• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

פאת'פיינדר פראי הידד!! הרפתקה חדשה בעברית לעו"פאת'פיינדר

ננסק

פונדקאי ותיק
אם כבר שיחקתם את קללת הברקת השחורה, ואז שיחקתם את מקדש דרוסקאר הארור (מבוך קצר שכתבתי כהמשך עבורה), ועכשיו אתם רוצים לצאת למדבר ולהילחם בפיראטים, תנינים ומומיות, אז הנה, שודדי הספינה האבודה היא ממש בשבילכם!

תודה כרגיל לחגי גומפרט. ספר החוקים של עו"פאת'פיינדר נדרש; היכרות עם גולריון מומלצת, אבל לא נדרשת. הערות יתקבלו בברכה. בעתיד, ייתכן שההרפתקה הזו תתורגם לאנגלית ותעלה בתשלום ל-DriveThruRPG, עם ארט הולם (ובלי אלמנטים של גולריון, כי אי אפשר)

ההרפתקה מנסה להציג את כל האלמנטים הבולטים מארגז הכלים של השיטה: מחלוקות, אתגר דרמטי, התקלויות מהירות, וקרב המוני.

Kol Korran

פונדקאי פעיל
(רשמתי הודעה בלילה תחת כאבים, נטילת שיכוך כאב תרופתי, ועייפות... יצא מוגזם, וארוך מדי... וגם יותר אישי ולא לכלל הפורום. ההודעה לכן תמחק, ואשלח לננסק באופן פרטי).

בכל מקרה- שאפו על הכתיבה וההשקעה! במיוחד באלמנט הלימודי כדי להקל להביא אנשים לשיטה ולתחביב!

עריכה אחרונה:

Hugh

פונדקאי ותיק
חייב לומר שיצא לי לראות את ההודעה בטרם נמחקה והיא הייתה בעיני מאוד מנומקת ומכבדת, מסוג הביקורות / תגובות שהייתי שמח לראות, ומההיכרות שלי עם ננסק ולפי תגובתו מעלה אני בטוח שהוא גם מעריך את ההשקעה הניכרת בתגובה. אישית זה גם גרם לי לקרוא שוב (ושוב) את ההרפתקה המקורית ולהתדיין עם עצמי בנקודות שהועלו.

ננסק

פונדקאי ותיק
כן, הוא נתן כזו תגובה מפורטת שאפשר להיכנס בכיף לדיון של שעה לגבי ההחלטות שעשיתי, ההצעות שהוא נותן, איפה הן בטוח תורמות, איפה הן הולכות לכיוון אחר, ולמה, ואיך להבהיר את זה.

Kol Korran

פונדקאי פעיל
תודה רבה Hugh וננסק.
לא ידעתי כמה ממה שכתבתי משני למצבי הנוכחי, וכמה אכן ענייני בכל מקרה- המטרה הייתה כביקורת בונה, לשיפור. אני שמח שכך זה התקבל.

תודה לכם!