• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארגמן.

jewish_Tyranid

פונדקאי ותיק
צלצול.
עוד מעט מתחיל החופש הגדול וכולם מרגישים את זה. הילדים יוצאים בריצה מהשער הגדול שמוקף בסורגים,שמחים,חלקם מחכים לרכב שיאסוף אותם וחלקם הולכים ברגל.היא חיכתה במחבוא וראתה אותו,את דן,הילד שסימנה כבר מיקודם.הוא לא היה שמן מדי ונראה חלש.היא לא אהבה את השמנים שלוקח זמן אצלהם להגיע לחלק הטוב.והוא גם לא היה חזק להתנגד לה.מושלם. זאת היתה התקופה האהובה עליה בשנה. המכונית התחילה לנסוע.

הלילה ירד.רוח בחוץ.דן כבר במיטה,ישן,לא יודע דבר.האורות היו כבויים ואפילו הפרח הקטן שמאיר לא עבד.
היא ניצלה את ההזדמנות שהוא התהפך על גבו ובשקט נכנסה דרך החלון הפתוחהיא השתעשעה קצת ועשתה מולו תנועות.בסוף היא החליטה שזה הזמן ואסור להתעקב. היא שלפה את המחט העבה והחד שלה ונעצה אותה בידו של דני,באיזור המרפק,איפה שהיא אוהבת. דם זרם במהירות והיא נהנתה לראות שהקורבן לא יכל להגיב,משותק ומחייך מתוך שינה. הדם זרם וזרם עד שהמיכל היה מלא. עברה בה צמרמורת אחרי סיום מילוי התא,בדם שבהק בצבע ארגמן אל מול האורות שיצאו מהחלון.היא הוציאה את המחט בעדינות.עכשיו היא היתה צריכה לצאת מהר.
ואז היא ראתה מטבע בוהק שמשך את עיניה על השולחן שליד המיטה. היא התקרבה מתוך סקרנות ונסתה לנגוס במטבע הצבעוני. הוא היה מתוק כ"כ והיא נגסה בו עוד קצת והחליטה שעכשיו היא באמת חייבת לזוז. בדיוק שקמה נדלק האור וסינוור אותה קצת.
היא לא אהבה צעקות,אבל הצעקה שדן פלט מפיו היתה איומה,צרחה ממש. הוא רץ לקצה השני של החדר והביט בה בפחד מגונן על גופו בסמיכה ומסתכל על ידו שנשאר עליה דם ושוב צורח.
היא רצה לעבר החלון.החלון היה סגור!היא לא זוכרת שהוא נסגר! כנראה בגלל הרוח בזמן שדקרה את דן.
הדלת נפתחה במהירות ואבא של דן הניף את ידו, מקומצת באגרוף ומשהו לבן ומפחיד אחריה.

הרבה דם נשפך על השטיח,בצבע ארגמן כמו שהיא אוהבת.
סוף

טוב אז ככה...כתבתי את הסיפור אתמול מאוחר בגלל שכל הגוף גירד לי מאד.

נתתי מספיק רמזים,נראה מי הבין.

טוב זה נראה ממש נחמד בהתחלה... אבל סליחה שהפסקתי לקרוא בקטע עם המחט :confused:

...

טוב אתה צודק! אצלי בסיפור יהיו דברים גרועים יותר!! אני אתעלה על עצמי ואקרא הכל...

זוום זוום זווווום...

.........................

טוב תשמע, הסיפור נחמד. חשבתי שהיא ערפד או משהו, אבל היא השתמשה במחט ולא בשינים. אולי היא דוקטור? אממ מנתחת! לא יודע. אבל מה שכן הסיפור נראה פסיכופטי. XD
סורי, לא הסגנון שלי... מחטים זה... לא הדבר האהוב עלי. :mad:

omg..
מיכאל בעצמו לא עלה על זה??

כיץ,חם. מחט מוצצת דם ומנסה לברוח.
הזכר לא מסוגל.

זה מספיק רמזים.אפילו בתגובה שלך יש רמז ענקי.

גם אתה עובר את אותו הסיפור כל לילה.

אההה!! מווף... :p
עכשיו כשאני קורא את זה שוב זה נשמע הרבה יותר הגיוני!
ואפילו כתבתי זום זום!! :mrgreen:

טוב מצטער שאני לא שותף בעקיצות היתושים שלכם, פשוט שיש לי אושוויצון בחדר. :rolleyes:

זה באמת נראה כמו משהו פסיכופטי, עד הרגע שהיא התחילה לנגוס במטבע... זה לא מה שפסיכופטית שאוספת דם תעשה, נכון? ואז הבנתי שהדבר שאיתו האב הרביץ לה היה מחבט זבובים...

יצא לך ממש מוצלח. כל הכבוד.

עדיין לא הבנתי את החלק של המטבע, אבל יש לך טעות: יתושים לא רואים טוב מועכי יתושים. למעשה, הם לא רואים דבר לבן וגדול, הם רואים דבר מטושטש דמיוחד.

בואו אני אתן לכם קצת ידע אמיתי לשם שינוי.

יתושים לא רואים. בכלל.
אפילו לא משהו מטושטש.
כלום, נאדה.

יתושים מרגישים חום.
לפי הנוסחא שלהם:
מה שיותר קרוב ל30-40 מעלות -> מקום עם יותר דם -> יותר אוכל.

חחחחחחחחחחח אנשים, זה היה כל כך קל, הבנתי מהקטע של ה"פרח שמאיר", כי לי היה כזה פעם...

הדבר היחיד שלא הבנתי היה הקטע עם המטבע. מה זה, עוד משהו נגד-יתושים?

מטבע- סוכריה אומללה,תרדו מזה.

יותם,הקטע של הסיפור הוא להיות בדיוני ולא כ"כ מובן[לא מבחינת קריאה אלא עלילה] לקורא.
רוב האנשים לא יודעים את כל העובדות שאמרת שם וזה אחד הקטעים.

למה שיתושה תעקוב אחרי הקורבן הבא?
יתוש אינטיליגנטי.
סיפור.

זה לא בהחרך חייב להיות מחבט זבובים.אולי זו מגבת?

זה הרעיון של סיפור,הכל פתוח לפני הקורא..ואם הוא רוצה הוא יכול לחשוב שדן הוא בעצם רובוט >_>

חזרה