• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דיון חולים~|

לפני שבוע הייתי חולה משהו רציני חום גבוה,שיעולים,נזלת...שילשלתי והקאתי כמו חמור מיוחם.ובשלב מסוים הקאתי ושילשלתי באותו הזמן (למזלי בשירותים)...ואז הרגשתי טוב יותר.

לי יש משהו לא ברור שזה מין חתי שקד שלישי. היו לי בעיות באף מאז שהייתי ילד קטן, אבל לא כילו את הבעיה. רק לאחרונה, במקרה בצילום לאורטודנטית (אני צריך גשר) היא שמה לב לבעיה, ולא רצתה להתחיל את הטיפול לפני שמבברים מה הבעיה, כי יכול להיות שציוד האורטודנטיה יפריע לניתוח כלשהו. ביום ראשון הלכתי לרופא, והוא אמר לי שיש לי מין חצי סתימה, ושזה בתחום האפור, כי ניתוח לא הכרחי אבל יכול לעזור. אז הוא רשם אותי לניתוח ואני אוכל להתחרט מאוחר יותר אם ארצה.

חצי סתימה? זה נשמע לי מעצבן. לך על הניתוח! לא משנה כמה זה מפחיד! אתה תתחרט על זה עם לא.
ולהתחרט על משהו כזה במשך כל החיים זה ממש מרגיז... :arrow:

וואי ראיתם כמה אנחנו לומדים זה על זה בדיון הזה?! ;)

כל המחלות שיש לי?
חולה נפש
חולה ***
:)
הדבר הכי רע שהיה לי איי פעם, זה שהתעוררתי באמצע הלילה ורצתי להקיא ואז כל פעם שבאתי לעצום עיניים הייתי חייב להקיא שוב! ואחרי שהקאתי לגמריי כל מה שהיה לי בכיבה ניראה לי התחלתי להקיא מיציי כיבה כי זה היה חריף והשאיר לי שורף הגרון למלא זמן!

nemesis אמר/ה:
כל המחלות שיש לי?
חולה נפש
חולה ***
:)
הגבר הכי רע שהיה לי איי פעם, זה שהתעוררתי באמצע הלילה ורצתי להקיא ואז כל פעם שבאתי לעצום עיניים הייתי חייב להקיא שוב! ואחרי שהקאתי לגמריי כל מה שהיה לי בכיבה ניראה לי התחלתי להקיא מיציי כיבה כי זה היה חריף והשאיר לי שורף הגרון למלא זמן!

הוא בטח היה גבר מגעיל ביותר.

כאב ראש שהיה לי שבועיים ואין לי מושג למה זה נחשב?(נראה לי זה בגלל הלחץ של בחן כל יום... לפחות זה הפסיק קצת...)
אה ואלרגייה, אני יושן רק עם מזגן, ואלרגי למלא דברים. אפילו לצמחים מסויימים, וכשאני מחליף לאוגרת שלי נסורת אני מתעטש, אבל שאר הזמן שאני קרוב לאוגרת אין לי כלום...

וזהו. בזמן האחרון.
בטח עוד כמה זמן(טפו טפו טפו) גם אני אשאר בביית בגלל איזה מחלה. אני רוצה הבייתה.

קודם כל החלמה מהירה לכולכם.
אצלי המחלה זה בהדרגה: בוקר אחד אני מצודד נורא וקצת מגרד לי בגב, אותו יום בבצפר מתרסק וכל הגוף כואב ונראה לי שקרה לצלע שלי משהו די חמור. יום אחרי הראש כואב נורא והולך לישון בשמונה וחצי עם כל הספרים על המיטה והאור דולק. אחרי זה משתעל שיעולים חלשים אבל כל הזמן, ואז התחלתי להשתעל כמו כלב, ממש כואב! היום היה לי טיול בים ולא ברור לי איך זה פטר לי את כל בעיית הנזלת הנוזלית.
מה אני עושה כדי שזה יעזור, שותה טונות של תה מרווה (נכון, הוא צריך להיות טבעי ועם לימון) והולך לישון מוקדם כמה שיותר ובלי מזגן או מאוורר ישיר. והכי חשוב: לא לאכול מוצרי חלב!!!

אני אלגרי לחלב!!!
(זה מדכא),מהילדות זה ככה.אני מתחיל להשתעל ויוצא לי נזלת ואני כמעט נחנק,וכל הגוף מגרד לי....
ואני אלגי גם לחזיר :lol: .
לפי שלשוה שבועות לקחו כף עם נגיעה בחלב והרבבו אותה(בטעות!)עם גלידה בלי חלב.

פעם הייתי כ"כ חולה היה לי נגיף בבטן או משהו כזה ועשו לי אינפוזיה. ומרוב הפעם ששילשלתי פעם אחת במקום מוצק יצא לי נוזל וזה היה ממש להשתין מהתחת :( . ועוד מקרה משעשע למרות שזאת לא הייתה מחלה אלא פציעה שבשיעור ספורט זרקו עליי כדור גומי על האוזן וזה גרם לוואקום וגרם למלא נימי דם להתפוץץ ואז איבדתי את ההכרה והזמינו אמבולנס לבית ספר והייתי מאושפץ ליומיים והייתי על כיסא גלגלים כי פגיעה באוזניים מפריעה לשויי המשקל. והכל קרה בכיתה ז'.

Drizzt אמר/ה:
פעם הייתי כ"כ חולה היה לי נגיף בבטן או משהו כזה ועשו לי אינפוזיה. ומרוב הפעם ששילשלתי פעם אחת במקום מוצק יצא לי נוזל וזה היה ממש להשתין מהתחת :( . ועוד מקרה משעשע למרות שזאת לא הייתה מחלה אלא פציעה שבשיעור ספורט זרקו עליי כדור גומי על האוזן וזה גרם לוואקום וגרם למלא נימי דם להתפוץץ ואז איבדתי את ההכרה והזמינו אמבולנס לבית ספר והייתי מאושפץ ליומיים והייתי על כיסא גלגלים כי פגיעה באוזניים מפריעה לשויי המשקל. והכל קרה בכיתה ז'.

בסדר.. בלי להעליב אבל אתה ממש.. אבל ממש.. מסכן!

אני עכשיו חולה בסטרפטוקוקים.. כמו שאביר הלהבות חולה.. (נראה לי שהוא עזב ת'פורום או משהו)

חזרה