• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה אתם קוראים?

רציתי לראות מה המשתמשים בפורום קוראים, אז פתחתי את הת'רד הזה. תכתבו איזה ספרים אתם קוראים עכשיו, והאם אתם ממליצים עליהם.

אני קורא כעת את:
Exile - R.A. Salvatore
הספר השני בטרילוגיית האלף האפל, זו הפעם השניה שאני קורא את הספר, מכיוון שאין לי כסף לקנות ספר חדש.
הספר מאוד נחמד, ומעביר בהחלט כמה רגעים יפים מאוד. מומלץ.

'המיסעדה שבסוף היקום' של דוגלס אדמס ההמשך ל'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה'.
הוא ספר מדע בידיוני שמדבר על החיים היקום וכל השאר.
ספר הומריסטי ונחמד ביותראבל כדי להבין אותו חייבים ליקרוא את 'מדריך הטרמפיסט לגלקסיה'.

למרות שאת הסדרה הזאת קראתי לפני למעלה משנתיים.. אני עדיין ממליץ עליה כאחת הסדרות היותר מוצלחות שקראתי עד עכשיו:
'הבלגריאד' מעת הסופר דיויד אדינגס הוא יצירה ספרותית בת חמישה כרכים(חמישה ספרים בסדרה). זוהי אחת מסדרות הפנטזיה המשעשעות והמרהיבות שנכתבו עד כה! אדינגס מכניס לספריו כול מיני רעיונות חדשניים וגישות שונות לפנטזיה ובכלל, אבל גם אתם תשאבו מהר מאוד לתוך העולם המדהים שמתואר בספרים ותתאהבו בדמויות אחת אחת..
לסדרה יש המשך בשם 'המלוריאן' שהוא סדרה נוספת של חמישה ספרים, קצת פחות מוצלחים לטעמי, אבל עדיין מאוד מעניינים, סיום מרהיב לסאגה.
ואף שני ספרים משלימים בשם:
בלגאראת' המכשף
ופולגרה המכשפה
שמשלימים את ההיסטוריה החסרה בתולדותיהם של המכשף וביתו הידועים והנצחיים..

סדרה שבאמת אסור לפספס!

pitfiend אמר/ה:
למרות שאת הסדרה הזאת קראתי לפני למעלה משנתיים.. אני עדיין ממליץ עליה כאחת הסדרות היותר מוצלחות שקראתי עד עכשיו:
'הבלגריאד' מעת הסופר דיויד אדינגס הוא יצירה ספרותית בת חמישה כרכים(חמישה ספרים בסדרה). זוהי אחת מסדרות הפנטזיה המשעשעות והמרהיבות שנכתבו עד כה! אדינגס מכניס לספריו כול מיני רעיונות חדשניים וגישות שונות לפנטזיה ובכלל, אבל גם אתם תשאבו מהר מאוד לתוך העולם המדהים שמתואר בספרים ותתאהבו בדמויות אחת אחת..
לסדרה יש המשך בשם 'המלוריאן' שהוא סדרה נוספת של חמישה ספרים, קצת פחות מוצלחים לטעמי, אבל עדיין מאוד מעניינים, סיום מרהיב לסאגה.
ואף שני ספרים משלימים בשם:
בלגאראת' המכשף
ופולגרה המכשפה
שמשלימים את ההיסטוריה החסרה בתולדותיהם של המכשף וביתו הידועים והנצחיים..

סדרה שבאמת אסור לפספס!

איפה אני יכול להשיג?

למען האמת הסידרה הבלגריאד והמלוריאן הם הסדרות הכי נגישות בארץ.. אני בטוח שניתן למצוא עותק של כל אחד מהספרים בסדרה כמעט בכל ספרייה בארץ.. לא הייתה ספרייה אחת וחנות ספרים רצינית אחת עד עכשיו שביקרתי בה ולא היו בה כרכים מהסידרה..

הספר הראשון בסדרת 'הבלגריאד' הוא - חיל הנבואה - הספר הפחות מוצלח מבין החמישה ועם זאת עדיין ספר מעולה בשל עצמו.. רוצו לקרוא..

MiNd ReaDeR אמר/ה:
האמת היא שפעם שעברה שהייתי בסטימצקי, לא היה להם את זה (למיטב זכרוני...)

לא יודע איך נראית חנות הסטימצקי הקרובה אליך.. אבל לפי החנות שיש אצלנו במרכז המסחרי בושה לקרוא לסטימצקי חנות ספרים בכלל.. אני מתכוון לחנויות כמו 'צומת ספרים' ו'סיפרי'..

וואו, כמה ספרים שאני רוצה להמלץ עליהם!!!

הסיפור שאינו נגמר.
ממדריך הטרמפיסט לגלקסיה.
כל הספרים של טרי פראצ'ט.
כל הספרים של ג'ול וורן.
הארי פוטר.
ארטמיס פאול.
כישור הזמן.
אבל הדובדבן שבקצפת... שר הטבעות!!!!!

pitfiend אמר/ה:
אמממ.. כרגע.. עולם הדיסק moving pictures
מאוד מצחיק.. אני חולה על ספרי עולם הדיסק..

גם אני! טוב אני קורא:
כישור הזמן
אור מופלא של טרי פראצ'ט
שר הטבעות (בפעם המי יודע כמה)
הארי פוטר (בפעם המי יודע כמה)
בקרוב אני יקנה את ספר השה"ם של 3.5 בברית ויקרא גם אותו.

pitfiend אמר/ה:
אמממ.. כרגע.. עולם הדיסק moving pictures
מאוד מצחיק.. אני חולה על ספרי עולם הדיסק..

קראתי רק את פירמדות, לא ידעתי שיש עוד... :oops:

נ.ב
פיטפינד, כנראה שאם לא יאמרו לך לא תדע לעולם; הנקודות האלה של ההמשך, עושים אותם עם שלוש נקודות...

האמת שאני לא הטיפוס שקורא לצערי...
אז אם אתה לא מחשיב את הקומיקסים של ספיידרמן וזבנג...
קראתי בעצם רק את-
הארי פוטר 1-5
המשחק של אנדר, הצל של אנדר, הצל של ההגמון (מחכה ל'בובות הצללים' בספריה)
ועליסה בארץ הפלאות לפני בערך מאתיים שנה...
אה וכמובן דיסקוורלד!!! קראתי כבר את צבע הכשף בקומיקס ואת מוסיקת נשמה באנגלית!
(המליצו לי על פירמידות, כדאי?)
חוץ מזה אני יותר כותב מקורא (אפשר לראות בשולחן העגול)

עיזה פזיזה: מוווווומלץ מאוד...! ;)

חזרה