• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דמויות לדרקוניקון - האם אני שובר את החוקים?

אני מתכנן להביא דמויות מוכנות לדרקוניקון למו''ד 5, עם מכניקה קצת שונה - לאשפים וכושפים יהיה לחש אחד מכל אסכולה שאפשר להתאים (לדוגמה אסכולת היצירה יכולה לגרום לזימון, קיר אבן, או כל דבר אחר מתאים).
למכשפים מוסיפים לחש ''כישוף'' (הקס). לכל השאר מוסיפים ריפוי.
זה הכל. הלחשים כמובן משתפרים עם הדרג. אבל הגמישות האינסופית הזו שוברת משהו?

אם זה משחק שאתה מנחה אותו, אז לא רואה בזה בעיה כל עוד הדמויות מאוזנות.
במקרה של משחק ליגה, אני לא מומחה לחוקים שלהם, אבל צריך לבנות דמויות תואמות.

הרחבה - בגלל שזה משחק כנס חד פעמי ולא קמפיין ביתי, זה סבבה לגמרי בעיניי שהדמויות יותר חזקות מהרגיל או פחות מאוזנות.

אני מתכנן להביא דמויות מוכנות לדרקוניקון למו''ד 5, עם מכניקה קצת שונה - לאשפים וכושפים יהיה לחש אחד מכל אסכולה שאפשר להתאים (לדוגמה אסכולת היצירה יכולה לגרום לזימון, קיר אבן, או כל דבר אחר מתאים).
למכשפים מוסיפים לחש ''כישוף'' (הקס). לכל השאר מוסיפים ריפוי.
זה הכל. הלחשים כמובן משתפרים עם הדרג. אבל הגמישות האינסופית הזו שוברת משהו?
לא כל כך מבין את העניין, אתה בעצם נותן לכל דמות לחש בונוס? אם כן, זה לא כזה חזק, אם כי זה נותן למכיני לחשים יתרון על אלו עם לחשים ידועים. אבל לoneshot זה לא כזה נוראי ממילא לא מתעסקים עם הכנת לחשים בתחילת יום. יש לחשים שממילא מרגישים כמו יכולת מקצוע שלדעתי הם היו צריכים להיות חלק מהמקצוע; hunter's mark, hex, eldritch blast וכדומה.

הגיע הזמן ליצור נקרומנסר עם revivify, death ward וraise dead 😎

חזרה