• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 לחש מתחכם שכנראה מסתובב באינטרנט, זהירות

לחש חדש למהדורה 5 שאף מנחה לא יאשר, שחקן בא אלי איתו כי אישרתי להם להביא לחשים מהאינטרנט אם מעבירים אצלי לאישור, אם גם שחקנים שלכם מוצאים אותו (אני מנסה ולא מוצא), זהירות, שימו לב לתוצאת log[1](x) כל עוד x!=1.
קליע קסם לוגריתמי
תעצומה מדרג 3 (כן, הם מנסים לדחוף את זה ב3! אולי, אולי, אולי הייתי מאשר 9)
אתה משגר קליע שפוגע במטרה. גלגל 1ק6 +1. הקליע גורם נזק השווה ללוגריתם של התוצאה על בסיס 1. הקליע לא פוגע במטרה עם מגן.
בדרגים גבוהים יותר. כאשר אתה מטיל לחש זה בשימוש יחידת לחש מדרג גבוה מ3, אתה משגר קליע נוסף לכל דרג מעל 3.

למה לא לאשר?
אם תשימו לב, התוצאה בק6 +1 לא יכולה להיות 1. ולא משנה באיזו חזקה תעלו את 1 (בסיס הלוגריתם), לעולם לא תגיעו לתוצאה. לכן הנזק, תוצאת הלוגריתם, יהיה אינסופי! זה פשוט מוות מיידי.
אז נתתי לו, אבל אמרתי לו שישנה את הנזק ל"לוגריתם של 1 על בסיס התוצאה". הוא לא טרח לחשוב, אמר "בסדר", ובבוא העת גילה שזה אומר נזק 0 לא משנה מה.
נקמת השה"ם החכם-יותר-מהשחקן.

ברגע שמישהו מנסה להכניס לוגריתמים למשחק כלשהו, אפשר לדעת מייד שלא יצא מזה שום דבר טוב.
מה שכן, יצרתי לחש שנקרא "קליע מעריכי" לפני כמה זמן, אז אני מבין את הכיף בלשחק עם מתמטיקה.

So I might have tried to sneak it once into a game... Not a big deal, I doubt anyone will ever find that forsaken site. Anyway I realized there's also a way to sneak healing to no-healing games with logarithms without the DM will notice (using logarithms of numbers between 0 and 1) But apparently it won't work on you...
nav566 nav566 , what's "Elongated Bullet"?

נחמד מאוד
אבל אם הוא יודע מה זה לוגריתם איך הוא נפל בפח?
ואם הוא לא יודע מה זה לוגריתם למה שהוא ירצה את הלחש המוזר הזה?
אני מניח שהוא מצא את זה במקום שהסבירו שהלחש גורם אינסוף נזק, ולא טרח לקרוא את ההסבר למה.
ולכן הוא גם לא ממש ידע מה זה אומר לוגריתם, או מה היה השינוי שעשה דרואיד.

אני תוהה למה הצעיר, שתמיד מכריז שהוא לא יודע אנגלית, נתן לייק לפוסט הזה שנכתב באנגלית.
אני אכן לא יודע אנגלית, אבל זה לא מפריע לי לקרוא משפטים פשוטים וכמובן, להשתמש בטרנסלייט.
לא מבין מה קשור ה1 באפריל, אבל אוקיי.

1 באפריל זה מועד שבו א.נשים בכל הארץ והעולם עושים מתיחות גרועות והרבה פעמים לא מצחיקות
אני אכן לא יודע אנגלית, אבל זה לא מפריע לי לקרוא משפטים פשוטים וכמובן, להשתמש בטרנסלייט.
לא מבין מה קשור ה1 באפריל, אבל אוקיי.

חזרה