• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות דרקוניקון 2021 מגיע לדן פנורמה ב 26-27 באוגוסט

בטופס ההרשמה להנחיה ניתן לבחור רק בתאריך התחלה אחד, איך נרשמים לשני סבבים ויותר? האם זה גם בתאום פרטני עם צוות המשחקים?
ניתן לבחור רק תאריך אחד - למשחק. אחרי שהגשת משחק לסבב אחד, תקפוץ הודעה שהמשחק נקלט בהצלחה (וגם תהיה רשומה שאומרת לך איזה משחק הגשת ולאיזו שעה), הטופס יתנקה ואפשר יהיה להגיש משחק נוסף לשעה אחרת או ליום אחר.

אוקיי, אז הגשתי משחק, מילאתי הכל, אבל אני לא רואה שהתעדכנה רשומה של המשחק שלי תחת "המשחקים שלך", אני לא בטוח אם מדובר בטעות אצלי או בבאג.
יהיה אפשרי לבדוק את זה בבקשה? אוכל למסור עוד פרטים בפרטי אם יהיה צורך.

1620412856494.png

תודה!

כנראה שאין סוף לשאלות שלי :)
1. אין טעם לנסות להביא מוסיקה לסשן שאני אריץ בכנס נכון? כלומר זה יהיה חלל גדול עם רעשי רקע משולחנות אחרים אני מניח?

2. יש איזו סטטיסטיקה, או אפילו תחושות לגבי טווח הגילאים שמגיע בשעות שונות של היום לכנס (לא בדקתי, אבל אני מתאר לעצמי שלדוגמא יש יותר ילדים בבוקר ויותר מבוגרים בלילה) האם יש מתאם כלשהו שידוע לכם? (אני שואל כי אני מריץ הרפתקה בבוקר ככל הנראה ותוהה אם יגיעו מספיק "בוגרים" ביום חמישי באותן שעות.

עריכה אחרונה:
1. כן, כל המשחקים השולחניים יתקיימו בחללים גדולים משותפים, כך שעדיף שלא להסתמך יותר מדי על מוזיקה. הקירות אמנם אקוסטיים והתקרה גבוהה לאללה, אבל עדיין עדיף לא לבחון את הקשב של שולחנות סמוכים.

2. כן, יש סטטיסטיקות. סבב צהריים של יום חמישי הוא תמיד הסבב העמוס מכולם וגם עם אחוז הילדים הגבוה ביותר. אני מניח שזה בגלל שלסבב בוקר לא תמיד מספיקים להביא את כל המשפחה, ובסבב ערב כבר חותכים עם חלק מהילדים הביתה. במיוחד עבור משפחות שמגיעות מחוץ לאזור המרכז.
The oldman The oldman מפרסם תמיד מידע מהסוג הזה באתר הפונדק אחרי כל כנס.

מעבר לכך, גם היה דרקוניקון בצוק איתן, אז דחינו את הכנס בשלוש שבועות והוא התקיים בהצלחה מרובה.
סיפור מטורף שיכול להתרחש רק בישראל :)

חזרה