• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האיש שמתחתיי.

סטטוס
נעול לתגובות.
לא

האם האיש שמתחתי פעם חשב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב למה אני חושב?

המגדל
נחמד, נסה מיינקראפט

דון וי טי, אין לי מושג מי אתה, אבל גם אם אתה מכיר את דרגוניצן ומר מיאו זה לא נותן לך זכות לחשוף פרטים אישיים בפורום בלי הסכמתם, אני לא אדווח משום שאין סעיף כזה בחוקי הפורום, אבל זה בהחלט חוק בסיסי ולא כתוב בפורום

כן, אני אוהב את טרי פראצ'ט מאוד, סופר נפלא

האם האיש שמתחתי מסכים איתי שצריך לאסור על חברי הפורום להגיד שוב טנדר, טרי פראצ'ט, או כל דבר אחר שכבר נמאס ממנו?

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה