• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

איזה מוסיקה אתם שומעים?

הרשימה של איל כוללת פחות או יותר את כל האינדי שאני שומע.
אז ניתן את ההיפ-הופ, סמפל פאנק, טרנטייבליזם, דיאנבי, ושאר תווים ומקצבים שאני נהנה מהם:

Aesop Rock
הראפר הכי טוב בעולם (כן כן), מלבד ריתמיקת חריזה פסיכית - יש לבחור ליריקה שגורמת לך לחשוב. אנדרגראונד ראפ מהטובים.

Sage Francis
אחד הראפרים הטובים בהחלט, די פוליטי (צמחוני שמאלני רציני), אבל המוזיקה לא משקפת איזושהי דעה מסויימת.

Plug/Wagon Christ
אותו איש, לוק משהו, בתור פלאג הוא עושה DNB (דראם'נ'בייס) ממש מעולה ומעודן. ובתור ווגן קריסט הוא עושה סמפל Fאנק, היפ הופ, טריפ הופ וכאלה. ממש מעולה.

The Herbaliser
שני אנשים (כמעט תמיד בליווי ראפר), שעושים ג'אז\היפ-הופ ממש מעולה. מדברים שנשמעים כמו שירי תזמורת, לשירי אלקטרוניקה מיושנת ומסוגננת - הכל בשילוב של טרנטייבליזם (אומנות הפטיפון).

DJ Vadim
היגר מרוסיה (מכאן השם) לבריטניה, והצטרף ללייבל (הכי טוב לעניינים האלה, אם אתה שואל אותי) נינג'ה טיון (גם פלאג וההרבלייזר שם, ועוד כמה שאני בטח ארשום), עושה מוזיקה מאוד ניסיונית ומיוחדת, שימוש רחב בסמפלים וטרנטייבל.

Gridlok
דארק דראם'נ'בייס. ממש מעולה, מאוד אטמוספרי ועם המון אמביינס.

Evol Intent
די כמו gridlok

Technical Itch
דארק דראמ'נ'בייס, שונה מגרידלוק ואיבול אינטנט בזה שהוא הרבה יותר טכני ו"הארדקור".

Bullfrog
להקתFאנק (סגנון התפוחים כזה), שמורכבת גם מKid Koala, אחד מאמני הטרנטייבל המגניבים ביותר.

Up, Bustle & Out
היפ-הופ ודאב (בעיקרון, מיקסוס מחדש של שירי רגאיי וסקא בשביל שיתאימו לקהל של סאונד-סיסטמז). הרבה כבדה של אולד-סקול ומגניבות רצינית.

יש עוד הרבה, אבל אין לי כוח לחשוב כרגע. :)

אני שומע בעיקר אינדי (רוב אם לא כל הלהקות נכללות ברשימה של איל),
אבל בימים האחרונים התחלתי לשמוע קצת מההיפ-הופ שרוני כתב למעלה, ומסתבר שזה סבבה P:

חזרה