• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

דרגו
״אני שמח שהחלטת לסמוך עליי, שותף״ טוראש אומר כאשר הוראן מוצא אותו לא רחוק מהיציאה ״אני חושב שאתה תמצא את ההצעה שלי הוגנת. אנחנו כאן באותה סירה, נכון?
אז למרות שאני עדיין לא הגעתי לעשור השני לחיי, אני מבין כמה דברים על ״מוסר״- כמו העובדה שרוב האנשים, בניגוד אלי ואליך, לא באמת ״טובים״ או ״רעים״. הם פשוט עוקבים אחרי האידיאולוגיה שקל להם לעקוב אחריה.
אז בוא נניח שאני מנסה להמיר שבט של ברברים. הם חלשים? אני מפחיד אותם. הם חזקים מספיק בשביל שאני אהיה צריך לבזבז זמן בשביל להפחיד אותם? אני מפתה אותה. אבל אם יש להם סוג של ״גיבור״ בניהם, שגורם להם להשאר בצד השני של המלחמה, אז אתה נכנס. אתה משכנע אותם שאתה כאן בשביל להציל אותם ממני, ומעביר אותם לצד שלך. ואז כולם זוכים! לי יש שבט אחד פחות לטפל בו, ואתה קיבלת אזרחים עם ערכים שמתאימים ל״ממלכה החדשה״ שלך. רואה?״

dragonain
"או באמת? אכפת לך לספר מיהו אותו בן ברית? לא שזה משנה. אם המרחק מפריע לך, מה דעתך על זה- במקום שאתה אישית תלך ותעזור למתנגדים, אתה תבחור קבוצה קטנה של "גיבורים" שימלאו את אותו תפקיד ויהיו נאמנים לך. כאשר אנחנו נכבוש את היבשת- תוצאה בלתי נמנעת- הם והאנשים שהם "הצילו" יחזרו לממלכתך."

yds
פקודות:
חלוקה של התקציב השנתי:
40% - כוחות היבשה (מתוכו 5% לאימון שומרי הראש של ג'והם באבטחה, הסוואה/התחזות ובחקירת שבויים)
30% - בנייה ופיתוח (הקמת מערכת דרכים חדשה, תחילת העבודה על הקמת עיר בירה, הקמת נמל)
15% - מודיעין (מתוכם 5% להעלאתה בדרגות הצבא הכחול של "סהר-הירח" על ידי שוחד וסחיטה)
10% - מחקר (חומרי נפץ, תעופה, זימון)
5% - חיפוש חיילם מיוחדים או אנשים עם כשרון לפיקוד והכשרתם

דרגו
״על מה אתה מקשקש? מאזן שמאזן, למה שהיה לי אכפת מזה? למה שאני ארצה את הכוח, הכבוד והעושר שבא עם להיות מספר אחד ברשימה? אני בסך הכול משרת פשוט שרוצה לעשות את כול מה שניתן לא בשבילי, אלא בש- פפפפפפפהאהאהאהאהאהא! אני אפילו לא מסוגל לסיים את זה!
לא, אני לא מודאג לגבי מאזן החיבה. אני מתכוון להשתמש בכול כלי אפשרי בשביל להשיג את המטרה שלי ביעילות המקסימלית. אתה אולי תמיר יותר אנשים, אבל אני אשיג מטרה, אחר מטרה, אחר מטרה. כמו שאמרתי- שנינו זוכים. אתה לא צריך לדאוג לגבי, שותף״

מבחנתי אפשר להמשיך
"ברור, שותף. רק בקשה אחת אחרונה- באותה קבוצה יהיו "בוגד" או שתיים מהצבא שלי, שישארו נאמנים לי גם אחרי שכיבוש המשטחים נגמר. זו לא תהיה בעיה, נכון?" טוראש מושיט ולוחץ את ידו של הוראן

חזרה