• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוויות ושלל מדרקוניקון

Adran אמר/ה:
נראה שזה שיש מספר כנסים בו זמנית מקשה על אנשים. זה לא משהו שאפשר לפתור עם מארגני הכנסים האחרים?
זה משהו שאנחנו מנסים, בגדול יצא השנה (וגם שנה שעברה) שכאמ"י ומיתופיה הם באותו יום של דרקוניקון. לנו יש את יום שישי, אז זה לא מתנגש. השנה נקדים כנראה בשבוע את דרקוניקון - הבעיה היא שמארגני כאמ"י לא יודעים להגיד מראש מתי הכנס, הם תלויים בבנייני האומה שמודיעים להם ~חודשיים מראש מתי המקום זמין.

[mention]Dodo[/mention] אנחנו גם מנסים לאתר מקום חילופי, שגם יאפשר לנו להריץ בניחותא ביום חמישי עד 23:30 וביום שישי עד אזור ארבע.
והערה כללית - מסתבר שיש כל-כך הרבה פונדקאים בדרקוניקון שלא ידעתי שהם פונדקאים :eek:rc:

אני רואה שהרבה קיבלו את תג המנחה של הכנס.
מה כל אחד הנחה?
אני הנחיתי את הבטא של פאת'פיינדר 2 לח'אן ולחבר שלו, לדרקוניצן ולאחיו, ולאלישע.
והם היו לחוצים להגיע למפגש הפונדקאים שהפסקתי להריץ להם ממש לפני הסוף. ואז הם גילו מה שטענתי מההתחלה - מפגש הפונדקאים היה בשולחן 14 :D

חובב מוד אמר/ה:
השלל שלי...
קניתי את גיבורי הסערה, יש הרבה מה להגיד עליו, אבל בפעם אחרת.
זה אומר שתכתוב ביקורת לאתר? :eek:rcwink:

לגבי כמות תגי הדרקון שהופיעו בפורום - אני חייב לציין שגם אני מופתע. איפה כולם הסתתרו לאורך הכנס? (חוץ מאלו שקיבלו ממני צ'ופרים ששלחו חברות מחו"ל כדי לתמוך בכנס).

אביעד אמר/ה:
והם היו לחוצים להגיע למפגש הפונדקאים שהפסקתי להריץ להם ממש לפני הסוף. ואז הם גילו מה שטענתי מההתחלה - מפגש הפונדקאים היה בשולחן 14 :D
לא הפסקת, כולנו מתנו בקרב האחרון מול הזומבים...

חזרה