• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אלבום מדבקות - מפלצות הפחד (D&D)

cardinc

פונדקאי חדש
לא יודע אם אתם יודעים, אבל 2 אלבומי מדבקות, מפלצות הפחד 1,2 שיצאו בתחילת שנות ה90 והכל המדבקות שם היו תמונות חתוכות של D&D. אני מחפש אם במקרה במקרה מישהו שמר את האלבומים האלו/מדבקות מהאלבומים האלו, כי אני מחפש לקנות בנרות :)
מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית, מוכן לשלם יפה כי זו זיכרון ילדות חזק אצלי.

110031772_10223590564411033_5960539747391374767_o.jpg

אוי, אני זוכר את האלבומים האלה.
זה כל כך גונזו... התמונות מכל מיני מוצרי מו"ד לא קשורים (אם אני לא טועה "מלך הערפדים" זה בכלל לוראק מלך סילבנסטי בזמן שקיין בלאדביין הדרקון הירוק דופק לו את המוח באמצעות בועת הדרקון) עם כיתובים ביזאריים וקרינג'יים...
עלוקת השלולית ומשסף הקרקפות.. זה כל כך רע עד שזה טוב!

אוי לגמרי פספסתי את זה! לא היה לי מושג שזה קיים.

בתחילת שנות התשעים כבר לא הייתי ביסודי אז כנראה התעלמתי לגמרי, אבל אלבומי מדבקות של אז זה דבר מגניב לגמרי - יותר מאשר האלבומים המשעממים של סופרגול שלדעתי זה הדבר היחידי בתחום ששרד לימינו אנו.

בסוף שנות השמונים היה משהו שנקרא "מפלצות האימה" שכלל ציורים ממש מפחידים של כל מיני מפלצות מעוותות עם שמות מקסימים כמו "שואב המעיים". נראה לי שהאלבום הזה הגיע מאוחר יותר (1990?) - אני זוכר שלאחי הקטן היה אותו.

היה גם משהו ישראלי שלא כל כך הצליח שנקרא "ההוביטים", עם ציורים מקוריים של הוביטים וגמדים בסגנון חבורת הזבל, כשעל הכריכה מופיע "בילבו רמבו" שמעשן מקטרת ויורה במקלע.

בסוף שנות השמונים היה משהו שנקרא "מפלצות האימה" שכלל ציורים ממש מפחידים של כל מיני מפלצות מעוותות עם שמות מקסימים כמו "שואב המעיים". נראה לי שהאלבום הזה הגיע מאוחר יותר (1990?) - אני זוכר שלאחי הקטן היה אותו.

היה גם משהו ישראלי שלא כל כך הצליח שנקרא "ההוביטים", עם ציורים מקוריים של הוביטים וגמדים בסגנון חבורת הזבל, כשעל הכריכה מופיע "בילבו רמבו" שמעשן מקטרת ויורה במקלע.
יש לך תמונה לדוגמא מה זה מפלצות האימה? היה אלבום שנקרא פחד של מפלצות והמשיך את מפלצות הפחד. כאלו יש לי

חזרה