• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

החוברות של מלסטרה הגיעו!

אחרי שבע שנים של עבודה על עולם המערכה, הגיע סוף-סוף הרגע הסמלי, אבל המרגש הזה.

אני מעורב בתחום משחקי התפקידים מזה יותר מ-30 שנה (רוב מוחלט של הזמן 'מנחה נצחי', מה לעשות). לפני כ-7 שנים התחלתי מסע גדול, עם מטרות שאפתניות מאד. עוד שנים קודם, הרגשתי שקשה לי יותר ויותר למצוא את עצמי במשחקי התפקידים ה'גדולים' והמסחריים והכיוון שהם ועולמות המערכה שלהם הולכים אליו.
אז, הלכתי לפי האמירה של "אם אתה לא מוצא תוכן שאתה אוהב, נסה ליצור אותו", והחלטתי להתחיל 'מאפס' עולם מערכה מקורי (תוך הפקת לקחים מהבעיות בעולמות קודמים שכתבתי), ובהמשך גם להעלות על הכתב שיטה שתפורה עבורו.
זה לא היה קל, היו לא מעט נקודות של משבר ועל-סוף יאוש מהפרויקט. אבל לאט-לאט, החלו להצטבר גם תוצאות: מחוברת עולם המערכה הראשונה ב-2020 (עדיין זמינה להורדה חינמית ברשת!), התקדמות באתר, התנסות עם שחקנים חדשים בפרטי ובכנסים, ועוד.
.
היום, הפרויקט של עולם המערכה מלסטרה הגיע לעוד ציון דרך: בהמשך לספר החוקים למתחיל שזמין להורדה ברשת, אני שמח מאד להציג מהדורה ראשונה של כ-20 חוברות מודפסות (ואפילו מהודרות למדי!) שהגיעו אלי מבית הדפוס 'עותקים' אתמול, ומיועדת בחלקה כצ'ופר לשחקנים הותיקים של מלסטרה, ולאלו שעזרו לי בשלבים השונים של פיתוח הפרויקט – ולגבי האחרות, עוד נראה
😊

קבצים מצורפים

• חוברת מבחוץ 3.jpeg
    חוברת מבחוץ 3.jpeg
    149.8 KB · צפיות: 9
  • חוברת מבחוץ 2.jpeg
    חוברת מבחוץ 2.jpeg
    152.4 KB · צפיות: 9
  • תוכן עניינים.jpeg
    תוכן עניינים.jpeg
    125.1 KB · צפיות: 9
מתוך ה-20 חוברות שהוזמנו נשארו עוד 3 חוברות אחרונות שטרם חולקו.

אם יש מישהו/מישהי שרוצים חוברת בכדי לקרוא/לכתוב ביקורת/לבדוק אפשרות לשחק או להנחות בעולם המערכה מלסטרה,
אז צרו איתי קשר :)

חזרה