בפורום !
ושוב אני חוזר ואומר לאלו שקצת קשה להם להבין !
רק אנשים רציניים משקיענים שמבקרים לפחות פעמיים ביום !
צריך לחזור על זה שוב? אני מקוה שלא... אם עדיין לא הבנת את זה צא מפה... זה לא בישבילך !
אחרי שנישארתי רק עם האנשים הרצויים למישחק אני יתחיל להסביר :
בטח כולכם חושבים... הנה עוד מטומטם שלא מבין... אבל לא !
הרצתי המון מישחקים כאלו בעבר מכל הסוגים והמינים ויש לי נסיון רב בזה
אם המישחקים יוצאים ארוכים זה ניגמר בדרך כלל בחוסר עניין מיצטבר של השחקנים
אם המישחקים קצרים אז השחקנים לא מאבדים עיניין והמישחק ניגמר על הצד הטוב.
כמובן זה רק כאשר השחקנים עומדים לפי הדרישות שהצבתי ליפני כן...
לכן המישחק יהיה לא ארוך... אבל לא קצר מידי, ואני מקוה שהשחקנים יהיו לפי הדרישות !
המישחק יתנהל באופן פשוט ולא מסובך שההסבר עליו יבוא אחר כך.
אז אני מבקש מאנשים שכן עומדים בדרישות ומעוניינים לשחק במישחק מוצלח לשם שינוי להרשם !
ועכשיו לעיניינים תכניים:
המישחק יכלול 4-5 שחקנים+אנוכי (=אני, לבורים שביננו)
השחקנים יבחרו דמות ע"פ הדמויות המוגדרות לפי הסל"ש מהדורה 3
אתם בוחרים גזע+מיקצוע (סוג) ומאפיינים את הדמות מילולית (=במילים, לבורים שבנינו)
אני מבטיח הרפתקה מהנה הכוללת כל אפשרות מישחק אפשרית.
המישחק לא בנוי לשחקן "עורך הדין" או "מקדשי השיטה" ביגלל שהעלילה אינה בנויה לפי שום שיטה אך בהפוכה כוללת את כל השיטות.
ככה שלא משנה איזה שחקן שיטה אתה , אני מבטח הנאה מלאה !
ועכשיו למישחק עצמו:
כמו שציינתי כל שחקן יבחר דמות, אחרי בחירת הדמויות יתנהל שלב 1 במישחק:
השלב הראשון הוא בחירת המנהיג, המוביל, המחליט, השולט וכו'
תפקידו של המנהיג הוא להוביל את הקבוצה דרך ההרפתקה.
אתם תבינו תוך כדי ההסבר של המישחק שיבוא עכשיו, מהלך המישחק:
מדי יום ביומו יתרחשו הפעולות הבאות לפי הסדר הנ"ל:
1) אני יציב בפני השחקנים היתרחשות, מאורע , מיפגש כל שהוא שידרוש מ"ת או מילחמה... או מחשבה עמוקה לפתרון הבעיה
2) השחקנים+המנהיג+כל גורם אחר ידונו (=יחשבו ביחד, סתם... אולי המילה לא ברורה) על פתרונות אפשריים לבעיה ויעלו רעיונות שעולים במוחם.
3) המנהיג בסוף היום לאחר ששמע את הצעות השחקנים+גורמים אחרים יחליט על הפעולה שלעיניו ניראת הכי טובה ויפרסם אותה, מהרגע שהמנהיג פירסם את ההחלטה הסופית לא יהיה ניתן לערער על החלטה זאת וגם לא לשנות אותה.
4) הפעולה היתבצעה ואני יפרסם את המשך העלילה בהתאם לפעולה שניבחרה.
5) השחקנים יכעסו על החלטה שגויה של המנהיג ביגלל שכמעט מתו ביגללו וידרשו להחליף את המנהיג במהירות !
פעולה זאת אפשרית ואני מאמין שהיא תיתבצעה... ברגע שיש לפחות 2 אנשים שרוצים ליקרוא להצבעה נוספת בקשר למנהיג פעולה זאת תיתבצעה כמו בהתחלה...
כמו כן המנהיג פשוט יכול להעביר את המנהיגות לכל אחד שהוא ירצה
שחקן יכול להתנגד לקבלת המנהיגות.
אני מעכשיו אומר... יהיו הרבה דעות על איך להמשיך בהרפתקה והמנהיג צריך ליבחור ב1 !
הפעולה שהמנהיג יבחר תמיד לא תמצא חן בעיני אחד או יותר מהשחקנים וזה בסדר... פשוט שלא יקח ללב שרוצים להחליף אותו... זאת זכותם, גם הם רוצים להיות מנהיגים.
!-!אזהרה!-! אם אני יראה שיש מישהוא שתמיד מיתנגד וכל פעם רוצה ומזמין הצבעה נוספת שמפריעה למהלך המישחק תישלל מימנו הזכות ליקרוא להצבעה חוזרת ! פשוט תחיו עם ההחלטה... אתם לא תמותו... או שאולי כן :twisted:
אז קחו לצומת ליבחם שלא כל צעד שהמנהיג יעשה יתאים לכם... תחשבו טוב טוב ליפני שאתם מחליפים אותו !
6) וחוזר חלילה...
חשוב להגיד :
א)חוץ מהפעולה הקבוצתית כמו לאיזו עיר ללכת, או באיזה שביל ליבחור או כל פעולה קבוצתית אחרת יוכל השחקן לבצע מ"ת משל עצמו... אם אתה רוצה לדבר עם האיש הזקן אתה לא צריך את האישור של המנהיג.
ב) כאשר מנהיג מבצע פעולה קבוצתית הא חייב ש-כ-ל הקבוצה תהיה ביחד !
אם מישהוא בדיוק הלך לבקר את אמא שלו והשאיר את הקבוצה בפונדק המנהיג לא יכול לקבל החלטה להמשיך לעיר הבאה... הוא צריך להמתין לד"ש שיחזור מאמא שלו.
===============================================
כמה חוקי ברזל !
בלי ספאם ! אנחנו לא רוצים שינעלו את הדיון !
אין הקנטות (=קללות וכד', שגיעת כתיב אולי?), זה מישחק תיתנהגו ברוח ספורטיבית ותשחקו יפה !
תעמדו בדרישות של השחקנים שציינתי בהתחלה כי אם לא אתם הורסים את המישחק !!
קבלו בעין יפה דברים ששחקנים אחרים עושים, להגיד לו שהוא **** ביגלל דבר שהוא עשה לא יעזור למישחק !
כל פעולה (אישית או קבוצתית) תירשם בפורום ולא בפרטי. אם בכל זאת ישנו עיניין שהוא לא לעיניי השחקנים האחרים או שאלה אישית שתפריעה למהלך המישחק אפשר לישלוח בפרטי.
רצוי ליבדוק שהפעולות האישיות שלכם לא יפריעו למהלך המישחק הקבוצתי או לפעולות אישיות אחרות.
דוגמאות לדברים במישחק:
1)מנהיג שהחליט על פעולה קבוצתית, כך תיראה ההודעה שלו:
החלטה סופית: אנחנו ממשיכים דרומה לכיוון העיר שינזרה(=שם העיר).
2)שחקן שמבצעה פעולה אישית, כך תיראה ההודעה שלו:
פעולה אישית: אני הולך לבקר את אמא שלי.

שאלות מענות תשובות תגובות או הרשמות למישחק מיתבקשות להרשם בהמשך !

תודה H.F

יש לי כזו הרגשה מוזרה שכל פעם שH.F פותח דיון כזה אחד המנהלים אומר משהו כמו "שיט,למה בפורום שלי?!".
אם גם הפעם זה לא הולך אני לא מצטרף לעוד אחד כזה...
נסיון אחרון-
שם:לוריק.
מקצוע:wizard
גזע:אדם.
אופי ורקע:מילדותו,לוריק היה החכם ביותר בכפר שלו.הוא גם היה מאוד רציני.
הוא נולד למשפחה מיוחסת, והוריו תמיד התגאו בו.כשהיה בן 18 התחיל לעסוק בקסמים,כי רצה להביא כבוד למשפחתו.
היום,לוריק בן ה30 כבר התאמן הרבה על אומנות הקסם, ונעשה קוסם ידוע.
כמו שכתוב מקודם,הוא חכם ורציני,תמיד מנסה להשיג כבוד למשפחתו.

הייתי בסרט הזה כ"כ הרבה פעמים שכבר נשבר לי מאותה התגובה.
הנושא הבא שיהיה אפילו חצי דומה לזה ויופיע בפורום "משחקי תפקידים כללי" יימחק, ואיתו גם מי שפרסם אותו.

זה אני h.f מהמחשב של חבר שלי
ממש מעליב מה שהולך כאן...
אם השחקנים (אתם) תהיו רציניים הכל יהיה טוב...
מהלך המישחק ברור ופשוט ביותר בלי חוקים רבים
ואם אתם תהיו רציניים אין סיבה שהמישחק לא ילך
כבר הרצתי המון מישחקים בסגנון
והערה נוספת...
בקשר להערה של "למה בפורום שלי ?!"
בפונק עשיתי מישחק פורום שנימשך עד האמצע ולא היה כישלון אבל גם לא הצלחה רבה...
ומישחקון פורום חביב שהיה טוב ושחקנים רבים נהנו מימנו.
למה להעליב?
בכל מיקרה... אם כל אחד מכם יהי רציני אין סיבה שהמישחק יכשל !
אז אם אתם רציניים ומבקרים לפחות 2 ורצוי אפילו יותר בפורום תירשמו ומובטחת לכם הנאה רבה

שוב תודה H.F

טוב חבל...
אם באמת יהיו שחקנים רציניים העסק הזה יצליח
אני מבטיח לכם שאפשר להריץ...
אנחנו קהילה בוגרת מספיק כדי שנוכל להריץ את זה ולמדתי המון מטעויות בעבר
אני מבקש מכם לתת לעניין ניסיון אחרון ולא תתחרטו על זה !

טוב...
אני יחסית חדש כאן בפורום
כנראה היו לכם הרבה ניסיונות כושלים בעבר...
חבל שצאנס אחרון אתם לא נותנים לזה, אין לכם ממש מה להפסיד...

אני כאחד שעוד לא מצא משהו שגרם לי לפחד (חוץ מדיאבלו,אבל הייתי קטן בן 8 ליתר דיוק.) מוכן להשקיע בדברים חדשים

הדמות הולכת ככה?
שם:טאריאן פרוסטמור
מקצוע:זה בסדר גם מקצועות יוקרה? אם כן אז אני BlackGuard
אם אי אפשר אז אני:ברברי
גזע:בן-אנוש
היסטוריה;מכיוון שאני לא בטוח אם זה בסדר לגבי ה BlackGuard אז אני אכתוב שני סיפורים.

היסטוריה לBlackGuard: טאריאן נולד למשפחה שנחשבת למאוד רעה (מהמובן של פשעים ורצח),ולכן טאריאן למד לרצוח,להתגנב,לגנוב,לשקר ולפתח את דתתו באלים רעים כשהגיע לגיל המתאים משפחתו של טאריאן שלחה אותו למקדש של מכיוון שאין לי את ספר השחקן או ספר לאלים אז h.f תחליט אתה לגבי האל (רק לא האל הזה של האורקים).
באחד מן הימים המקדש הותקף על ידי מאמיני הצדק והאמת,כל הכוהנים ואנשי הדת נרצחו אבל טאריאן הצליח להתחזות לאדם שהכוהנים התעללו בו.
לאחר מס' שנים שטאריאן הגיע לגיל 23 הוא יצא מן העיר ("שם עיר") בשביל לטייל בעולם וללמוד עליו.

היסטוריה לברברי:טאראין נולד בערבות הקרח של ("שם מקום") עם משפחתו הקטנה מיד שכשהוא הגיע לגיל 4 אביו לימד אותו לצוד להסוות את עצמו כיצד להתאמן (מבחינה פיזית) וכיצד להשתמש בחפצים בעלי להב (גרזנים,חברות וכו'),משפחתו לימדה את טאריאן ערכים נכונים כגון: נחמדות עזרה לזולת ולהיות אדיב ובגלל הערכים הללו טאריאן גדל לאדם מנומס בחיים אך אכזרי בקרב.
באחד מן הימים דודו של טאריאן שהיה איש משכיל ואינלגנטי הגיע וטאריאן בן ה16 גדל אצלו מאז בביתו של דודו "מלריק" למד טאריאן לקרוא ולכתוב לפענח כתבים וכמה שפות (h.f. אתה תבחר את השפות.) טאריאן גדל לאדם חכם חזק ונחוש ביותר הוא לא מפחד מדבר ולא מפחד למות.

Heavenly Fire אמר/ה:
טוב...
אני יחסית חדש כאן בפורום
כנראה היו לכם הרבה ניסיונות כושלים בעבר...
חבל שצאנס אחרון אתם לא נותנים לזה, אין לכם ממש מה להפסיד...

אתה מודע לעובדה שהנסיונות הכושלים היו משחקים שלך כן?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אהבתי את התגובה וואנג
אבל מתי הרצתי מישחקים?
הרצתי אחד שהמישך עד האמצע והופסק
והשני סתם היה מישחקון כזה שבוחרים מה לעשות, סתם סיפור כזה.
למה כולם מדברים עלי כאילו שהרצתי 5 מישחקים?
וזה הראשון שהוא מ"ת אמיתי....
ואם אני לא טועה בטחתי לך את זה שאני יעשה אחד כזה שיהיה יותר מישחק תפקידים ממשחק מחשב. אחרי שפרשת מהמישחק "אדמה חדשה".
ולמה להיות אנטי? אין מה להפסיד... זה לא עולה כסף
נחכה לעוד 2 שחקנים שירשמו ונתחיל.

טוב נו, זה לא שיש לי משהו יותר טוב לעשות...
שם: דולורס נוויל (אני לא בת, הדמות כן...)
מקצוע: דרואידית
גזע: גמדית
היסטוריה: דולורס נולדה למשפחה די ממוצעת של גמדים באחד מהערים/קומפלקסי כריה הגדולים של הגמדים. בגלל שהיא הייתה ילדה, נתנו לה הרבה חופש והיא התוולתה למסעות צייד מעל לפני האדמה, שבהם היא התאהבה בטבע. כשהיא התבגרה היא החליטה לעזוב את ביתה אחרי שאביה מת ממחלת לב, ונשבעה להגן על היער והחיות בו. היא בילתה קצת זמן אצל סיירי היער ביער הזה, אבל היא לא הצטיינה בלחימה ולכן אומצה ע"י שבט אלפים פראיים שלימדו אותה את דרכי הדרואידיות והקסם. כלא היה להם מה ללמד אותה יותר, היא עזבה אותם והחליטה לנדוד ליערות אחרים וגדולים יותר, כדי להגן על הטבע בכל מקום שהיא מוצאת אותו...

טוב... יש 3 שחקנים
אנחנו נתחיל את המישחק
אני בקרוב יפרסם את המודעה הראשית בקשר לתחילת ההרפתקה
בנתיים אתם צריכים ליבחור מנהיג
שכל אחד יבחר מישהוא שהוא חושב שהוא הכי טוב להיות מנהיג וישלח לי בפרטי את הבחירה שלו

"כמה זמן עוד נשב כאן ?" אמר לוריק לדולורס בכעס כי הרגיש שהזמן מיתבזבז בעיר הזאת.
"אל תיצעק עלי !" השיבה דולורס בכעס.
"די לריב, זה לא יעזור לנו. דולורס אנחנו נישארים רק הלילה בעיר הזאת כדי לחכות שהנץ שלך יחזור, בתקוה שהוא יחזור..." אמר טאראין לדולורס.
"הוא יחזור, אל דאגה. מחר עם בוקר אנחנו נצא לדרך בסדר?" אמרה דולורס בשקט וחזרה לילגום מכוס השיכר שלה.
לוריק וטאראין הסכימו... סוף סוף הם ימשיכו לפור-מינורוס שבצפון הרחוק, היא היתה ידועה כעיר בין הגדולות באבלין, אחת מערי החומה המבוצרות ביותר. היא היתה ממוקמת בצפון הרחוק בין ההרים הגדולים הגובלים עם המדינה האויינת סיברה. סיברה היתה במילחמת סרק כבר שנים רבות, איש לא יודע מה מקור המילחמה הזאת, היא התחילה ליפני עידנים, כך מספרות השמועות.
החבורה החליטה ללכת צפון אל פור-מינורוס כדי להיתגייס לכוחות אבלין.
אבל המסע לא יהיה קל, הדרך ארוכה ומסוכנת עד לצפון הרחוק של אבלין.

טאראין המשיך ואמר:"טוב, אז אנחנו צריכים להגיע להחלטה בקשר למסלול שלנו. יש לנו שתי אפשרויות ושתיהן לא מוצאות חן בעניי. או שאנחנו לוקחים את הדרך המזרחית ומתקדמים לאורך "ים המלכים", שם נעצור בכפר דייגים קטן שאברוס סיפר לי עליו (אברוס= איש זקן שלפי סיפוריו הוא היה פעם הרפתקן גדול וחצה את כל אבלין, החבורה רוחשת לו כבוד והוא זה שנתן להם את הרעיון לצאת צפונה) ומשם נמשיך לאזירוס,עיר הבירה שם נקוה לקבל סיוע מצד המלך שלנו להגיע לפור-מינורוס, זו הדרך האחת... הארוכה... נקוה שהמלך אכן יספק את ציודנו כי אם לא אנחנו נאלץ להמשיך הכח ברגל.
האפשרות השניה היא להמשיך מערבה ולקחת את הדרך הקצרה יותר, לעצור בערים הקרובות למנוחה, אולי אפילו בטבע, לא מפריע לך נכון דולורס? ככה נמשיך עד שנגיע לצפון לפור-מינורוס.אז מה החלטתם?"
------------------------------------------------------------------------------------
תחליטו על דרך ותודיעו לי.
נכון לעכשיו הברברי טאראין הוא המנהיג, אין צורך להצביע.
------------------------------------------------------------------------------------
קצת על הדמויות:
טאראין:
מנהיג החבורה נכון לעכשיו
אוהב מאוד את הגרזן שקיבל מדודו ולא יוצא מהבית בילעדיו. עוטר שריון עור כבד, כל מי שרואה את השריון הכבד תמיד נעצר ושואל את עצמו איך הוא לא נמס בתוך כל שכבת העור הזאת.
היחיד שיכול להנהיג ביגלל שדולורס ולוריק עסוקים בלהתוכח יותר מידי.
דולורס:
עוטרת את כל גאוות הדרואידים, מכף רגל ועד ראש הכל מהטבע הטהור. מיומנת מאוד בסיף בחרבה שלטענת היתה פעם עץ... ליפני שהיא הפכה אותו לברזל, כי החרב היא הדבר היחיד שדולורס מחזיקה שהוא לא מהטבע.
לוריק:
קוסם רציני ובעל עוצמה רבה.
עוטר לגופו את גלימותיו העתיקות בעלות מראה הכבוד והחוכמה.
שמועות מספרות שאפילו הוא עצמו לא יודע מה מכילים כל כיס וכיס פנימי שבפנים גלימתו.
חוץ מספר הקסמים ומפגיון שמשמש אותו לגילוף בעץ איש לא ראה יותר דבר אחר (או רמז לכך) שהוא לוקח איתו דבר נוסף. אך שמגיע הזמן המתאים הוא תמיד מוצא לנכון לישלוף את החפץ המתאים מתוך גלימותיו המפוארות.
חוץ מדולורס שנושאת איתה רק דברים שקשורים לטבע (מלבד החרב) הברברי והקוסם נושאים איתם דברים כמו כל הרפתקן אחר... הברברי נושא איתו לפידים,מנורות אוכל וכל דבר אחר שיכנס לתיק שלו. דולורס נושאת איתה אוכל מים מזון וכל דבר שאפשר לימצוא בטבע. הקוסם נושא איתו כל חפץ קטן שיוכל להכנס לגלימות הארוכות.
* אתם תוכלו בהרפתקה להגיד שאתם לדוגמא: הברברי מוציא את הלפיד ומדליק אותו בעזרת אבני הבזלת, למרות שלא הוזכר בעבר שהברברי נושא איתו את הדברים הנ"ל הם איתו לאורך כל הדרך.
** רק שלא יגיע מצב שדולורס מוציאה את מנורת הלילה שלה שפועלת על גז... כי דולורס נושאת עימה רק דברים הקשורים ובאים מין הטבע. לכם סימו לב להגדרת הדברים שכל אחד נושא עימו.
*** גם שלא יגיע מצב שדולורס מוציא את הכירכרה ואת שני הסוסים שהיו איתה בכיס וטוענת שדברים אלו ניתנים לימצוא בטבע לכן אפשריים להימצא בכיסה.
-------------------------------------------------------------------------------------
אז יאללה, בואו נתחיל לשחק
בהצלחה !
H.F

תוספת קטנה ללוריק:נוהג להתלונן על גילו המבוגר.קול מבוגר מאוד.גיל:65
"אני אנסה את מזלי בעיר הגדולה.עם כל הכבוד לדרואידה "המכובדת" שבקבוצתנו, הטבע לא ממש מעניין אותי,במיוחד החרקים...איכס...
הדרך הראשונה היא הטובה ביותר.
דולורס,הקשיבי לחכמים ממך,עד עכשיו הוכחת שזה הדבר היחיד שאת טובה בו...עיקבת אותנו מספיק זמן בעיר הארורה הזאת..."
לוריק מזמן לעצמו צלחת של אוכל משובח והיין היקר בארץ.

הערה טאריאן לא אוהב להסתובב בלבוש כבד הוא מעדיף שריון עור פשוט או משהו חזק וקל.

ההחלטה של הקבוצה:
טוב מכיוון שרק אחד הציע לי הצעה אז אני נלך בדרך:
שלכיוון מזרח מכיוון שזה נשמע לי יותר כידאי מאשרלהגיע למקום בו קל יותר לשים לנו מארב.

מה שאני עושה:אני רוצה ללכת לפאב ולשאול על שמועות מעניינות או דברים דומים.

ההחלטה ניבחרה...
אתם תילכו בדרך המיזרחית לאורך ים המלכים. אתם תצאו לדרך מחר בבוקר
עד מחר (יום שבת) אתם יכולים לעשות כירצונכם בעיר.

בפאב אין ממש מידע על העולם הגדול, זאת עיר דיי משעממת לכן אתם יוצאים מימנה.
חוץ משיכורים וסיפורי סבתא לא קיבלת שום מידע מעניין.

***** אני מבקש ממכם לא לעשות זאת שנית, לא להגיד שאתה הולך לחפס מידע...
שחק לעומק... תגיד לי בדיוק איזה סוג אדם אתה שואל... איך אתה שואל... על צמה אתה שואל...
היה עוזר לך אם היתי אומר לך שבקצה השני של העולם מיסתובבות שמועות שהכלב של הלורד שמולוצניר הלך לאיבוד?
לא ניראה לי שזה היה עוזר...
אז נא לדייק יותר ולא לעשות פעולות כלליות

אני הולך לחלק העני של העיר, תורם חלק מהכסף שלי לקבצנים בסביבה, ואז מחפש שמועות מהרפתקנים וסיירים לגבי תנועת כוחות האויב בדרך המזרחית. אם אני לא מוצא מידע, אני הולך למפקד המשמר של העיר ומנסה לשאול אותו לגבי תנועת האויב במזרח...
אם נשאר לי זמן, אני הולך מחוץ לעיר ועושה מדיטציה...

"כוחות האויבים של סיברה אינם משוטטים בארץ. לכן אין כוחות אויבים של סיבריה באזור המיזרחי של אבלין.
המילחמה מיתנהלת מצפון לפור- מינורוס בגבול בין סיבריה לאבלין.
המילחמה נימשכה כבר מאות שנים והיא אינה מילחמה טוטאלית, זאתי מילחמה של קרבות קטנים המיתנהלים בין ההרים בגבולות הצפון.
המילחמה היא מילחמת ביצורים, כל צד ביצר את הצד שלו ורק מידי זמן מה שולח אחד הצדדים גדודים ספורים כדי להראות שהוא לא ויתר על המילחמה.
אך מלבד כמה מהנדסים של הוד רוממותו המלך אליזוס שמרויחים הון עתק על ביצורים חדשים סובלים האנשים מיסים רבים כדי לספק את הביצורים המיותרים בצפון." כך מספר לך אחר הסיירים שעבר בעיר.

העיר היא עיר לא מיתקדמת.
היא עיר קטנה המיתבססת על חקלאות.
אין בעיר גילדות, אבל אתה יודע שבאזירום ישנם גילדות רבות ושונות, מכל המינים והסוגים.

חזרה