• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצוות האבוד-[חופשיטה,אימה,פנטזיה,קריפיפסטה]-מוקפא עד להודעה חדשה

שחר:
אתה שוקע למטה באיטיות ולרגע נעצרת לך הנשימה, אתה מגלה מתחת זרם של מים, אתה רואה שם עצמות וציוד, יש שם תיק עם 2 בקבוקי מים, תחמושת ומצפן, כנראה מישהו כבר היה שם קודם. בנוסף אתה מגלה שהרגליים שלך מכוסות בתולעים וכאב הראש שלך נעלם. אתה גם שומע קולות מוזרים שבאים מהמשך המערה.

נאוטי:
הדולפין מעלה אותך למעלה במהירות, אתה שם לב לעיניים שלו, יש לו צלקת על עין אחת והעין השנייה חסרה. אתה שם לב לחובב שמחזיק חבל.

חובב:
אתה שומע את נאוטי שוחה במים
אאוט: הוא כבר טבע, אין טעם לחפש מקל ארוך וחזק.

שחר:
אתה מתחיל להזות, אתה רואה את האיש במסיכה מקודם, הכל סביבך נעשה בוהק ולבן ואתה מתעלף

שחר:
אתה מתעורר כולך רטוב אחרי שעות, אתה רואה קרן אור שמגיעה מעל המערה, אתה שומע מאחוריך קולות, אתה מזהה אותן, זה מאסטר צ'ו!

נאוטי:
בינתיים אין לי מה להגיב לך, תחכה לחובב שיגיב.

OUT
מאסטר צ'ו נרצח. באפריקה. מה, המצאת את החלק הזה אחרי שכתבתי את הרקע? כי אני המצאתי אותו אז, הוא לא היה קיים!
IN
אני מתכופף

שחר:
אאוט: אני לקחתי אותו מתוך הרקע שלך. לא המצאתי כלום. אתה שומע בבירור את הקול שלו מאוחוריך

אין: אתה מרגיש שמשהו מטפס על הכתף שלך, אתה מתחיל להרגיש פאניקה ולחץ, הקולות לא נפסקים "בוא נערי, אל תתבייש, זה אני."
אתה שומע מתוך המערה צעדים שמתקרבים אליך במהירות

OUT
אבל לא כולם כתבו רקע, ולא ביקשתם בדפ''ד, אז איך? עזוב, לא משנה
IN
"מאסטר צ'ו מת באפריקה מול עיני. אני קברתי אותו! מי שלא תהיה, אתה לא מאסטר צ'ו!"

שחר:
לפתע אתה מרגיש שמשהו אוחז בך חזק, אתה רואה רק את זרועות העכביש הגדולות שלו מחבקות אותך. הראש שלו מתכופף מול הפנים שלך, אתה רואה פרצוף לבן עם חיוך שטני מטריד, הוא פותח את הפה שלו ונראה כאילו עומד לאכול אותך.
פתאום אתה שומע רעש שבה מאותו מקום שבו נמצא החול הטובעני, אתה מזהה אותו, זה חובב.

חובב:
הנשימה שלך נעצרת לרגע, אבל לא להרבה זמן אתה נופל ומגלה ומגלה שאתה במערה. מולך אתה רואה את שחר כשיצור דמוי עכביש מוטנטי מחבק אותו.

נאוטי, תגיב

חזרה