• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הגשתי הרפתקאות לכנסים דרקוניקון ואייקון - 'צווחת סרטני הנהר' ו'דמעות של קרח'.

שמח להודיע, שהבוקר הגשתי שתי הרפתקאות של מלסטרה: אחת לדרקוניקון ואחת לאייקון.

לדרקוניקון: 'צווחת סרטני הנהר' - הרפתקה לדרגה 1.

לאייקון: 'דמעות של קרח' - הרפתקה לדרגה 4.

שתי ההרפתקאות מתרחשות בערך באותו מחוז: הנחלות ההרריות של הלורד קור-אומת'ל שבמזרח בקעת קיירן, וקשורות בכללי לאותו קמפיין-על שאני רוצה להוציא בעתיד בסדרה של הרפתקאות מוכנות. שתיהן יורצו, כמו כל ההרפתקאות שלי, בשיטה של מלסטרה, ל 2-5 שחקנים, תוך בקשה מכל שחקן/ית שירשמו לקרוא את הפרק הראשון של חוברת עולם המערכה וליצור איתי קשר במייל לתאום בחירה וחלוקת דמות מוכנה.
כמו תמיד, אני אצור מספר דמויות מוכנות עם רקע פשוט של מלסטרה, אעלה אותן לאתר והן יחולקו לשחקנים בשיטת 'כל הקודם (ליצור קשר עם המנחה ולכתוב עדיפויות) זוכה'.

שתי ההרפתקאות מיועדות לגילאי 18+ (מלסטרה היא עולם קשוח ולפעמים אכזרי, הגם שאני לא נהנה מלשפוך סתם Gore על השחקנים. זה לא באמת עוזר למישהו), עם אופציה לשחקנים צעירים יותר - בעיקר כאלו שמכירים/מתעניינים באורח מיוחד במלסטרה - להרשם בכל-זאת באישור מוקדם ממני.

אין חובה לשחק בהרפתקה בדרקוניקון כדי להירשם להרפתקה באייקון (ההרפתקאות קשורות, אבל לא המשך ישיר זו של זו.

עדיין אין אישור מאף אחד מהכנסים שהארוע התקבל, וכמובן עדיין אין שיבוץ מדויק. אני כמובן אעדכן בעניין כאשר יתקבלו אישורים/שיבוצים.

שתי ההרפתקאות מיועדות לגילאי 18+ (מלסטרה היא עולם קשוח ולפעמים אכזרי, הגם שאני לא נהנה מלשפוך סתם Gore על השחקנים. זה לא באמת עוזר למישהו), עם אופציה לשחקנים צעירים יותר - בעיקר כאלו שמכירים/מתעניינים באורח מיוחד במלסטרה - להרשם בכל-זאת באישור מוקדם ממני.
האם אני רשאי להשתמש באופציה הזו?
עדיין אין אישור מאף אחד מהכנסים שהארוע התקבל, וכמובן עדיין אין שיבוץ מדויק. אני כמובן אעדכן בעניין כאשר יתקבלו אישורים/שיבוצים.
מתי אמורות ההרפתקות להיות מורצות? האמת שזו שבדרקוניקון מעניינת אותי יותר מאשר באייקון, כי לאייקון כנראה שאני לא יגיע.

האם אני רשאי להשתמש באופציה הזו?

מתי אמורות ההרפתקות להיות מורצות? האמת שזו שבדרקוניקון מעניינת אותי יותר מאשר באייקון, כי לאייקון כנראה שאני לא יגיע.

בוודאי. יש לך אישור חד-משמעי ממני להרשם.

עדיין אין שיבוצים מבחינת זמן. בדרקוניקון ברירת המחדל ששמתי הוא יום א' ב-17:00, אבל זה עוד נתון לשינויים.
בכנס הקודם ביקשו ממני להריץ את ההרפתקה פעמיים, אחת בכל יום - נראה אם זה יהיה המצב גם עכשיו.

בוודאי. יש לך אישור חד-משמעי ממני להרשם.
תודה רבה! שמח מאוד לשמוע.
עדיין אין שיבוצים מבחינת זמן. בדרקוניקון ברירת המחדל ששמתי הוא יום א' ב-17:00, אבל זה עוד נתון לשינויים.
בכנס הקודם ביקשו ממני להריץ את ההרפתקה פעמיים, אחת בכל יום - נראה אם זה יהיה המצב גם עכשיו.
הבנתי, אני כנראה אשבץ את שלי בראשון בבוקר, אז כמעט אין סיכוי שזה יתנגש.
זה פחות קשור לנושא, אבל מעניינת אותי השאלה איך החוויה להריץ פעמיים את אותה הרפתקה לשחקנים שונים. מעולם לא יצא לי לעשות זאת, אבל עם ההרפתקה המושקעת שאני כותב חבל להריץ רק לקבוצה אחת :). בלי קשר גם אני מעוניין להריץ בשני הימים, זה גם חלק מהחוויה של הכנס בשבילי, השאלה שאני עדיין לא סגור אליה האם כדאי להריץ פעמיים את אותה הרפתקה או פעם את זו שכתבתי ופעם איזשהי הרפתקה מוכנה.

לצערי אני לא אעמוד בכתיבת עוד הרפתקה לכנס, כולל טיפול בדפי דמויות שונים ועוד.
(מה גם שיש לי עוד שתי הרפתקאות לכתוב להרצות פרטיות לפני הכנס, ועוד אחת זמן קצר יחסית אח"כ, ממש בתחילת ספטמבר)
יכול היה להיות מצב שבדיעבד קבוצה מאד טובה שהתחברה להרפתקה היתה רוצה הרפתקת המשך ביום השני, אבל זה לא משהו שאפשר לבנות עליו מראש.

חזרה