• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

המלצה: Daria

Ogmios

פונדקאי ותיק
בעקבות הקור שבא עם החורף, מצאתי את עצמי ער הבוקר בשעות לא רגילות בכלל. זפזופ מהיר בטלוויזיה עם הקפה של הבוקר זימן לי חוויה מענגת בMTV, מכל המקומות בעולם - דאריה.

למי שלא מכיר, דאריה היא סדרת אנימציה מבית היוצר של MTV Animation. הסדרה עוסקת בדאריה, האאוטסיידרית הקלאסית של הטלוויזיה האמריקאית, בחיים התיכון, ובחברה האמריקאית בכלל.
בעונותיה הראשונות היא הייתה סתם משעשעת, אבל בעונות האחרונות דאריה (גם הדמות וגם הסדרה) בהחלט התפתחה מעבר לסטריאוטיפים שאפיינו אותה בתחילת דרכה ומציגה, רחמנא ליצלן, דמויות שהן יותר מדו-מימדיות. בMTV לא פחות!

דאריה, יום שבת וראשון, MTV, 10:30.
מומלץ.

אתר הבית של דאריה

MiNd ReaDeR אמר/ה:
בהחלט מומלץ, אני חושב שזה די תופס את רוב האנשים כאן (הבדדניקיות הזאת), בלי להעליב כמובן כמובן כמובן
מה שאתה אומר נכון אולי לעונות הראשונות.
כמו שכבר אמרתי, הדמות הזו התפתחה הרבה מעבר לד' האמות של הקונספט המקורי.
ראבאק, אפילו יש לה חבר (שהיא "גנבה" מג'יין, לא פחות).

Ogmios אמר/ה:
MiNd ReaDeR אמר/ה:
בהחלט מומלץ, אני חושב שזה די תופס את רוב האנשים כאן (הבדדניקיות הזאת), בלי להעליב כמובן כמובן כמובן
מה שאתה אומר נכון אולי לעונות הראשונות.
כמו שכבר אמרתי, הדמות הזו התפתחה הרבה מעבר לד' האמות של הקונספט המקורי.
ראבאק, אפילו יש לה חבר (שהיא "גנבה" מג'יין, לא פחות).

והיא סופרת אם אני לא שוגא......

למי שלא הצליח להבין לבד, מחקתי את שיעור הלשון שהתקיים בת'רד הזה.
רוצים להתווכח על לשון - תפדל. אבל אם אתם מתכוונים לעשות את זה בפורום פתוח, תשמרו על תרבות דיבור מינימאלית.

Ogmios אמר/ה:
רוצים להתווכח על לשון - תפדל. אבל אם אתם מתכוונים לעשות את זה בפורום פתוח, תשמרו על תרבות דיבור מינימאלית.
אני אומנם הערתי לו על שגיאת הכתיב, אך למיטב זיכרוני עשיתי זאת בצורה מנומסת ותרבותית לחלוטין. אתה מוכן להסביר את עצמך, אוגמיוס?

shay5525 אמר/ה:
Ogmios אמר/ה:
אני אומנם הערתי לו על שגיאת הכתיב, אך למיטב זיכרוני עשיתי זאת בצורה מנומסת ותרבותית לחלוטין. אתה מוכן להסביר את עצמך, אוגמיוס?

טוב שלא ראית לאן הדיון הזה התדרדר אח"כ...
נכנסתי לשוונג ומחקתי כל מה שהיה קשור לנושא, יכול להיות שקצת הגזמתי, אבל מצד שני מחיקת תגובות של צד מסויים בלבד עלולה להתפרש כנקיטת צד, ולא זו הייתה הכוונה.

חזרה