• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הדרך השחורה...(4-6 שחקנים)

oog
לא ככה נראה איש זאב....
ig
"עצרו!" אני אומר בעודי מכין את חרבי להתקפה "אנחנו לא רוצים לפגוע בך!" אם הוא יתקרב אלי יותר מזה, זה כבר משהו אחר....
במידה והוא מתעלם אני מסתער עליו עם החרב הענקית שלי

o::::{=========-

oog
ברק אמר/ה:
אולישה הולכת קצת אחורהומוציאה את השורקנים שלה ומחקה שאיש זאב יגיע לטווח פגיעה וזורקת 3

אתה אמרת שהוא איש זאב...

ig
"אל תכעס, לא בנו לכאן כדי להילחם" בינתיים... "אנחנו רק מחפשים יצורים בשם לונירים... אתה יודע משהו עליהם?" אני מסתכל בזאבים ונוהם עליהם בחזרה.

האיש בברדס הלבן אוחז במטו ואומר"אני לא יודע מי זה אבל תתקפו!"
אתם רואם זוהר ירוק ממטו יוצא לעבר אחד הזאבים,הזוהר פוגע בזאב והזאב מילל והופך לאפר.

IG:
"לא הייתָ צריך לעשות את זה"אומר דינסור ומביט באפר ואז באיש עם השיער הלבן כדי לראות את תגובתו.

OOG:ברק לא יוכל לשחק במשחק כי הדפדפן שלו נדפק והוא מבקש שליזרדמן ידב"ש אותו

"לא, אף אחד לא נותן לי פקודות!" אני אומר "אנחנו לא מכירים אותך. יכול ליהיות שאתה עוזר לנו או שאתה סתם מנצל אותנו. אתה קוסם, נצח אותו בעצמך!" אני מסתכל על האיש עם השיער הלבן, ומטה את הראש לכיוון האיש בגלימה.

OOG:יש לי חצי הרדמה?

IG:אם יש לו אותם,הוא יורה את חצי ההרדמה על הזאבים ואם אין אז מנסה לירות ברגליים של הזאבים ולא לפצועה אותם יתר על המידה

אולשיה מחקה עד שהזאבים ממש קרובים, וברגע שהם מספיק קרובים כדי שהם לא יספיקו לפנות היא זזה מהדרך של אחד ומנסה לשסף את השני עם הסכין

OOG
כתבתי למה לא הגבתי.. כי נהרס לי האינטרנט...

אני מנסה להעיף את הזאבים מחברי "אל תפגעו בהם יותר מידי" אני לוחש, ואז צועק לבחור בשיער הלבן "אנחנו לא רוצים לפגוע בכם, תגרום להם להפסיק!"

oog
יש להעיר שאני לא משתמש בחרב שלי, אלא בידיים.

חזרה