• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לגו מבוכים ודרקונים, החשיפה ב-19 במרץ

בתחילת אפריל צפוי להגיע לחנויות סט לגו מבוכים ודרקונים ענק, ולא רק זה - יש ספירה לאחור באתר של לגו, וב-19 במרץ נגלה את כל הפרטים:
מה שידוע כרגע זה שהסט הענק יעלה 360 דולר, יכיל דרקון, ותשע דמויות (מתוכן שלושה שלדים)
בנוסף, בספטמבר צפוי לצאת סט של דמויות לגו לאספנים, שיכלול 12 דמויות שונות, כל אחת ב-4 דולר.

בינינו, זה לא באמת מעניין כשחקן תפקידים, אבל בתור גיק זה מלהיב.
זו התמונה של הסט שפורסמה בעבר:
Clipboard01.jpg

משם זה נשמע לי מוכר...
לדעתי הרעיון הזה של לגו מבוכים ודרקונים הוא ממש מגניב, ומלבד זה שהוא בטח יהיה כיפי לשחקנים ותיקים, אני מנחש שהוא גם הולך להכניס עוד חבר'ה לתחביב.
בתג מחיר של 360 דולר, הם מכוונים לשחקנים וותיקים שגם אוהבים לגו, לא לאנשים חדשים.
וחבל, הforgotten realms הוא setting טוב לסדרת סטים של לגו. היה לא ממזמן ליין של Kre-O (מתחרים פחות מוכרים בארץ של לגו, החברה בבעלות האסברו) של מו"ד והממלכות הנשכחות שנראה לי שכ"תחליף מיניאטורות" או כדרך ליצור מבוכים מודולאריים בפחות כסף ממיניאטורות רגילות, היה יכול ממש להצליח, הרבה יותר מסתם ליין צעצועים. די בטוח שהסטים האלו לא נמכרו מחוץ לארה"ב.

מצ"ב תמונות של ה Kre-O :

Battle_fortress_01.jpgKre-O-DD-Battle-Outpost-A6740.jpgDSCN7582.JPGKre-O D&D Orc Axeman (2).JPGKREO_D&D_POSTER_FINAL-1.jpg

והפרויקט החדש נחשף רשמית!
IMG_0621.jpeg
בעיניי הגרסה הסופית נראית יותר טוב מאשר הקונספט המקורי.
הדרקון האדום בהחלט עושה את העבודה יותר טוב מאשר הירוק ושר העיניים בכלל נראה מגניב.
הבעיה זה כמובן המחיר… 360 דולר זה המון כסף - ואני מתעלם מזה שאין לי מקום בבית שלא לדבר עוד את הסט של מעבורת החלל שלא בניתי כי אין מקום…

הגרסה הסופית בעיני קצת צבעונית מדי, אבל הכניסו בה הרבה יותר תוכן – חבורת הרפתקנים גדולה ומגוונת, חיית תעתוק, שר עין, חבורה של מיקינודים, משהו שנראה כמו אלף אפל. יש פה מספיק מיניאטורות להרפתקת חד"פ!

אני גם אוהב את המקורי הרבה יותר.

אפשר לדבר על פונקציונליות?
ללגו, בניגוד למיניאטורות יש יכולת קסטומיזציה של דמויות וסביבה שלמיניאטורות יש פחות. גם קל יותר להשתמש באבנים שקופות לסימון גובה ובמרקרים מיוחדים למצבים.

נניח יש הרחבה פופולרית של נשקים וחפצים קסומים. אם נתעלם רגע מעלויות הייצור, ללגו יהיה קל יחסית להוציא קופסה קטנה של חפצי הקסם הללו שקל להרכיב על הדמות. אם דברים כאלו יתפסו זה פוטנציאל אינסופי למיקרו-פיימנטס לא דיגיטליים.

מסכים, בייחוד שהם גם הכריזו על סדרה של מיניפיגז של מבוכים ודרקונים, 12 דמויות שיצאו לדעתי בספטמבר.
בהחלט הרבה אפשרות ליצור דמויות משלך, בטח גם החלקים השונים יגיעו לדמויות לבניה שיש בחנויות הלגו.

מסכים, בייחוד שהם גם הכריזו על סדרה של מיניפיגז של מבוכים ודרקונים, 12 דמויות שיצאו לדעתי בספטמבר.
בהחלט הרבה אפשרות ליצור דמויות משלך, בטח גם החלקים השונים יגיעו לדמויות לבניה שיש בחנויות הלגו.
אהבתי את המיניפיגים- תחלופה יחסית זולה וקלה לקוסטומיזציה והרכבה למיניאטורות רגילות.

כעת התפרסמו סקירות לסט, והוא נראה סופר מרשים
- אם אתם חובבי מבוכים ודרקונים + לגו

חזרה