• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

זהו, אנשים, בקרוב- גם אני על מדים...

דקל, זה בגלל שאלו אנשים שעשו טירונות אמיתית, לצבא שלנו יש מין סטנדרט כזה שכל חייל יכנס למשמעת צבאית ויהיה מינימום צבאי. אבל בתכלס ממש לא צריך דבר כזה, הריצת 500 הזאת לא תשנה הרבה ליאיר שהולך לעסוק באיזה משהו של גאונים, כי הריצה הזאת זה לא הדבר שהוא יתמחה בו...לעומת זאת חי"רניקים שצריכים להתמחות באכילת חרא יאכלו הרבה חרא! :D
יאיר נשמע ממש כיף, תמשיך להנות, ותביא אנשים חדשים לתחביב! :D

יאיר

עשינו "מד"ס" (מדריכת ספורט

you "Did" what?
i thaught you religius or some thing? sex in the army ha?
:eek:rclol: :eek:rclol: :eek:rclol:

any way... all you youngling... "tironot+number" is
represent the things that the soilder do...

03- shotingg and throing granade
05- a unit drill
07- a platoond drill and usind RpG (not roll playing game!!! the weapon!!!)

12- for "fighting" officers

not that aquret... but it give you the general idea...

any way... in "tironot" 01
you watch "home alone" and sit in yout tent...

מזל"ט (טוב תאמת זה לא משהו שאפשר להגיד על הצבא אבל...) אגב אח שלי שומר בשער של אלקנה :p אם יותא לך להכיר אותו במקרה (אני בספק)
תן לו כפה בשמי... קוראים לו יואל

ווי לא ידעתי שיש כזה דבר טירונות 01 אני פשוט לא מאמין איזה כיף לך. כעקרון עתודאים צריכים לעשות טירונות 02, שזה גם אמור להיות קיטנה. טירונות 04 היא של חיל מודיעין שדה, 05 של החטיבות הלוחמות (גולני גבעתי וכו), 07 של יחידות יותר מובחרות, 12 של סיירות וכיו"ב. יש עוד מספרים לא רציניים באמצע אבל לאף אחד לא אכפת מהם.

טוב עברתי עוד שבוע, ולסיכום האירועים-

יום ראשון-
"יום תרבות", כל היום מסתובבים בירושלים ושומעים הרצאות וכל מיני כאלה... נחמד רק חבל שכבר עברתי את הסיורים האלה מליון פעם כבר...

יום שני-
קיבלו נשק (מוהאהא... :twisted: ), שיעורים בנשק פירוק פריקה הטענה, כל הזבל הזה... היה נחמד ומעניין...

יום שלישי- שיעור קרב מגע עם נשק ועוד כמה שטויות... נחמד, לא יותר... השוס היה שהרס"פ לקח אותנו לבונקר של הבסיס להביא תחמושת אז ישבנו לנו ושיחקנו שעה וחצי בחול עד שהתחמושתאי(אחראי תחמושת?) יגיע... במהלך השעה וחצי הזאת שיחקנו בחול וזרקנו תרמילים אחד על השני ונושא השיחה התגלגל לדיבור על ווארהמר (לא אני העלתי את הנושא...) ומסתבר שלפחות 6 חברה מהאוהל שלי מכירים את המשחק... (ראו חבר שלהם משחק בזה, או ששמעו על זה...) היה ממש נחמד אחרי שהסברתי להם שזה לא כמו כל משחקי האספנים שכל גירסא חדשה זורקים את הישנה... היה מפתיע ונחמד... בכל מקרה אחרי השעה וחצי הרס"פ מגיע ואומר לנו שהתחמושתאי מאחר (דא...), אז הוא אמר שנחכה כי הוא כבר מגיע... אחרי חצי שעה הוא הגיע (המשכנו לשחק בחול ולזרוק תרמילים אחד על השני בנתיים...). בכל מקרה היינו אמורים להביא תחמושת למטווחים למחרת, וכידוע יש לי פטור מסחיבה אז הייתי אחראי לבדוק שהאחרים לא מפילים כלום... בכל מקרה בסוף יצא שלקח לנו 4 שעות להביא שבע ארגזי תחמושת מצד אחד של הבסיס לצד השני במקום חמש דקות עם רכב... צבא, לך תבין...

יום רביעי- הפעם הראשונה והאחרונה שאני יורה בנשק... יום מטווחים, ירינו 5 מקצים (איפוס-שהוא מקצה כפול, כריעה, שכיבה, טרמפיאדות, ולילה) היה כיף, לא עשינו כלום כל היום (כרגיל...)

יום חמישי- שמירות... עברנו תידרוך על שמירות מה מותר מה אסור איך כמה ולמה... שמרתי משמונה עד עשר בערב ומשתיים עד ארבע לפנות בוקר של יום שישי.

יום שישי- נוסעים הביתה... (טירונות 01- לא סוגרים שבת...)

בתכלס- לא עשינו כלום (כרגיל...), היה כיף, יום שני הטקס השבעה, יום רביעי מסיימים טירונות והלאה ליחידת מעבר... ;)

חזרה