• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זמרים אהובים

אני מעדיף שלא guys... תשלחו אחד לשני מצידי אבל שזה לא יהיה באתר, אוקיי?

זויכרו של מי השיר! הקובץ אמור להיראות ככה

פסח ויוניה feat. שרה - מבחוץ שחור מבפנים ציון.mp3

בוב מראלי, פצצה של זמר אני מת עליו.

הנה הסבר קטן:
גמייקני (סליחה על שגיאות הכתיב), הוא רסטאפרי (זה דת למי שלא יודע), רוב שיריו הם על האל (של ישראל), אני לא זוכר הרבה אבל אני אזכר.

אההההה...........הוא מת בגיל 30 ומשהו, ממחלה שאני לא זוכר, אבל הוא קיבל את אות הכבוד של הראסטפארי ממישהו חשוב שם.

מידע על הרסטפארי:
מאמינים שאתיופיה הארץ הקדושה, ושאל ישראל הוא האל שלהם גם, עישון מריחואנה נחשב למצווה אצלם, וגם ראסטות (מפה השם של הסגנון שער), אך אלכוהל אסור.

או.קיי.
ראיתי דיון על מוזיקה ואמרתי לעצמי: "פורום של הפונדק, בטח יש פה אנשים טובים שאוהבים רוק" וצדקתי.
א. Earth Pattern, וואנג ואמיר. את שלושתכם אני מכיר מפורום המיני'ס. אני רוצה שירים של "פסח וויניה" ומיד! איך אתם מקליטים חיקויים של אתיופים מזמרים ולא מפיצים את הבשורה?
שלחו לי ל [email protected] . לא לדאוג, יש מקום לשיר אחד.

ב. המוזיקה שאני אוהב:
1) Beatles - בעיקר התקופה המאוחרת. אלבומים אהובים:
Abbey Road, Surgent Pepper. שאר המאוחרים.
2) רוקפור - Rockfour.
גם השירים בעברית אבל בעיקר האלבומים שלהם באנגלית:
Supermarket ו One Fantastic Day. ( ו Earth, אם עוד לא שמעת, אז תשמע).

עכשיו לכמה בלי דירוג:
כוורת, אהוד/מאיר/יובל בנאי, ארקדי דוכין (החברים של...), שלום חנוך, מאיר אריאל, אריאל זילבר, אריק איינשטיין, ואלון אולארצ'יק האגדי.
Greenday עושים מוזיקה נחמדה, האיש שהוא הGorilas הוא גאון, Queen מצויינים,
RHCP טובים, REM,ו Radiohead גאונים.
אמנים ושליטים של כלי מוזיקה, כמו לואי ארמסטרונג, זוכים להערצתי.
ראפ פונה יותר לקצב, אבל לרוב הראפרים יש מסר כך שאני מכבד אותם.
מוזיקה שחורה על כל סוגיה היא מדהימה, במיוחד שירי עבדים.

רוב החברים שלי הם פריקים, כך שאני שומע מטאל, גראנג', כבד, קל ורוק גרמני הרבה מהזמן, אבל לא משהו ספציפי ואני לא מבין בזה, רק נהנה.
אני בעצמי מנגן על גיטרה קלאסית ועל פסנתר, ומנגן לא רע.
ואני מעריץ גדול של הומור אוטיסטי, מאחר ואני ניחן בו.

shay5525 אמר/ה:
כוורת, אהוד/מאיר/יובל בנאי, ארקדי דוכין (החברים של...), שלום חנוך, מאיר אריאל, אריאל זילבר, אריק איינשטיין, ואלון אולארצ'יק האגדי.

רוב החברים שלי הם פריקים, כך שאני שומע מטאל, גראנג', כבד, קל ורוק גרמני הרבה מהזמן, אבל לא משהו ספציפי ואני לא מבין בזה, רק נהנה.
אני בעצמי מנגן על גיטרה קלאסית ועל פסנתר, ומנגן לא רע.
ואני מעריץ גדול של הומור אוטיסטי, מאחר ואני ניחן בו

1. ... מ ... י ... א ... ת ... ה ... ו ... א ... י ... ך ... ל ... ע ... ז ... א ... ז ... ל ... אתה אוהב מוזיקה מזרחית? (שאלה רטורית)
2. נכון. להנות יותר חשוב מ'להבין'.
3. :lol:

איפה פה בדיוק המוזיקה המזרחית?
אני אוהב שמשלבים דברים, אהוד בנאי למשל מושפע ממוזיקה מזרחית.
אבל אני בכלל אוהב השפעות של דברים שונים, בין אם זה מזרחי, אירי או פינלנדי.
ושכחתי להזכיר את ברי סחרוף (גם מושפע ממזרחית בזמן האחרון) ורמי פורטיס - אני מת עליהם.

קוסם סקרן אנא שב. שי הוא אחד מתותחי העל שמרכיבים את פורום מיניאטורות AND HE DOESNT TAKE CRAP FROM NO ONE BOYOTCH

כמו כן שי: גורילאז תתפלא מורכבת מ4 (פלוס 1) חברים. כולל יפנית קטנה שעושה את הקולות של היפנית הקטנה מהקליפים.

doctor wang אמר/ה:
קוסם סקרן אנא שב. שי הוא אחד מתותחי העל שמרכיבים את פורום מיניאטורות AND HE DOESNT TAKE CRAP FROM NO ONE BOYOTCH

כמו כן שי: גורילאז תתפלא מורכבת מ4 (פלוס 1) חברים. כולל יפנית קטנה שעושה את הקולות של היפנית הקטנה מהקליפים.
תודה על ההגנה, וואנג, אבל לא נפגעתי. אני כן אוהב רוק מושפע מזרחית, אבל כפי שאמרתי, גם השפעות אחרות באותה מידה.
מוזר, הייתי בטוח שהגורילז זה אדם אחד. זה לא התחיל מאחד?

Crozius Arcanum! אמר/ה:
קוסם הבנאדם צודק. שב.

וגראנג' זה אחלה דבר. גם לי יש חברים פריקים (ילד אתה פרררריק?)
אמממ. יש אנשים שמגדירים אותי פריק, ויש כאלה שסתם אומרים שאני מוזר. אני מסתובב עם הרבה פריקים כך שכנראה שזה משפיע ...

shay5525 אמר/ה:
doctor wang אמר/ה:

תודה על ההגנה, וואנג, אבל לא נפגעתי. אני כן אוהב רוק מושפע מזרחית, אבל כפי שאמרתי, גם השפעות אחרות באותה מידה.
מוזר, הייתי בטוח שהגורילז זה אדם אחד. זה לא התחיל מאחד?

Crozius Arcanum! אמר/ה:
קוסם הבנאדם צודק. שב.

וגראנג' זה אחלה דבר. גם לי יש חברים פריקים (ילד אתה פרררריק?)
אמממ. יש אנשים שמגדירים אותי פריק, ויש כאלה שסתם אומרים שאני מוזר. אני מסתובב עם הרבה פריקים כך שכנראה שזה משפיע ...

אכן גורילאז התחילו מדיימון שו אסמו, הסולן של בלר, אבל יש להקה (שכמובן לא מופיעה או משהו כזה). הלהקה עצמה נוצרה כבדיחה על להקות רוק מטופשות.

כן, זכרתי משהו כזה.
בכל מקרה, לאנשים כאן שאוהבים רוק ואוהבים להתנסות, במיוחד ברוק פסיכודלי:
Olivia Tremor Control והאלבום שלהם שאני שומע כרגע Black Foliage: Animation Music.
Olivia Tremor Control הם יוצאים של הלייבל Elephant 6.
כמוו כן שני הדיסקים של Rockfour (כן, רוקפור הישראלים) באנגלית (נורא מצליחים בארה"ב, דרך אגב) - Supermarket ו One Fantastic Day.

חזרה