• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אני לא מצליח להתחבר

אם זה קורה גם במישתמש חדש, אז זה בעיה אצלך, במחשב, או באינטרנט, לא בפורום.......אולי פשוט תיקרא לתכנאי, תספר לו מה הבעיה והוא יסדר לך את זה.......ש מצב?

אחרי מספר בירורים הסתבר שהבעיה היא פגם באחד מקבצי הconfig במחשב שלי ויהיה אפשר לפתור אותה בשני דרכים:
1 לברר עם מיקרוסופט איפה הקובץ הפגום ולתקן אותו- כמעט בלתי אפשרי מכיוון שאפשר לפנות למיקרוסופט רק דרך פורום התמיכה, זה לוקח שנה והם בקושי עוזרים לך.
2 למצוא את החלק באתר שלא מצליח להפתח ולשנות אותו- גם כמעט ובלתי אפשרי.

אולי אפשר לעשות דרך עקיפה להתחבר?

Anonymous אמר/ה:
אחרי מספר בירורים הסתבר שהבעיה היא פגם באחד מקבצי הconfig במחשב שלי ויהיה אפשר לפתור אותה בשני דרכים:
1 לברר עם מיקרוסופט איפה הקובץ הפגום ולתקן אותו- כמעט בלתי אפשרי מכיוון שאפשר לפנות למיקרוסופט רק דרך פורום התמיכה, זה לוקח שנה והם בקושי עוזרים לך.
2 למצוא את החלק באתר שלא מצליח להפתח ולשנות אותו- גם כמעט ובלתי אפשרי.

אולי אפשר לעשות דרך עקיפה להתחבר?
או.........
שתתקן את הקובץ ללא עזרת מיקרוסופט.
תקנה את "Norton System Works". מלבד האנטי-ווירוס, ועוד כל מיני תוכנות מגניבות, יש שם תוכנה, שמוחקת קבצים לא רצויים, ומתקנת קבצים פגומים. לי התוכנה הזו מאד עוזרת.

כן, זה בהחלט היה מיותר. כשרוב ההודעות שלך מסתכמות בחצי משפט (וגם - לא לעניין) אין לך זכות דיבור כשמעירים למישהו. אלא אם כן ממש ממש בא לך לצאת טמבל

כי זה לא מצחיק.
ותאמין לי שיש ילדים שהיו מאמינים לך, ומוחקים את הקובץ.
(למרות שהם באמת מטו***ים)

ויש לי רעיון שאפשר לנסות:
-תאתר את מיקום הקובץ הפגום.
-תיקח מאיזה מחשב אחר את אותו קובץ, ושים אותו על דיסקט.
-תכניס את הקובץ, לתיקייה של הקובץ הפגום.
-המחשב בטח ישאל אותך אם אתה רוצה להחליף את הקובץ החדש, בקיים.
-תלחץ על "Yes".
-ואני מקווה שזה יעבוד.

אבל קודם תוודא עם מישהו שמבין בזה אם זה אפשרי.

חזרה