• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ביגור- הקהילה

idansh אמר/ה:
ואיך אתם מציעים שנבצע את כל הדברים האלה במשחק בביגור?
בגלל זה אלה דברים לא הגיוניים.
מי בעד שהרוג את יו"ר העמותה למשחקי תפקידים ונשים את אולדמן במקומו?
Shaman אמר/ה:
אני גם משתתף המשחק הגדול,וכנראה גם שינה בין שלישי לרביעי.

בכל מקרה,המטרה שלנו תיהיה להזהיב את ביגור.ובניגוד לכל שאר הדברים,זה גם אפשרי.(עם קצת ספריי-זהב :twisted: )
אלו שני הרעיון הנורמליים היחידים בעץ?
"חטיפת" אנשים מהעמותה יכולה להיות משעשעת (בביגור האחרון יצא לפיטפיינד ולי לצפות בחטיפתו של חגי אלקיים (הלוא הוא חבר הפורום אנג'לוס), כאשר קבוצת לארפיסטים ניסו לדרוש אסימוני-ביגור ככופר-נפשו), אולם פעולה כזו עלולה לפגוע בהליכים התקינים שמאחורי ביגור: לא נרצה שבגלל הפעולות שלנו ישתבשו משחקים בביגור.
צביעת האתר גובלת בהשחתת רכוש ציבורי- לא רק של העמותה, אלא גם של המקום עצמו, ולכן היא אינה אפשרית.

איך משתלטים על העולם הכי טוב?
עם פינקי והמוח!
מה המכרסם שהכי קשור למשחקי תפקידים?
גרביל אימים שטני ומלוכלך מהמישורים התחתונים!
כל מה שצריך זה אישור מהתעשיה הגובלינית, מישהו שמבין בעריכה שיוכל לקשר את זה לפונדק, מדפסת ודיו ונוכל להשתלט על הביגור!
מוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהאמוהאהאהאהאהא!!!

אפשרי?

The Time אמר/ה:
איך משתלטים על העולם הכי טוב?
עם פינקי והמוח!
מה המכרסם שהכי קשור למשחקי תפקידים?
גרביל אימים שטני ומלוכלך מהמישורים התחתונים!
כל מה שצריך זה אישור מהתעשיה הגובלינית, מישהו שמבין בעריכה שיוכל לקשר את זה לפונדק, מדפסת ודיו ונוכל להשתלט על הביגור!

אפשרי?
טואוב!
אבל מה אפשר לעשות עם זה? לתלות תמונות של הגרביל בכל רחבי הכנס?

טוב, אז ירד מהפרק חיסול אנשי מפתח בעמותה.
יש שתי אפשרויות, שתיהן די דומות-
1. להדפיס את תמונת הגרביל ובלילה לתלות ברחבי הכנס.
2. להביא בריסטולים/ניירות/לוחות קאפה שמרוסס עליהם מוזהב (בזהב כמובן) ולתלות בכנס במשך הלילה.

זה אחלה רעיונות, אבל צריך להוסיף להם משהו שנוכל לעשות במשך היום.
מה דעתכם על הבאת מיכשור "מתוחכם" למציאת והכחדת גרבילים וחיפושם ברחבי הכנס?

לא נראה לי, הגרבילים הנ"ל יהיו האמצעי שלנו להשתלט על העולם, לחסל אותם יהיה קצת טיפשי.
אני מציע לערוך שינוי קטן:
idansh אמר/ה:
מיכשור "מתוחכם" למציאת ושליטה מוחית בגרבילים וחיפושם ברחבי הכנס?

אוקי, אבל נגיד לכולם שאנחנו רוצים להשמיד אותם, אבל בעצם נלכוד אותם ונשעבד אותם מוחית.
אנחנו צריכים כמה דברים:
- לבקש אישור לקחת את תממונת הגובלין מננסק (הוא הגובלין הכי נגיש). מי מתנדב? (תגידו לו אבל שנצתרך לשים כתובת "הפונדק" שידעו שזה הקבוצה שלנו במשחק).
- להדפיס את תמונת הגובלין הערוכה כולל כתובת "הפונדקאים" והערה- כל הרואה גרביל אנא דווחו על כך לאחד מלוכדי הגרבילים המסתובבים בשטח.
- בקשת אישור ליציאה בלילה ממתחם השינה ותליית השלטים. אני מתנדב לדבר עם המארגנים של המשחק
מציאת ספריי אדום ובובה פרוותית, אנחנו נראה לכולם איך נראה גרביל אימים! (מת כמובן, אסור להפחיד את הילדים הקטנים שיבואו לכנס)

גרביל זה אחלה של רעיון ושיעבוד של המוח שלהם זה רעיון אפילו יותר טובאני מארגן מכשיר למציאת גרבילים!
אני יקליט בסלולרי הקלטה כזאת: מגלה גרבילים הופעל ביפ ביפ ביייייייייייייפ הגרביל נמצא.

The Time אמר/ה:
לא נראה לי, הגרבילים הנ"ל יהיו האמצעי שלנו להשתלט על העולם, לחסל אותם יהיה קצת טיפשי.
אני מציע לערוך שינוי קטן:
idansh אמר/ה:
מיכשור "מתוחכם" למציאת ושליטה מוחית בגרבילים וחיפושם ברחבי הכנס?

אתה קצת מסבך את זה, לא? מחסלים את הגרבילים ומחזירים אותם לחיים בתור אנדדס קטלניים וצייתנים :D

למה לסבך דברים?
פשוט תופסים אותם, אומרים שלוקחים אותם לצורך השמדה ובעצם משתלטים עליהם.
נ.ב- לכל אלה שלא הבינו, זה משחק, לא בבאמת יהיו גרבילים

ואיך נעשה את זה בדיוק?(כת השפן?)
אני אהבתי את הגרבילים מאד הם מגניבים ואדומים!!!
האד דדס הם גם רעיון טוב אבל גם השני...
קשה קשה.

עדיף שקודם נמצה את יכולות ההמצאה שלנו, ונרכיב עד הסוף את כל השיטות ורק אז נחליט מי מהן.

את כת השפן אני לא אוהב. אפילו החיקוי העלוב שלהם לתנ"ך לא מצחיק.

הגרבילים זה נחמד. הייתי עושה מזה משהו קצת יותר מפחיד ומאיים. חבל רק שזה לא ממש קשור לפורום שלנו.

אני מציע שנבנה שעשועון של "הכה את המשתתף בביגור", כמו הכה את המנהל רק עם כל המשתתפים, ואז נשתמש בשעשועון הריאליטי האינטראקטיבי הזה כדי להשתלט על העולם. עוד לא סיימתי לגמרי איך, חשבתי בכיוון של 'תן לי את הדבר הזה או שאני אדאג שאתה תעוף מהכה את המשתתף'. וככה נשיג מניות בכל מיני דברים וכל מיני המלצות עבודה עד שנשתלט על הכלכלה העולמית(בצורה סמלית. זה ביגור, אנחנו רק חייבים לעשות כאילו ובקטנה).

חזרה