• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בפעם הראשונה במלסטרה: הרפתקאה מוכנה לדמויות בדרגה ראשונה

ההרפתקאה היא מעין הקדמה להרפתקאה הגדולה יותר 'התיבה של קרנף', ומיועדת להביא את הדמויות לרמה 3, מה שיאפשר להן להתחיל מיד את 'התיבה של קרנף' - שמתחילה ממש באיזור סמוך.

אני בהחלט שוקל לחפש בקרוב שחקנים להרצת מבחן (עדיף כאלו שלא שיחקו עדיין בקמפיין מסודר של מלסטרה, להבדיל מחד"פים), ואולי אפילו לנצל את אחד הכנסים הבאים להרצה של ההרפתקאה.

בתמונה: הרקע לאחת הסצנות הראשונות בהרפתקה, בחסות מידג'רני.

קבצים מצורפים

• lv1 adventure pic10.png
    lv1 adventure pic10.png
    416.4 KB · צפיות: 6
מגניב ביותר!
אני מניח שמדובר בהרפתקת היכרות עם השיטה והעולם למעשה?
אני אשמח להשתתף בהרצת מבחן, באופן עקרוני (תיקנתי את המיקרופון, אם אתה חושב על משחק אונליין). אמנם לא שיחקתי באף קמפיין במלסטרה, אבל אני (כמו שאתה בטח יודע) עוקב שקרא פחות או יותר את כל החומר שהוצאת על העולם, ככה שאני לא בטוח אם אני יכול להיות 'השחקן המתחיל' לעניין הזה. לשיקולך.

א. איפה הקובץ של ההרפתקה - רוצה כבר להסתכל:eek:.
ב. אני שוקל אם אפשרי לשחק בהרצת המבחן.
נראה לי ששני הדברים בלתי אפשריים בו זמנית😅
כי זה או לשחק ולחוות את העלילה תוך כדי גילוי
או להציץ ולקבל ספוילרים כבדים למהלך ההרפתקאה שיהרסו כנראה את כל חווית המשחק והגילוי

כרגע אני חושב להריץ הרפתקאה לדרגה 1 (במהלכה עולים לדרגה 2 ובסופה לדרגה 3) בדרקוניקון.
עדיין מתלבט האם להריץ את הרפתקאת ההמשך לדרגה 3 באייקון, או ללכת שם על הרפתקאה מסובכת יותר לדרגה 4+

בכל מקרה, כל ההרפתקאות האלו מתרחשות באותו מחוז של בקעת קיירן - המחוז ההררי של הלורדים לבית קור אומת'ל למי שמכיר.

שני מטבעות הנחושת שלי - הייתי שוקל פעמיים ושלוש לפני שהייתי מעלה דרגה במהלך הרפתקה חד פעמית בכנס. במיוחד אם השחקנים לא שולטים בשיטה (ברירת המחדל בכנס, אלא אם אתה בורר את השחקנים היטב מראש), זה יכול להיות יקר מאוד בזמן, והשחקנים לא בהכרח התרגלו מספיק לדמויות שלהם כדי להרגיש את ההבדלים מעליית הדרגה.

עליה לדרגה 2 במלסטרה פירושה רק קצת יותר נק"פ (להבדיל מדרגה 3, שזו דרגה מאד עקרונית עם תמרונים חדשים, התמקצעות ועוד).

בד"כ אני מתחיל קמפיינים בדרגה 3 - אבל מכל מיני סיבות ובקשות, בפעם הדי ראשונה אני משתמש בדמויות בדרגה 1.

חזרה