• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארמגדון כבר כאן

רגע....
לא הבנתי. אני יודע שאני לא טוב בהבנת הנקרא.
הם בונים רובוטים באמת, או שזה סרט?
ואם הם בונים רובוטים באמת, זה בגלל שמתקרב אלינו אסטרואיד?

אני אבאר: נאס"א החליטו שהם לא יחכו עד שיגיע אסטרואיד ואז ייקראו לברוס וויליס. הם בונים מערכת שאמורה לאתר מטאורים במסלול התנגשות עם כדור הארץ. ברגע שהמערכת תזהה אחד כזה היא תיירט לעברו עשרות רובוטים קטנים אשר יינחתו עליו ויתחילו "לכרסם" אותו ולירות חתיכות ממנו לחלל במטרה לשנות את המסלול שלו עד שייצא ממסלול התנגשות עם כדור הארץ.

זו פעולת מנע. אין שום אסטרואיד שמתכנן פגיעה בכדור הארץ נכון לרגע זה.
...
...
...
...
...
...
...
...
or is there....
8)

Atkinson אמר/ה:
זו פעולת מנע. אין שום אסטרואיד שמתכנן פגיעה בכדור הארץ נכון לרגע זה.
למעשה, מכיוון שהשמיים מאוד גדולים, כרגע כל הטלסקופים ומכשירי האיתור המתאימים על כדה"א מסוגלים לסרוק פחות מאחוז אחד של השמיים.
זה משאיר 99% של שמיים שמהם יכול לבוא האסטרואיד. זה הרבה שמיים. זה הרבה אסטרואידים.
מסיבות אלו, ברור שעדיף שלא לחכות לרגע האחרון, מכיוון שהסבירות שאסטרואיד יתנגש בנו גדלה עם כל שניה חולפת (סטטיסטיקה).

שלא לדבר על השמיים! פחות מאחוז אחד?

פחות מטריליונית המיליונית אחוז!

זה לא משנה לאיזו תיאוריה אתה מתייחס. זו רק דוגמה לתיאוריה המפחיתה-מאוד שלי. גורם לך להרגיש קטן, לא?

Exploring Wizard אמר/ה:

זה לא משנה לאיזו תיאוריה אתה מתייחס. זו רק דוגמה לתיאוריה המפחיתה-מאוד שלי. גורם לך להרגיש קטן, לא?
לא, מדובר במשהו בסביבות האחוז האחד. קצת פחות. לא "טריליונית מיליונית אחוז".
יש לנו יכולת כלשהי...

shay5525 אמר/ה:
Exploring Wizard אמר/ה:

יש לנו יכולת כלשהי...
למען האמת, זה כ-0%.
כן כן. מה ששמעת.
היקום הוא אינסופי (לפחות לדעתי, ולדעת עוד הרבה מדענים.), מה שאומר, שגם אם נחקור את כל החלק שבו יש כוכבים, נחקור בעצם כ-0% ממנו, כי יישאר כל כך הרבה דברים לחקור (אני מזכיר- היקום הוא אינסופי), אז יצא שלא חקרנו ממנו אפילו מיליונית האחוז.

אני דווקא חושב שמתי שמגיעים לסוף היקום בעצם מגיעים להתחלה.
טוב זה יכול להיות כמו הקטע עם כדור הארץ שכולם חשבו שהוא שטוח ואין סופי ובסוף אם ממשיכים ישר מגיעים להתחלה.

Exploring Wizard אמר/ה:

הכוונה אינה לנפח החלל, כמובן, אלא לסריקה של החלל החיצון הסובב אותנו בסביבתנו המידית (שם, ככלות הכל, נמצאים האסטרואידים שיכולים לסכן אותנו. לא באלפא-סנטאורי, בטח לא באנדרומדה).

אם יבוא אסטרואיד גדול באמת...
נאס"ה לא יכולה לעצור אסטרואידים בגודל של מדינה (אפשרות סבירה, לפי מה שקראתי)

נ.ב
זו ההודעה הראשונה שלי ב"מדע בדיוני ופנטזיה"

Wood-Elf אמר/ה:
shay5525 אמר/ה:
Exploring Wizard אמר/ה:

יש לנו יכולת כלשהי...
למען האמת, זה כ-0%.
כן כן. מה ששמעת.
היקום הוא אינסופי (לפחות לדעתי, ולדעת עוד הרבה מדענים.), מה שאומר, שגם אם נחקור את כל החלק שבו יש כוכבים, נחקור בעצם כ-0% ממנו, כי יישאר כל כך הרבה דברים לחקור (אני מזכיר- היקום הוא אינסופי), אז יצא שלא חקרנו ממנו אפילו מיליונית האחוז.
אלדריון אמר/ה:
הכוונה אינה לנפח החלל, כמובן, אלא לסריקה של החלל החיצון הסובב אותנו בסביבתנו המידית (שם, ככלות הכל, נמצאים האסטרואידים שיכולים לסכן אותנו. לא באלפא-סנטאורי, בטח לא באנדרומדה).
תראה! קיבלת את התשובה שלך ואפילו לא הייתי צריך להסביר את עצמי!
תודה אלדריון.

גם לא היית צריך לכתוב את ההודעה הזו כי לקרוא הוא יודע טוב לבד, ולהבין את הקשר בין ההודעה של אלדריון להודעתו שלו אני סומך עליו...

חזרה