• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בית"ר ירושלים אלופת המדינה 06\07

סטטוס
נעול לתגובות.
א, זו לא המטרה שלהם. תמיד אומרים ש"נמר לא יכול להשיל חברבורותיו". אני אומר ש"ערס אוהד בית"ר ירושלים לא יכול להוציא מכיס את סכין קפיצו". זה פשוט קרה יותר מדי פעמים בעבר, כמו הילד שצעק זאב. אתה שמעת מה הם עשו אחרי המשחק כשהם ניצחו? הם ליטרלי פשוט רמסו אנשים אל המגרש! והיו פצועים בניונית! o_O ואתה הרי יודע כבר מהעבר שיש להם היסטוריה ארוכה של ללכת מכות עם אוהדי הקבוצה היריבה, הטחת קללות מזוויות בשחקנים(של הקבוצה שלהם ושל היריבה :| ) הטלת רימוני עשן ובקבוקי תבערה, וריסוס בAK47 את הששופט שנתן כרטיס אדום לחלוץ שלהם(טוב, זה עדיין לא קרה, אבל הם בדרך)

the worldender אמר/ה:
א, זו לא המטרה שלהם. תמיד אומרים ש"נמר לא יכול להשיל חברבורותיו". אני אומר ש"ערס אוהד בית"ר ירושלים לא יכול להוציא מכיס את סכין קפיצו". זה פשוט קרה יותר מדי פעמים בעבר, כמו הילד שצעק זאב. אתה שמעת מה הם עשו אחרי המשחק כשהם ניצחו? הם ליטרלי פשוט רמסו אנשים אל המגרש! והיו פצועים בניונית! o_O ואתה הרי יודע כבר מהעבר שיש להם היסטוריה ארוכה של ללכת מכות עם אוהדי הקבוצה היריבה, הטחת קללות מזוויות בשחקנים(של הקבוצה שלהם ושל היריבה :| ) הטלת רימוני עשן ובקבוקי תבערה, וריסוס בAK47 את הששופט שנתן כרטיס אדום לחלוץ שלהם(טוב, זה עדיין לא קרה, אבל הם בדרך)

אני חוזר ואומר, בתור אוהד בית"ר ואוהד כדורגל אירופאי, אני יודע יותר טוב ממך מה המטרות בפריצה לדשא. יש הבדל בין פריצה לדשא מתוך זעם ופריצה מתוך שמחה - אני לא מדבר פה על פריצה בעצבים אחרי שהשופט שלף כרטיס אדום (מה שבחיים לא קורה ורק מראה לי שאתה מושפע מהתקשורת) לבין פריצה לדשא בחגיגות אליפות. עובדה - מי שכבר הצליח להכנס לדשא ביום ראשון בסה"כ חגג עם השחקנים.
תסתכל על צילומים. אוהדי בית"ר חולפים ליד שחקני היריבה, ליד אוהדי היריבה, ולא נוגעים בהם. המטרה פה הייתה לחגוג בסה"כ

האשמה הגדולה פה היא של המשטרה שרצתה משום מה למנוע פריצה לדשא

כוהן אמר/ה:
the worldender אמר/ה:

אני חוזר ואומר, בתור אוהד בית"ר ואוהד כדורגל אירופאי, אני יודע יותר טוב ממך מה המטרות בפריצה לדשא. יש הבדל בין פריצה לדשא מתוך זעם ופריצה מתוך שמחה - אני לא מדבר פה על פריצה בעצבים אחרי שהשופט שלף כרטיס אדום (מה שבחיים לא קורה ורק מראה לי שאתה מושפע מהתקשורת) לבין פריצה לדשא בחגיגות אליפות. עובדה - מי שכבר הצליח להכנס לדשא ביום ראשון בסה"כ חגג עם השחקנים.
תסתכל על צילומים. אוהדי בית"ר חולפים ליד שחקני היריבה, ליד אוהדי היריבה, ולא נוגעים בהם. המטרה פה הייתה לחגוג בסה"כ

האשמה הגדולה פה היא של המשטרה שרצתה משום מה למנוע פריצה לדשא
יופי שאתה מבין ויופי שהמשטרה אשמה ויופי שהם רק רצו לפרוץ לשם מתוך שמחה. אבל למה לדרוס אחד את השני ולגרום לפצועים בדרך? גם בזה המשטרה אשמה? ואני לא מדבר בצורה עקיפה, אלא בצורה ישירה - מי דרס אחד את השני, האוהדים או המשטרה? זה כבר לא רלוונטי מי אשם באיך זה התחיל או למה זה הדרדר למצב הזה. הפעולה הפיזית עצמה היא הבעיה של האוהדים, שנובעת פשוט מתוך חמימות מוח.
אתה נראה לי כמו בנאדם הגיוני. לא תסכים שאם היית שם, לא היית מנסה בכוח לעבור על אנשים אחרים ולהתפרץ למגרש כאשר חוסמים אותך?

Drailer אמר/ה:
בסדר... קרה מספיק קרוב לזה - בעיקר שבירת מכוניות והצתות למיניהם.
ואולי זה אף פעם לא נהפך לתפרעות (מאיפה הסטטיסטיקה, אגב?) אבל בטוח אנשים נרמסו בתהליך

אני לא מדבר על הונדליזם שאוהדי קבוצות עושים כל פעם (ובהחלט לא רק אוהדי בית"ר), אני מדבר פה רק על הפריצה לדשא.

ותסביר לי רגע - למה שאנשים ירמסו בתהליך? היית פעם באצטדיון כדורגל? אתה יודע מה צריך לעשות כדי לפרוץ לדשא? פשוט לרוץ אל הדשא והופ אתה שם. אנשים נרמסים רק אם יש גדרות במגרש ואם המשטרה לא נותנת להכנס.

ואין שום סיבה שהמשטרה לא תיתן להכנס, כי ב 99% מהמקרים נותנים לאוהדים לחגוג על הדשא (וכן, בארץ, לא רק באירופה)

יופי שאתה מבין ויופי שהמשטרה אשמה ויופי שהם רק רצו לפרוץ לשם מתוך שמחה. אבל למה לדרוס אחד את השני ולגרום לפצועים בדרך? גם בזה המשטרה אשמה? ואני לא מדבר בצורה עקיפה, אלא בצורה ישירה - מי דרס אחד את השני, האוהדים או המשטרה? זה כבר לא רלוונטי מי אשם באיך זה התחיל או למה זה הדרדר למצב הזה. הפעולה הפיזית עצמה היא הבעיה של האוהדים, שנובעת פשוט מתוך חמימות מוח.
אתה נראה לי כמו בנאדם הגיוני. לא תסכים שאם היית שם, לא היית מנסה בכוח לעבור על אנשים אחרים ולהתפרץ למגרש כאשר חוסמים אותך?
אם היית בכלל מנסה להקשיב לאחרים היית רואה שכבר אמרתי כמה פעמים שלאוהדים יש חלק גדול במה שקרה - אבל המשטרה הייתה צריכה להיות יותר חכמה מהם ולטובת הציבור פשוט לתת להם להכנס

ראיתי כרגע את החדשות.... זה פשוט מזעזע... ילד בן שמונה עשרה שעכשיו במצב צמחי וכנראה לא יתאושש לעולם בגלל שדרסו אותו במשחק כדורגל... :cry:

the worldender אמר/ה:
ראיתי כרגע את החדשות.... זה פשוט מזעזע... ילד בן שמונה עשרה שעכשיו במצב צמחי וכנראה לא יתאושש לעולם בגלל שדרסו אותו במשחק כדורגל... :cry:

אתה מדבר על מה שקרה בטדי? כי הפצועים מטדי כבר התאוששו כולם

כוהן אמר/ה:
the worldender אמר/ה:

אם מחינתך להתאושש זה לשבת על כיסא גלגלים אם הידיים שמוטות וחיוך מטופש שקפוא על העיניים הלא ממצמצות שלך ולאכול גרבר בכפית שדוד שלך מחזיק, אז כן, הם סבבה :confused:

למה אתה כל כך מגונן על כל העניין?
אין ספק שהשוטרים אשמים, אני לא אומר שלא. הם לא היו מוכנים כמו שצריך ורובם לא יותר טובים בהתנהגות מהאוהדים הגרועים אבל גם הרבה מהאוהדים הם חוליגנים מטומטמים שפשוט המשיכו לדחוף

פלאפי אמר/ה:
מה זה תורם? הנה עוד דוגמא למה צריך לרסן את האוהדים שלנו, כדי שלא יידמו לאנגלים.
שלא תבין לא נכון, אני מסכים איתך במאה אחוז; רק להגיד שכל הישראלים ברברים ושהאירופאים מנומסים ומתורבתים נראה לי מעוות.

the worldender אמר/ה:
כוהן אמר/ה:
the worldender אמר/ה:

אם מחינתך להתאושש זה לשבת על כיסא גלגלים אם הידיים שמוטות וחיוך מטופש שקפוא על העיניים הלא ממצמצות שלך ולאכול גרבר בכפית שדוד שלך מחזיק, אז כן, הם סבבה :confused:

אחי, אתה טועה. שני הפצועים מטדי על הרגליים ובלי נזקים. את שניהם שחקני בית"ר ביקרו ושניהם התראיינו כבר לתקשורת.
אני בטוח שהתבלבלת.

למה אתה כל כך מגונן על כל העניין?
אין ספק שהשוטרים אשמים, אני לא אומר שלא. הם לא היו מוכנים כמו שצריך ורובם לא יותר טובים בהתנהגות מהאוהדים הגרועים אבל גם הרבה מהאוהדים הם חוליגנים מטומטמים שפשוט המשיכו לדחוף
קבל פרט שהתקשורת לא אמרה לך - ברוב המגרש הפריצה לדשא (על אפם וחמתם של השוטרים) עברה חלק. רק בחלק קטן של היציע המזרחי, מה שנקרא ה"קומץ" ולצערי מייצג את אוהדי בית"ר (כי התקשורת אוהבת לעשות מאיתנו חוליגנים) היו דחיפות ורמיסות. תתפלא.

אה, אמרת שכאילו כל האלה מטדי התאוששו? סליחה, לא הבנתי אותך... אני דיברתי על הפצוע בשעטה האחרונה...[/b]

כוהן אמר/ה:
קבל פרט שהתקשורת לא אמרה לך - ברוב המגרש הפריצה לדשא (על אפם וחמתם של השוטרים) עברה חלק. רק בחלק קטן של היציע המזרחי, מה שנקרא ה"קומץ" ולצערי מייצג את אוהדי בית"ר (כי התקשורת אוהבת לעשות מאיתנו חוליגנים) היו דחיפות ורמיסות. תתפלא.

אוקיי סבבה, צודק. אני יודע שהתקשורת מעוותת אז אם היית שם אני מניח שתדע, פשוט ככה הדברים נראים מהצד..

אין לי מושג על מה הוא מדבר, אבל אני יודע שיש כתבה בעובדה [ברגעים אלו ממש] על איזה נער שנרמס בהתפרעויות לפני 6 שנים [אין לי מושג באיזה משחק P:], ועכשיו יש לו נכות קשה [כולל נכות מוחית, אני חושב].

Drailer אמר/ה:
כוהן אמר/ה:

אוקיי סבבה, צודק. אני יודע שהתקשורת מעוותת אז אם היית שם אני מניח שתדע, פשוט ככה הדברים נראים מהצד..
לא הייתי שם לצערי, אבל דיברתי עם אנשים שהיו שם וראיתי צילומים של אנשים שהיו שם (לא צילומים שהיו בתקשורת)
שתדע לך שרוב התקשורת בתחום הספורט אוהדת את הפועל ת"א, לכן נוצר מצב של הסתה נגד אוהדי בית"ר.
זה נכון שיש את הקומץ - שהם החוליגנים - אבל הם פחות מ 5% מהקהל של בית"ר. אני מבקש מכולכם לא לתת לכמה מטומטמים לשנות את דעתכם על הקהל הנפלא הזה. שתדעו לכם שהשנה הקהל של בית"ר הצליח לעשות את הסוויץ', ובטבלת הקהל האלים שמופיעה בכמה אתרי ספורט אנחנו כעת במקום ה 3 אחרי מכבי והפועל ת"א.
המחשבה על בית"רים כחוליגנים היא מיושנת.
כמו שאני בטוח שרובכם מתנגדים לגזענות, המחשבה המוטעית שאוהדי בית"ר חוליגנים זה גם סוג של גזענות. תחשבו על זה

אין לי מושג על מה הוא מדבר, אבל אני יודע שיש כתבה בעובדה [ברגעים אלו ממש] על איזה נער שנרמס בהתפרעויות לפני 6 שנים [אין לי מושג באיזה משחק P:], ועכשיו יש לו נכות קשה [כולל נכות מוחית, אני חושב].
אמיר רנד, אוהד חיפה שנדרס לפני 6 שנים (כשהיה רק בן 12).
גם אז המשטרה לא נתנה לאוהדים מכבי חיפה להכנס, ולצערי הלקחים לא הופקו וביום ראשון היה אותו תסריט בדיוק.
למזלנו לא היה עוד מקרה כזה של פצוע שנפגע כ"כ קשה...

התקשורת לא מנסה להציג את האוהדים של בית"ר כערסים, אבל הרבה מאוד מהם כן.
אני לא זוכר ממש אבל מה קרה שביתר הפסידה בגביע? האוהדים שלה חסמו כבישים, הוציאו אוהדים של הקבוצה היריבה, שברו להם את המכוניות, והרביצו להם.
לא לדבר על זה שחברים שלי הולכים למשחק מול בית"ר בקריית אליעזר, בסוף המשחק ב50% מהמצבים הולכים שם מכות, אוהדים של ביתר עוברים ויורקים על האוהדים שלנו.
אני לא מכיר אוהד מכבי אחד שרוצה ללכת לטדי, אחרי שחבר שלי חטף שם מכות.

נ"ב: האוהד הפף לצמח הוא פצוע מקרה דומה שקרה לפני כמה שנים בחיפה, והוא עדיין לא התאושש (וכנראה גם לא לעולם).

Tal אמר/ה:
התקשורת לא מנסה להציג את האוהדים של בית"ר כערסים, אבל הרבה מאוד מהם כן.
אני לא זוכר ממש אבל מה קרה שביתר הפסידה בגביע? האוהדים שלה חסמו כבישים, הוציאו אוהדים של הקבוצה היריבה, שברו להם את המכוניות, והרביצו להם.
לא לדבר על זה שחברים שלי הולכים למשחק מול בית"ר בקריית אליעזר, בסוף המשחק ב50% מהמצבים הולכים שם מכות, אוהדים של ביתר עוברים ויורקים על האוהדים שלנו.
אני לא מכיר אוהד מכבי אחד שרוצה ללכת לטדי, אחרי שחבר שלי חטף שם מכות.

נ"ב: האוהד הפף לצמח הוא פצוע מקרה דומה שקרה לפני כמה שנים בחיפה, והוא עדיין לא התאושש (וכנראה גם לא לעולם).

על המקרה הראשון שאתה מדבר עליו יש לי מה לענות לך.
המשחק היה בהרצליה ואני הייתי בו.
אוהדי הפועל כפ"ס שיכורים, שקבוצתם ניצחה את בית"ר 3-0, עברו ליד מכונית של אוהד בית"ר ורקדו סביבו ושרו שירים ודחפו אותו. אז במהרה באו אוהדי בית"ר לעזור לו. ראיתי את זה מול העיניים שלי. את זה התקשורת סיפרה לך?

יש אוהדים ערסים בשני הצדדים, אל תשכח את זה. ובשבילם מכות זה חלק מכדורגל. אני מבטיח לך שאם תלך למשחק נגד בית"ר ולא תעשה שום דבר מיוחד אתה לא תחטוף מכות, גג יגידו לך "מכביסט בן זונה" שזה חלק מהמשחק.

וזאת הבעיה, שזה חלק מהמשחק.

למה מגיע לו שיקללו אותו??? (אני יודע שזה נשמע קצת כמו גננת...)
זה כולה משחק.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה