• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 חד פעמי לקבוצה חדשה [מהדורה 4]

Blind Beholder

פונדקאי ותיק
היי,
אני צריך להריץ חד פעמי באורך שלא עולה על שעתיים וחצי לקבוצת מתחילים שלא ממש יודעים לשחק. מדובר במהדורה 4.

בגלל שהם חדשים למשחק אני מחפש סשן שמשלב קרבות ודיפלומטיה, אבל שיהיה פשוט יחסית למתחילים.
חשבתי על הכתר המלחש, זה מתאים לדעתכם? ואם לא, מה כן יתאים?

תודה

המלצה בלי קשר למה שתריץ- בקמפיינים של מהדורה 4 שאני שיחקתי המנחה השתמש בחוק של חצי נק"פ למפלצות ופי 2 נזק. הקרבות במהדורה 4 ארוכים, ולא כולם אוהבים את האורך, אפילו שהקרב הטקטי מהנה. ממליץ להשתמש בזה (אולי להכפיל ולחלק רק ב-1.5 אם אתה לא בטוח במאה אחוז שזה יתאים).

אולי להכפיל ולחלק רק ב-1.5 אם אתה לא בטוח במאה אחוז שזה יתאים - See more at: http://pundak.co.il/forums/viewtopic.php?p=620175#p620175
זה מה שאנחנו עושים וזה עובד מצוין. כשהכפלנו נזק ב2 הקרבות היו קצרים מידי, כשדמות יכולה לרדת ל0 נק"פ בשני סיבובים לפני שאפשר להספיק לעשות משהו (זה גם נותן יתרון הרבה יותר גדול ליוזמה..)
להכפיל באחד וחצי מקצר את הקרב אבל ההשפעה קצת פחות דרמטית, וזה מאוד מוצא חן בעיניי

תודה רבה, אני כנראה אשתמש בהרפתקה הזו.

אני אשמח לקבל עזרה גם בבניית דמויות מוכנות למפגש - לא מצורפות כאלו ואני לא בטוח איזה נדרשות.

שאלה טכנית שקשורה לנושא - איך אני מכניס לword את פורמט ההתקפות של מהדורה 4? אני מתכוון לתבנית שרשום בה את ההתקפות והנזק והתיאור כמו שמופיעה במדריך לשחקן.

דרך אגב, אפשר לשים את תבנית המפלצת הזאת בעץ דביק? זה דבר מאוד שימושי שתמיד נקבר בעצים וצריך לחפש מחדש כשמכינים מפלצת לארבע במחשב.

חזרה