• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כנסים בקיץ

טוב, כמ הערות שלי.

א. בכנס צפויים להיות לפחות 150 איש.

ב. לא תוכללהקים דוכן, או שולחנות, בכל שטח בית הספר, או מחוצה לו. העירייה תעיף אותך. מצטער, אבל לא נותנים לכל אחד לפתוח שולחן על המדרכה.

ג. 30 ש"ח כוללים כניסה, קפיטריה שפועלת כל זמן הכנס (במחיר מוזל, אגב), שירותים, דוכני מכירה, חדר (או יותר) שיוקדשו רק לקהילת המיניאטורות. הערה- חדר אחד הוא חדר שקירותיו שקופים, כך שלכולם תהיה הזדמנות לראות אתכם, להתעניין, ולהצטרף.

ד. מחיר כניסה לשטח הכנס הוא 10 ש"ח. אתם מקבלים תמורה לכסף הנוסף - את כ"כ, ואת השטח שלכם. ומי לדעתך ינקה אחריכם ? צוות ניקיון עולה כסף, אבטחה עולה כסף. מצטער - אבל לחיות עולה כסף.

ה. בדיון שנערך לפני יומיים בין כ"כ ויצורי רשת ממילא מסתמנת המגמה להוריד את מחירי הכנס, כך שהמחיר של 30 ש"ח שמקטרים עליו כאן הוא לא סופי.

10 ש"ח כניסה למתחם עצמו נראה לי מחיר הגיוני ובניגוד לכנסים אחרים צוות ניקיון מקצועי יכול לעשות פלאים...

בעניין המחיר אני מקווה שתוכלו להוזיל אותו כדי לאפשר לעוד אנשים להגיע למקום, אני ישלם 10 ש"ח רק כדי לראות את הפנים של יבואן מסויים נעשים ירוקים מול דוכן של יבואן אחר ;)

רק רגע אני היתבלבלתי,ב10 ש"ח זה גם החדר לנו או לא או שרק ה30 אומנם הם רשמו שה30 ש"ח הוא הכניסה לחדר של הwh אבל אני רוצה לוודה וshadowfax אני יבוא רק כדי שהפעם תענה לי גם שלום כי בביגור כשהייתי שם אז עומרי ניגש אלך ואני רק רציתי להגיד שלום והלכתם בלי להגיב :devilish: אגב שלא לדבר קרוזיוס ווונג שלא הגיבו אלי ביכלל :D

עריכה:
האם יהיו שם כל מה שהזמנו מהעץ שהיה פה שהזמנו מכ"כ דברים?

מתנאל שמנצל את האינטרנט המהיר של גלעד ללא הפסקה :D
א)אני גם בטוח שהקפיטריה תהיה כשרה!!!! :confused:
ב)אני מביא קרבין מהישוב ושומר ,עסק?! 8) (די ברור לי שלא אבל שווה לנסות)
ג)אם המחיר יורד אז למה אנחנו מקטרים כבר עכשיו בו נראה למה הוא ירד ואז נקטר :D

10 שקל זה כניסה כללית, כרגע כדי שנקבל חדרים משלנו צריך לשלם 30 שח (במקום 10), לצערי כרגע יש לי מילואים באותו יום בדיוק אבל אם זה ישתנה אני יהיה שם כמובן

מה חשוב יותר מודלים או צבא............................. ;)
מה כבר עושים ביום מילואים כמו שלך???? :confused: :confused::

לצערי אני שייך לשלישות ולכן חייב לגייס את האנשים ביום הראש ולשחרר אותם באחרון, מלבד זאת אם אני יפספס מיניאטורות לא ישפטו אותי ;)

אבל הכל כמובן עוד נזיל

אז אם אתה בלישכת גיוס אז אני צריך לדחות את הצוו ירפ"א ב שלי ביום ,אתה תעמוד בזה?
;)
מתי יתנו את המחיר המדיוק ?והמיקום?

אנשים, אני חוזר בי, כן, טעיתי.

ביררתי עם כמה אנשים ושאלתי כמה אנשים - וכן הולכים להגיע אנשים לכנס הזה, וחשוב שאנחנו נהיה שם בגלל זה (ובגלל עוד כמה סיבות ששמורות עימי).
אני עוד לא יודע מאיזה שעה עד איזה שעה זה יהיה או כמה ימים אבל אם זה יהיה יותר מיום אחד זה יהיה אחלה לכולם.

(מי שלא הבין:) אני חושב שחשוב שנגיע לכנס הזה וגם אם זה יעלה לנו 30 שקל- בתנאים שכוכבי כסף ציינו זה משתלם (לדעתי), אני אישית מקווה להגיע, בתקווה שגם אתם תגיעו. 8)

{וגלעד... תעשה טובה תרד מהקטע של להתנחל בחוץ... זה רעננה לא ישוב ולא ירושלים - אין שם מקום להתנחל בחוץ... ;) }

ראיתי באתר שמי שנרשם לסבבים לא צריך לשלם על כניסה- רעיון טוב, בהחלט זה יעזור. (זה תקף גם לנו?)

למען האמת, יש מקום להתנחל בחוץ, אבל תשכחו מזה.
ואני לא זוכר מה רציתי להגיד עוד, חוצמזה שאני יהיה שם, והעירייה תעיף אתכם מההתנחלות 5 דקות אחרי שהצבתם את הטריין.

הוא אמר את זה בצחוק עוד לא הבנתם??????????? :confused:
חוצמזה
בפעם האחרונה שאןליב ערכו כנס היתה מדשאה בחוץ למי שלא רוצה להיכנס בכלל אלה להנות מהחברה בחוץ ....ואיי שם בחוץ היה הדגמא לwarhammer ונחשו מי למד לשחק מה?????
אנוכי 8)
ואנוכי לימד את יאיר מיכאל את מיכאל וגלעד.
אז תראו שיש אפשרות להדגמה בחוץ מבלי לשלם.
נ.ב זה היה בבית הצנחן.
אבל המחיר לא כזה נורא למרות שאני די לא אוהב אותו אבל נראה.........

אני חושב שכדאי לארגן כנס גדול של הקהילה כדי שנוכל כולנו לשחק קרבות לSOC, כמה שיותר יראו שהקהילה בארץ פעילה ככה יהיה לGW יותר כבוד אלינו... פלוס זה כיף לאללה להשפיע על גורל העולם של WH, אני מת לשחק נגד משהו ואני עובד יום ולילה על עוד יחידות של אורקים לצבא שלי.

זה הפעם השניה בשעה האחרונה שאני מסכים עם גרוק!

לפי דעתי חייבים לשחק SoC בשביל להראות לעולם שאנחנו קיימים! אני מדבר בתור ישראלי ושחקן ווד אלפס כאשר אני אומר את זה!

שלום כולם...
מצטער שנעדרתי כל כך הרבה זמן. :cry:
פשוט החיים מזויעים מעצמם :twisted:
טוב... אין לי כח לקרוא עכשיו שעתיים את כל הלינק הזה, שמעתי שיש מפגש ברעננה...
מישהו יכול להגיד לי בדיוק איפה ומתי :confused::

בירור קצר ביומן העלה שכנס השמש העולה הוא ב-א' באב מה שאומר שזה תשעת הימים... מה שאומר שלא בטוח שאני וחברי מאלקנה נוכל להשתתף אלא אם יהיו בשטח כמה שינויים (לא משמחים במיוחד), אין סיכוי שיקדימו את הכנס ביום ל-18?

חזרה