• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אויבים בכל מקום, ובת-ברית בלתי צפויה אחת - פרק 12 בפודקאסט "אחרי ההתנפצות"

החבורה השיגה את מטרתה במעמקים מתחת לאחוזה חרבה, ושרדה קרב קטלני מול המפלצת שהאבנונים שחררו נגדה. כעת הדמויות מותשות, והיציאה החוצה חסומה בידי המון של אויבים זועמים. בת-ברית בלתי צפויה יכולה, אולי, לאזן את הכוחות ולאפשר לחבורה להחלץ.

בינתיים, באי סלעי מעל אגם בוצי סמוך, המדורות דולקות. שודדים אכזריים, ואולי דברים גרועים יותר, מתקבצים באפלה.

פרק 12 בעונה השניה של הפודקאסט "אחרי ההתנפצות" עלה לרשת, ואתם/אתן מוזמנים להאזין, וגם לשלוח אלי ואל השחקניות של דארנורל וליריס פידבק, שאלות, בקשות וכל דבר אחר שתרצו
😊

* * *

לינק ישיר לאינדקס של הפודקאסט

עולם המערכה מלסטרה

פרק מעולה, נהנתי מאוד.
הייתי רוצה לשמוע קצת יותר על הטקס עם רוח הדוב. נשמע כמו דבר מאוד מעניין שהגיע ישירות לקרב, בלי חקירה לגבי טבעו (טוב, אולי הייתה שם קצת חקירה של הבן של הזבל, אבל אני לא בטוח שזה נחשב).

העופר לשעבר ניסה את כוחו בטקס קדום שכנראה בא מהקוטזוקי, ולא ממש הצליח.
הנחתי שהגזע האדיר והנעלה ששלט פעם הוא הקוטזוקי. הם אנשי הדוב, אחרי הכל. מה שיותר מעניין אותי הוא הרקע שלו - איך הוא גילה שיש טקס כזה? מי יצר את הטקס ומתי? אני מניח שזה לא מידע שיגיע למשחק בהמשך. אני טועה?

אם אני זוכר נכון, הוא נתקל כנראה בשרידים וברמזים לטקס הזה באיזור, והתחבר אליו מאד.
אחרי הכל, כמו הטקסים שהוא מכיר, זה טקס שקורא לרוחות טבע; רק שהוא איבד מהר מאד את השליטה - גם בגלל שהירח האדום נותן לטקסים האלו ולכל מיני כוחות עוצמה אדירה בהרבה מהרגיל.

חזרה