• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים מנוע האפוקליפסה [דו"נ 154 - רמכים] ואנור: רמך אביר

הגשה אבירית לאתגר דרקונים ונתונים 154 בנושא רמכים, כי גיבור על סוס לבן צריך סוס לבן. או חמור. או קרנף.

מהלך מתקדם חדש לאלוף (דרגות 2-5):

רמך אצילי
אתה יוצא להרפתקה על גבו של רמך נאמן. יש לך בהמת רכיבה שממתינה היכן שאתה מורה לה להמתין ושועטת לצידך כאשר אתה קורא לה לבוא. אתה יכול לרכב עליה אל הקרב, אבל זה רק עוזר לך לצמצם מהר יותר את הפער עם בני הבליעל.

כאשר אתה דוהר על גב הרמך האצילי, במקום לגלגל +חוכמה בעת מסע בדרך חתחתים, אתה יכול לגלגל +כריזמה אם אתה אחראי האספקה או החלוץ או +כוח אם אתה הגשש.
כאשר אתה פוקד על הרמך למצוא את דרכו אל מקום מבטחים שהייתם בו בעבר, הרמך יעשה זאת ויגיע ללא פגע. הוא יכול להגיע עצמאית או עם רוכב אחד.

מהלך מתקדם חדש לאלוף (6-10):

רמך אביר
מהלך נדרש: רמך אצילי
הרמך שלך נאמן כל כך, עד שהוא ממשיך איתך בכל משימה.
כאשר אתה לוקח על עצמך משימה קדושה, הרמך האצילי שלך מקבל את כל הברכות שאתה מקבל.
בנוסף, הרמך שלך יודע תמיד למצוא את דרכו אליך, והוא יכול לשמוע את השריקה שלך קורא לו מקצה העולם ועד קצהו.

עריכה אחרונה:
הגשה אבירית לאתגר דרקונים ונתונים 154 בנושא רמכים, כי גיבור על סוס לבן צריך סוס לבן. או חמור. או קרנף.

מהלך מתקדם חדש לאלוף (דרגות 2-5):

רמך אצילי
אתה יוצא להרפתקה על גבו של רמך נאמן. יש לך בהמת רכיבה שממתינה היכן שאתה מורה לה להמתין ושועטת לצידך כאשר אתה קורא לה לבוא. אתה יכול לרכב עליה אל הקרב, אבל זה רק עוזר לך לצמצם מהר יותר את הפער עם בני הבליעל.

כאשר אתה נוסע בדרך חתחתים בדהירה על גב הרמך האצילי, במקום לגלגל +חוכמה אתה יכול לגלגל +כריזמה אם אתה אחראי האספקה או החלוץ או +כוח אם אתה הגשש.
כאשר אתה פוקד על הרמך למצוא את דרכו אל מקום מבטחים שהייתם בו בעבר, הרמך יעשה זאת ויגיע ללא פגע. הוא יכול להגיע עצמאית או עם רוכב אחד.

מהלך מתקדם חדש לאלוף (6-10):

רמך אביר
מהלך נדרש: רמך אצילי
הרמך שלך נאמן כל כך, עד שהוא ממשיך איתך בכל משימה.
כאשר אתה לוקח על עצמך משימה קדושה, הרמך האצילי שלך מקבל את כל הברכות שאתה מקבל.
בנוסף, הרמך שלך יודע תמיד למצוא את דרכו אליך, והוא יכול לשמוע את השריקה שלך קורא לו מקצה העולם ועד קצהו.
מדהים. הזכרת לי כמה אני אוהב את עולם המבוך/ואנור, וכמה אני צריך למצוא קבוצה שתסכים לשחק בזה.

חזרה