• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקה קצרה - מפגש פיזי אל מול און ליין

סקר: הרפתקה קצרה - מפגש פיזי או און ליין?

• מפגש פיזי, ברור, אין לזה תחליף גם אם ההרפתקה קצרה.

הצבעות: 4 57.1%
  • מפגש און ליין, ההרפתקה קצרה, אין טעם לטרוח לאסוף קבוצה פיזית בשביל מעט מפגשים.

הצבעות: 3 42.9%

• סה"כ מצביעים
    7
  • הסקר סגור .
היי לכולם,
אז נתחיל בזה שאני מניח שבגדול, אם מתאפשר, לרוב עדיף מפגש פיזי על פני מפגש ויטואלי כשמדובר במשחקי תפקידים.
אבל מה דעתכם נניח אם מדובר על הרפתקה קצרה שתארך בערך5-6 סשנים (של 3 שעות), האם במקרה כזה כשאוספים שחקנים לקבוצה,
כדאי לקיים מפגשים פיזיים או בגלל שההרפתקה יחסית קצרה אולי עדיף לקיים אותה און ליין?
תרגישו חופשי להסביר את הבחירה שלכם בתשובות - אם בא לכם.

אורך הקמפיין באמת לא מרגיש לי רלוונטי- השאלה היא בסופו של דבר איזו חוויה אתה רוצה להעביר. משחק פרונטלי מרגיש לי תמיד יותר אירוע חברתי בעוד במפגשים וריטואלים מתמקדים יותר במשחק מבבדיחות (או ליתר דיוק, מחליפים את הבדיחות בין שחקנים בהסחות דעת מחוץ למשחק).

אם יש לך משאבים שאתה רוצה להשתמש בהם באונליין, ואתה מרגיש בנוח עם להריץ אונליין, אז לך על זה. זה גם מאפשר הרבה יותר זמינות וגמישות. אישית, הייתי מעדיף מפגש פיזי- דורש ממני פחות אנרגיה משמעותית, ואני מאוד נהנה מהאלמנט החברתי.

עריכה: כשאני חושב על זה, מרגיש לי שבהרפתקאות קצרות עם אורך מוגדר, דווקא יותר קל פיזי מבדרך כלל, כי יותר קל לפנות את הזמן ככה.

תודה על התגובות, כמו שהדגשתי, אין לי ספק שמפגש פיזי עדיף בגדול, אבל זה דורש השקעה של מציאת שחקנים מתאימים, מחויבות, לוח זמנים ועוד ועוד - שלגמרי שווה לעשות אותם בשביל קמפיין.
השאלה אם במקרה של הרפתקה קצרה לא עדיף לחסוך את הטרחה הזו (אני לא מדבר על מקרה שבו יש קבוצה קיימת, אלא הקמה של קבוצה חדשה לצורך הרפתקה קצרה).
ומסכים עם עניין הזמינות והגמישות.

השאלה אם במקרה של הרפתקה קצרה לא עדיף לחסוך את הטרחה הזו
לדעתי, בדיוק הפוך.
קמפיין מתמשך אומר שכולם מתחייבים ללוח זמנים, הגעה וכו' שוב ושוב ולאורך זמן.
הרפתקה קצרה, חסרה את ההתחייבות הזו.

חזרה