• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כנס חנוכה...של מי הכפפה הזו?

Murka

פונדקאי ותיק
חופשת חנוכה קרבה ובאה, ובינתיים לא ראיתי אף אחד מרים את הכפפה,

ברצון לברר מראש על מקום אפשרי, פניתי לכמה ממשתמשי הפורום וכרגע אני והם בודקים כמה מקומות, ולפני שבכלל מתחילים לארגן משהו, רציתי לברר אם יש רצון בקהילה לכנס כזה. ארצה עוד לדעת ספציפית משחקני PP האם יש רצון לטורניר.

תודה.

כנס בפאלדין הוא לא פרקטי מבחינת גודל מקום:
המקום חייב לאפשר איכלוס של 20+ אנשים בו זמנית לפחות מה שמחייב אולם...
אריאל הוא מקום מעולה אך יש לנו בעיה עם דעות פולטיות ולכן עדיף מקום נטרלי כדי שכמה שיותר אנשים יגיעו לכנס...

אין לי קשר עם גרוק כדי לבדוק את זמינות תימורים שוב, ולכן אני פונה לאנשי הקהילה למי שיש לו את הטלפון של גרוק ויכול להרים אליו טלפון כדי לראות אופציות לאולם אני אשמח...

מאיר כל עוד כלום לא סגור אנחנו לא מבטלים שום אפשרות. במקרה הצורך, נוכל לבחור בעדיפות אחרת שהיא לא אריאל, אבל למען האמת כרגע אין לנו כלום.

רק הינו באריאל... אני חושב שזה די לא פייר לבקש... ואני פוסל את המקום. פעם הבאה או יותר.

כמובן יש מקום באלמגור אם הכי גרועה יוצא. (כינרת) המקום בלי תשלום או רק סימלי (ואם כך אני ישלם)

כמובן צריך לארגן אוכל... ואנשים... אולי זה יותר חשוב.. :eek:rc?:

זה כמו שאני אומר תדעו שיש מקום.

אכשיו למי יש עוד מקום טוב.

א. לא יקר מדי
ב. די מרכזי (זאת "הבעיה" עם אלמגור "אלמגור זה חור")
ג. אפשרות ליותר מיום. (מינימום יומים שלמים)
ד. יש אפשרות לאוכל (או בית שאפשר להכין בו כמויות או פיצה)
ה. והכי חשוב הסכמה כוללת של רוב אנשי הקהילה.

אנשים תתעוררו ותבדקו! זה חשוב!

כל כנסי הקהילה פתוחים לכולם לבוא ולהכיר את המשחק ואת האנשים בקהילה, מעולם בכל 5 שנות קיומה אמרנו למישהו לא להגיע לכנס (תימורים, כנרת, אריאל, ביגור או אייקון) נהפוכו כנסים קהילתיים (לא כנסי ראווה) הם הכי טובים להכיר את הקהילה ואת המשחקים:
1. יש זמן ומקום- כנס הוא מינימום יומיים ומכיל כמה וכמה שולחנות למשחק במקביל כמו גם מספר שולחנות צביעה.
2. רוב הקהילה מגיע.
3. הכנס מיועד לזה.

שלום לכולם
למרות שאני נמצא פה בדרום אמריקה אני עדיין חושב עליכם
ברגעים אלו מצאתי מקום דיי גדול במרכז הארץ (וכן הוא מספיק גדול כי עושים שם ארועים ליותר מ 100 איש) בנוס הוא ממש לא יקר אבל התשלום יהיה כרגיל כמו לכל כנס 30 שקלים ויכלול שרותים מטבח מזגן ומקום לישון
אני יודע שיהיה לי קשה לארגן את זה מפה אבל אני עובד על זה כפי שאתם רואים וחלק ממכם כבר יודע זאת
אני אנסה לסגור על תאריך בשבוע הקרוב ואני אשמח לקבל תאריכים נוחים בשביל זה ממכם וכן זה יהיה כנס ליומיים
אני יודע שאני לא נותן עוד את שם המקום אבל רק שתדעו שהוא באזור השרון וקל להגיע אליו אבל הוא עוד לא סגור אז תמתינו בסבלנות

כמו שאתם יודעים אני לא יכול לארגן את כל הדברים מכאן במקרה ואני סוגר את המקום בשבילנו למרות שאני אנסה אבל כנס אומר הרבה עבודה כפי שחלק ממכם יודעים לכן אשמח לכל עזרה שאפשר לקבל לארגון
לכל שאלה לשלוח לי לפרטי
וכן אני בונה שיהיו טורנירים גדולים לכן תתחילו לצבוע
תודה מראש
פלד

א. טל, כל הכבוד.
ב. אני מסכים איתך.
ג. אני גם מפציר בכולם להשקיע לקראת תחרות צביעה. היו קצת יותר מדי נקודות דמיון בין התחרויות האחרונות, ואנחנו צריכים כמה שיותר מועמדויות חדשות על מנת לרענן את העסק.

חזרה