• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים מבצע מוצלח מאוד לכמה ספרים של הנשגבים מה' 3

Larkin

פונדקאי ותיק
לכבוד 10 שנים ל- onyx path publishing הם מוכרים הרבה מהספרים שלהם בהנחות מאוד מוצלחות כשכל חודש מוקדש לקו אחר של מוצרים שלהם. והחודש הזה מוקדש לנשגבים! הם מוכרים PDFים של כמה מהספרים כולל הספר הבסיסי, ספר העתקים, והמעיין ספר מפלצות שיצא לאחרונה בהנחה של 90%. אני אישית התחדשתי בכמה ספרים ולמרות שעוד לא יצא לי לקרוא את כולם הם נראים מצוין. נראה לי כמו הזדמנות מצוינת למי שרוצה להיכנס לעולם של הנשגבים. הנה ההכרזה באתר שלהם.

מבצע ממש שווה - רק לא זוכר אם כבר רכשתי את ספר הבסיס או לא.
זה גם כולל את הגרסה המופשטת של הנשגבים?
אשמח אם גם תעדכן שיש מבצע לקווי המוצרים האחרים שלהם.

ובהערת אגב, זה לא ממש לפורום הכרוז, הוא יותר מתאים להכרזה על ספר חדש או קו מוצרים ולא למבצעים, העברתי למ״ת כללי ונתתי תווית

מעיון באתר שלהם, המבצע הוא בעיקר על מוצרי הבסיס. מה שכן אם הבנתי נכון עד כה יצאו בסך הכל 6 או 7 ספרים של הנשגבים מהדורה שלישית?
רוב המוצרים נראים כמו pdf קטנים.
וגם, בינתיים יש רק דמי-דרקון ולונארים?

זה גם כולל את הגרסה המופשטת של הנשגבים?
לא, אבל לפי האתר שלהם בחצי השני של החודש יהיה מבצע על מוצרים אחרים של הנשגבים אז אני מניח שיש סיכוי שנראה את זה בהמשך.
וגם, בינתיים יש רק דמי-דרקון ולונארים?
כן וכמה ספרים שלא קשורים לשוג נשגבים ספציפי, אבל עד כמה שהבנתי הספר של הexigents ממש בשלבי סיום והקיקסטארט שלו אמור להתחיל בשבועות הקרובים.

ועכשיו התחיל החלק השני של המבצע שמתמקד בסוגי נשגבים אחרים. אפשר למצוא אותו כאן. זה כולל את הספרים של הדמי דרקון והלונארים, ספר ההרחבה של דמי הדרקון "יורשי השוגנות" וספר שמפרט על הממלכה ועל מגוון הממלכות בשליטתה.

חזרה